NAGRADI365.COM - Най-новият сайт за награди!

От: Re: NAGRADI365.COM - Най-новият сайт за награди!

Колега, ще си позволя да ти цитирам мнението от друга тема:



;)

Благодаря за идеята! Ще я обмисля много добре! ;) Явно в Предприемач имало и нормални хора... :clap:
 
От: NAGRADI365.COM - Най-новият сайт за награди!

© 2015-15 NAGRADI365.COM • Всички права запазени.

За първи път виждам такъв надпис... Да бяхте оставили само годината на стартиране.
 
От: NAGRADI365.COM - Най-новият сайт за награди!

© 2015-15 NAGRADI365.COM • Всички права запазени.

За първи път виждам такъв надпис... Да бяхте оставили само годината на стартиране.

Годината на стартиране в 4-цифрен формат, и текущата година в 2-цифрен формат. Има го в много сайтове.

Пример: ABV.BG: "© 1999-2015 Нет Инфо АД Всички права запазени."
 
От: NAGRADI365.COM - Най-новият сайт за награди!

Сипвай колкото искаш. Само за това ставаш в живота (да продаваш череши) на пазара.

Така ли, бе - като постигнеш колкото мен с твоя сайт ми се обади....ще ти подаря малко черешки :lol:
 
От: NAGRADI365.COM - Най-новият сайт за награди!

Така ли, бе - като постигнеш колкото мен с твоя сайт ми се обади....ще ти подаря малко черешки :lol:

Непременно! Ти продаваш най-хубавите хрущялки на пазара! :D
 
От: NAGRADI365.COM - Най-новият сайт за награди!

Нека оставим пича да си развива бизнеса и сайта... Успех от мен! :)

Само една поправка - детето не пича ;)
 
От: NAGRADI365.COM - Най-новият сайт за награди!

Оставен е....
А иначе аз продавам най - вкусните ряпи с мед, също така.

Ако говориш на мен, не ме е страх от репите... Тук съм защото ми харесва и не ми пука за репутацията, научих много неща благодарение на форума, но просто е малко гадно когато си пуснеш твоя тема и веднага да ти я насерат. А в последно време ми прави впечатление, че почти няма тема, която да не е "нацвъкана". Поздрави!
 
От: NAGRADI365.COM - Най-новият сайт за награди!

виж ся, младеж, похвално е, че си решил да се занимаваш с нещо онлайн, но със спам далеч няма да стигнеш и по-добре го научи тоя урок от рано. За да успееш с нещо онлайн, трябва да дадеш нещо полезно обратно на общността, дали ще е задълбочена информация, анализ, някакви тулове за работа, нещо да свършиш да улесниш живота на хората. Тия награди са чист спам и нищо няма да постигнеш с тях.
 
От: NAGRADI365.COM - Най-новият сайт за награди!

Ако говориш на мен, не ме е страх от репите... Тук съм защото ми харесва и не ми пука за репутацията, научих много неща благодарение на форума, но просто е малко гадно когато си пуснеш твоя тема и веднага да ти я насерат. А в последно време ми прави впечатление, че почти няма тема, която да не е "нацвъкана". Поздрави!
А от тази тема какво полезно може да се научи?
 
От: NAGRADI365.COM - Най-новият сайт за награди!

Ако говориш на мен, не ме е страх от репите... Тук съм защото ми харесва и не ми пука за репутацията, научих много неща благодарение на форума, но просто е малко гадно когато си пуснеш твоя тема и веднага да ти я насерат. А в последно време ми прави впечатление, че почти няма тема, която да не е "нацвъкана". Поздрави!


Не, не за теб, а за господин награда :)
 
От: NAGRADI365.COM - Най-новият сайт за награди!

А от тази тема какво полезно може да се научи?

Аз не споря с теб, защото споделям твоето и на други колеги мнението... Също съм против тези сайтове защото над 90% са менте, но говорех по принцип, че всеки има право да се развива както намери за добре.
 
От: Re: NAGRADI365.COM - Най-новият сайт за награди!

Явно в Предприемач имало и нормални хора... :clap:

Двама-трима са. Пази ги като очите си.

Но не бих казал, че е нормално да апелираш посетителите за определен браузър.
 
От: NAGRADI365.COM - Най-новият сайт за награди!

Мда и аз помня гората :D Това беше един от първия код който редактирах като го изтеглих от web-tourist. Ако не се бъркам беше далечната 2007 година.
А относно сайта успех с него за да се изгради доверие за подобен сайт и система с която да се печели и да се осигуряват награди се изисква доста добре структурирана система и доста реклама. А както казаха по-горе спам не се харесва много много на хората. И аз мисля, че идеята вече не е актуална, но знае ли се.
 
От: NAGRADI365.COM - Най-новият сайт за награди!

Мда и аз помня гората :D Това беше един от първия код който редактирах като го изтеглих от web-tourist. Ако не се бъркам беше далечната 2007 година.
А относно сайта успех с него за да се изгради доверие за подобен сайт и система с която да се печели и да се осигуряват награди се изисква доста добре структурирана система и доста реклама. А както казаха по-горе спам не се харесва много много на хората. И аз мисля, че идеята вече не е актуална, но знае ли се.
Какво беше оригинала точно? Всеки хит на линка ти и ново дърво в гората?
 
От: NAGRADI365.COM - Най-новият сайт за награди!

И листенца се раздаваха на дърветата после, след това минаха на аквариум с рибки уж и от там се почна.
 
От: NAGRADI365.COM - Най-новият сайт за награди!

Първия сайт който просперира беше prize.bg до колкото помня. Някъде около 2010. По него време от 300 човека в скайп 250 спамиха на LS със скриптове. Даже скайпа още не беше майкрософтски :D. След prize.bg толкова много се навъдиха, че навсякъде се спамише супер много. Нищо лично към автора, просто от едно време съм ги намразил. По-добре да беше измислил схема да се печелят точки в самия сайт без нужда от спам, или даже и да се спами да не е наложително. В момента целия сайт се крепи на идеята за спам... та с една дума ако зависи от мен дори бих му преместил темата направо в коша.
 
От: NAGRADI365.COM - Най-новият сайт за награди!

Лошото при тези сайтове е, че администраторите могат да манипулират точките в полза на техни хора и само да гълтат пари от смс-и примерно. И други подобни измами сега ми идват на ум. Като преди години пак имаше някакви залязващи "гори", спамът ми в скайпа, влизам и гледам класацията и виждам, първият с колко точки е само, което ми е достатъчно, да се откажа да цъкам..

Бтв сложи класация на потребителите, ако има (не е видима без регистрация).
 

Горе