n1 in Google ?

Батка, не помя да сме се засичали поне не в близките месеци защото не сам търсил скоро да купувам сайтове :) Може да си се объркал с някой друг.

Иначе си прав. Колко пари си правиш са си за тебе. Иначе този твоя приятел но го знам въпреки че сам от доста време в бизнеса.

Хубаво е да си помагаме, но си прав да си пазиш в тайна сайтовете защото тука ако не в други форуми има хиени дето само чакат да копират някоя печеливша система.
 
А и още нещо нищо лично но ако може да пишеш и на кирилица, не за друго ама админа го е сложил като правило, повярвай че и на мен ми е бая трудно :)
 
Re: :)

Nindja каза:
Ok...ok shte poqsnq i az neshto ... s vitohol se zasqkohme v edin golqm forum ....postnah edna novina za prodajba na edin sait ....polu4ih okolo 20 e-maila oshte sushtia den s oferti ...no tova nqma znachenie .Ne iskam da se hvalq kolko kesh pravq,zashtoto sum siguren,4e tuk ima golqmi igra4i.Po edno vreme si mislih 4e Plovdiv e prevzel online biznesa,zasqkoh edna maina ,koqto beshe napravil vpe4etlqvashta seria ot saitove...napravo se udivih ...rezulatite naistina bqha vpe4etlqvashti :)Kakto i da e ....iskam da dobavq ,4e moq menthor e Sandis ( predpolagam za igra4ite v bransha znaqt mnogo dobre koi e toi ).Prav si bratle trqbva da vkaram oshte unikal content , no rabotq po vuprosa :)E vseki nqkoi drug sms izpada ot vreme na vreme , a ako se vgledash sega v novia mi sait shte vidish 4e postvam vseki den fresh content i moje bi za tova stranicite mnogo burzo bqha indexirani s good keywords v google :)

P.S Vsi4ki znaqt 4e v edin forum za prodajba na SG vsi4ki si pomagat ...taka che zashto ne i tuk ?:) I kakto kazva my friend Sandis ...mo work ..mo money = mo bitches and car's :)

Радвам се че поясни и се разбрахме :) За Пловдив незнам. Преди да направим форума бях срещал случаино само няколко души от София които се занимават с различни онлайн бизнеси... Това за обновяването на контента и аз го наблюдавам че деиства :) За това че като форум можем да си бъдем полезни един на друг съм съгласен, пазарът е толкова голям че няма начин да сме си кокуренция 8) btw реплиакта Sandis е много яка :)

Както бях написал, по-горе тук си добре дошъл, успех в бизнеса и ако имаш кирилица е желателно да я ползваш :)
 
Както бях написал, по-горе тук си добре дошъл, успех в бизнеса и ако имаш кирилица е желателно да я ползваш Smile

Да съгласен, излизаш на първите места на търсачките и си имаш добър PR, а с една кирилица не можеш да се оправиш. :)
-----------------------------------------------------------------
Internet Affiliate Marketing
 

Горе