Namecheap domain промоции

От: Namecheap domain промоции

Миналата година ,също имаше такава промоция и си бях зел само 1 домейн, но не помня колко можеше да се регне с тази промоция? някои ще ми сподели ли,дали помни колко домейна можеше да се купи с тази промоция от 1.99 с пейпал.
 
От: Namecheap domain промоции

Миналата година ,също имаше такава промоция и си бях зел само 1 домейн, но не помня колко можеше да се регне с тази промоция? някои ще ми сподели ли,дали помни колко домейна можеше да се купи с тази промоция от 1.99 с пейпал.

аз регнах 2 домейна с 2 кода и 1 paypal
 
От: Namecheap domain промоции

Дали ще се съберат тези 10 хиляди лайкса , че чакам тука за далаверата ама да не ми гепнат домейните които искам да взема.
 
От: Namecheap domain промоции

останаха 500 последни лайк-а и ще пуснат промоцията, ако някой няма да купи домейн, може ли да ми прати кода на ЛС ,защото искам да купувам няколко аз..
 
От: Namecheap domain промоции

This promotion is not active
This promotion is currently not active. It will be active on March 06, 2012 12am EST.

Има още малко време :)
 
От: Namecheap domain промоции

Ако има някой който няма да ползва кода от промоцията нека ми изпрати ЛС , че искам да си купя още 2-3 домейна..Ще съм благодарен.
 
От: Namecheap domain промоции

Може ли да се купят няколко домейна?
Аз си купих 1 от моите..
Ако има някой с код, които не му трябва нека да го прати на ЛС :)
 
От: Namecheap domain промоции

Може ли да се купят няколко домейна?
Аз си купих 1 от моите..
Ако има някой с код, които не му трябва нека да го прати на ЛС :)

Не може да се купи или трансферира повече от един домейн на акаунт. Пробвах - не стана. Предполагам с различни акаунти ще мине номера ...
 
От: Namecheap domain промоции

Извинявам се, но къде се слага този код.. че не можах да видя.

малее..... явно имам проблем с очите... намерих го.
 

Горе