NAGRADI365.COM - Най-новият сайт за награди!

От: NAGRADI365.COM - Най-новият сайт за награди!

Аз преди време му казах, че сайта му не е юридически издържан, той ми отговори, че се е съветвал с адвокат. Посъветвах го да смени адвоката и от тогава явно е попаднал на още по-голям идиот, щом и за търговските практики за популяризиране са му казали, че няма да има проблем.

1. Сайт в запълнена и изчерпана нисша
2. Сайт с висока степен на риск
3. Бизнес модел без каквато и да е юридическа издържаност
4. Неморални и непозволени търговски практики
5. За сигурността на сайта не мисля да коментирам, но който му се занимава може да го "прослуша"

Не знам какво очаква като печалба но едва ли ще стигнат и за смартфон от нискобюджетния клас. АКо това е причината, кажи къде да ти изпратя един Samsung Galaxy S5 (е верно, ползван е, но има още една година гаранция) и да се спре с тази онлайн агноия.
 
От: NAGRADI365.COM - Най-новият сайт за награди!

Аз преди време му казах, че сайта му не е юридически издържан, той ми отговори, че се е съветвал с адвокат. Посъветвах го да смени адвоката и от тогава явно е попаднал на още по-голям идиот, щом и за търговските практики за популяризиране са му казали, че няма да има проблем.

1. Сайт в запълнена и изчерпана нисша
2. Сайт с висока степен на риск
3. Бизнес модел без каквато и да е юридическа издържаност
4. Неморални и непозволени търговски практики
5. За сигурността на сайта не мисля да коментирам, но който му се занимава може да го "прослуша"

Не знам какво очаква като печалба но едва ли ще стигнат и за смартфон от нискобюджетния клас. АКо това е причината, кажи къде да ти изпратя един Samsung Galaxy S5 (е верно, ползван е, но има още една година гаранция) и да се спре с тази онлайн агноия.

Кратко, ясно и точно! :D
 
От: От: NAGRADI365.COM - Най-новият сайт за награди!

На колко кинта ли? Ти кажи.

няма значение (естествено трябва да покрие цената на хостинга)?
защото ако съм на мястото на @nagradi365, спокойно може да ти гарантирам, че сайта ще просъществува повече от месец (на каквото ще се обзалагаме)
 
От: NAGRADI365.COM - Най-новият сайт за награди!

Така ли?

1. Получавам спам съобщение
3. Сигнализирам на компетентните органи
4. Развявам го по форумите
5. Навсякъде казвам, че е лъжец и измамник ( и така може да се тълкува, въпреки, че не мисля да го правя )
6. Воаля!

6 стъпки да бутнеш сайт за месец.....забравих план Б, че ако не стане, ще кажа, че няма фирма и извършва незаконна дейност. Сега какво ще кажеш?

Не смятам да го правя, но ако продължи с подобни практики ще се наложи....
 
От: NAGRADI365.COM - Най-новият сайт за награди!

Така ли?

1. Получавам спам съобщение
3. Сигнализирам на компетентните органи

:D
знаеш ли въобще какви са глобите за спам? (ще взема предвид и това когато се хванем на бас)
Сайта към този етап не може да бъде затворен от която и да било институция :) най-много да ти се изсмеят в лицето и след това да загубиш облога :wink:
 
От: От: NAGRADI365.COM - Най-новият сайт за награди!

:D
знаеш ли въобще какви са глобите за спам? (ще взема предвид и това когато се хванем на бас)
Сайта към този етап не може да бъде затворен от която и да било институция :) най-много да ти се изсмеят в лицето и след това да загубиш облога :wink:

Да си чувал нещо за добрите адвокати?
 
От: От: NAGRADI365.COM - Най-новият сайт за награди!

Да си чувал нещо за добрите адвокати?

човек, спри се :D
кой ще викнеш? свинята марковски ли?

никой добър адвокат няма да се занимава с твоите глупости, май си гледал много боливудски филми
 
От: NAGRADI365.COM - Най-новият сайт за награди!

Вземай телефона пич и трий сайта.
 
От: NAGRADI365.COM - Най-новият сайт за награди!

Вземай телефона пич и трий сайта.

Такъв обикновен сайт, а толкова много врагове... Завистник! Личи си че си имал нещастен живот и че си пълен със злоба...
 
От: От: NAGRADI365.COM - Най-новият сайт за награди!

Такъв обикновен сайт, а толкова много врагове... Завистник! Личи си че си имал нещастен живот и че си пълен със злоба...

Баси филмара :D
Такъв сайт имах преди 6/7 години, от толкова и горе долу им мина модата...
 
От: NAGRADI365.COM - Най-новият сайт за награди!

Здравейте, [email protected]
!

Искаме да Ви поканим да се регистрирате в най-новият и сигурен сайт за награди в България - NAGRADI365.COM!

Регистрирайте се в сайта, събирайте точки и печелете реални парични награди! Точките се събират много лесно, а наградите се изпращат в кратък срок!

Линк към сайта: http:// nagradi365. com/

Ще се радваме ако се регистрирате!!! Очакваме Ви!!!

--
Внимание: Това може да е непоискано търговско съобщение!
Извиняваме се за спама, отпишете се за да не Ви досаждаме повече:
http:// nagradi365. com/unsubscribe. php? [email protected]

Пич, не се извинявай за сп*ма и не ми досаждай - първо и последно предупреждение! Не съм длъжна да се отписвам от нещо, за което не съм абонирана.

Вместо да се занимаваш със сп*ам кампании, обмисли стратегии с по-ефективни подходи за привличане на потребители.
 
От: От: NAGRADI365.COM - Най-новият сайт за награди!

Такъв обикновен сайт, а толкова много врагове... Завистник! Личи си че си имал нещастен живот и че си пълен със злоба...

Взе ли телефона?
 
От: NAGRADI365.COM - Най-новият сайт за награди!

Значи не е приел съветите и продължава.....ясно

Чакаме да се изпратят всички имейли и след това няма да изпращаме повече!
 
От: NAGRADI365.COM - Най-новият сайт за награди!

Събери 5, 6 хиляди от смс и скамни няма кой да те търси ;)
 

Горе