NameCheap Transfer Domain Day

От: NameCheap Transfer Domain Day

Прехвърлих няколко домейна от Godaddy към тях без проблеми. Опитвам се да прехвърля един от superhosting и вече два пъти Namecheap ми отказват със съобщение
Reason for Cancellation :
Canceled - Invalid EPP/authorization key - Please contact current registrar to obtain correct key

Някой друг да е имал подобен проблем?
 
От: NameCheap Transfer Domain Day

Прехвърлих няколко домейна от Godaddy към тях без проблеми. Опитвам се да прехвърля един от superhosting и вече два пъти Namecheap ми отказват със съобщение
Reason for Cancellation :
Canceled - Invalid EPP/authorization key - Please contact current registrar to obtain correct key

Някой друг да е имал подобен проблем?


пиши им едно тикетче , че днеска два домейна и от тях прехвърлих и нямаше проблеми даже вече гледам са се трансферирали
 
От: NameCheap Transfer Domain Day

Аз купих един сайт преди време и домейна му е в bulhostpro.net (ужасно обслужване и отношение) затова го местя от там, обаче има whois protect и не може да ми вземе мейла правилно от namecheap, та немога да го преместя. От Булхостпро казаха, че са го изключили, но да видим дали е така или ме блафират за да не си преместя домейна(понеже няма функция от панела им за изключване, трябва поддръжката да го изключи).
 
От: NameCheap Transfer Domain Day

За мен приключи успешно трансферния прозорец :) 15 домейна + 1 SSL за 63$, вместо за 150$ (и нагоре при GD)
 
От: NameCheap Transfer Domain Day

Е за съжаление май изпуснахме промото, но благодаря на колегата, че го сподели. :)
Ето един пробван (последно днес) и работещ код за трансфер към Namecheap за $8.67 - SWITCH2NC.
 

Горе