Need Google ADwords help? Check here!

fena01

Active Member
Рейтинг - 100%
16   0   0
Чудите се защо хвърляте много пари във рекламната мрежа на Google, а продажбите ви не се вдигат?

Чудите се защо давате висока цена на за клик и рекламата ви не излиза на първите места?

Чудите се защо имате много кликове а малко реализации?

Чудите се защо всички казват, че от Google ADwords е най-евтиния и ефективен начин за реклама, а вие не пчелите от него достатъчно?

Чудите се... ?

Чудите се......?




НЕ СЕ ЧУДЕТЕ! Попитайте!





Какво предлагам аз?

- Съвети как да оптимизирате рекламите си така , че да изглеждат по-привлекателни за вашите потенциални клиенти, което да доведе до повече потенциални реализации.

- Съвети как да оптимизирате рекламите си така, че да плащате по-малко да поучавате по-добри позиции.

- Съвети как да организирате вашите рекламни кампании.

- Съвети как да оптимизирате рекламите си така, че да изградите име на вашия бранд, за възможно най-малко пари

- Съвети как да си направите Landing страница.

- Помощ за всичко друго което ви е нужно свързано със рекламната мрежа на Googl Adwords, независимо Search or Display network.



И разбира се всичко посочено по-горе да го направя вместо вас!



Цена



Цена на всеки отправен въпрос: 3.50 лева.

Цена на изпълнение(от мен) на което и да е ваше запитване вместо вас : 10 лева.

Начин на плащане

Paypal.
Epay.
Банков превод.


Къде можете да попитате?

Тук на лично съобщение.
Емайл: Stanislav.Milchev1@ g mail.com




При задаването на повече от един въпрос - ОТСТЪПКИ
Плащате само ако сте доволни от отговора!
Аз предлагам коректно отношение към всеки въпрос, направете го и вие!





Има 2 БЕЗПЛАТНИ отговора! - Пишете тук или на ЛС!
 
Последно редактирано:
  • Like
Реакции: Brad
От: Need Google ADwords help? Check here!

Изглежда ми добре. Само тези "народни" цени малко ме разколебават. Успех.
Tazi usluga e bezplatna, mladej.
Какво имаш предвид? Малко повече инфо.
 
От: Need Google ADwords help? Check here!

Tazi usluga e bezplatna, mladej.
Колега как ще е безплатно. Хората плащат луди пари на дигиталните агенции и за подобна информация. Виж всеки има право на мнение, но няма нужда със твоето некомпетентно да ми пишеш във темата .
 
От: Need Google ADwords help? Check here!

Безплатно е за този, който има познания, а като нямаш и искаш ефект плащаш.

Услугата е добра и пожелавам успехи на колегата.
 
От: Need Google ADwords help? Check here!

Kolega, purvo izvinqvai che ti pisha v temata na latineca, no pisha ot telefona si.
Kato ti kaja che e bezplatno, znachi e bezplatno.
Tezi digitalni agencii sa licenzirani partniori na Google, a ti licenziran li si?
Колега как ще е безплатно. Хората плащат луди пари на дигиталните агенции и за подобна информация. Виж всеки има право на мнение, но няма нужда със твоето некомпетентно да ми пишеш във темата .
 
От: От: Need Google ADwords help? Check here!

Kolega, purvo izvinqvai che ti pisha v temata na latineca, no pisha ot telefona si.
Kato ti kaja che e bezplatno, znachi e bezplatno.
Tezi digitalni agencii sa licenzirani partniori na Google, a ti licenziran li si?

Първо, в телефоните да няма само латиница?!? И там си има кирилица - не знам що всички викат: "сори за латиницата - пиша от телефона".

Второ - по темата: Защо пък трябва да си лицензиран, за да ти плащат? Повечето сео оптимизатори тук да не би да имат дипломи за "оптимизаторство"?!? Обаче им плащат 4-цифрени суми, нали - защото имат опит и са показали нещо. В случая, ако колегата има опит и то УСПЕШЕН, не виждам да има проблем, че не е СЕРТИФИЦИРАН партньор на гугъл! + това тази простотия със сертифицирането като я нямаше преди та какво?!? Само "неразбиращи" ли е имало?
 
От: Need Google ADwords help? Check here!

@Rocksatedy - Благодаря.
@fifi - Напълно си прав. Междуградското събирам пари 150$ общо за да се явя на сертификациония изпит на Google, но това е нещо което не мислех да пиша. Във България има една тенденция, че едно парче хартия струва повече от уменията на един човек.. Абсолютен парадокс, без прецедент в цивилизованите държави.
@DonMakaveli - Всеки може да си влезе в акаунта във google Adwords , всеки може да влезе да прочете нещо в документацията, но това не означава, че ще разбере нещо от нея , че всичко прочетено ще го приложи така, че да му донесе желаните резултати. Ако не мислиш да казваш нещо по темата, по-добре не пиши, защото само се трупа помия със твоите постове и целта и същността на темата остава на заден план.
 
Re: От: От: Need Google ADwords help? Check here!

Ей, момчета оправяйте се. Всяка една уважаваща се фирма, компания или каквото и да е звъни на Google Adwords, и хората и спомагат за всичко от първа ръка. Другият вариант е лицензиран партньор на Google. Защо?

Щото някой ако ревне утре, и от Google ще му кажат, еми не можем да ви помогнем, тъй като те не са ни партньори. ъх, греда.

Има си списъци, има си телефони, има всичко.

Лека вечер. Пийте по някоя бира, а успех и с бизнеса, времето ми е ценно и не мисля да се занимавам вече.


Първо, в телефоните да няма само латиница?!? И там си има кирилица - не знам що всички викат: "сори за латиницата - пиша от телефона".

Второ - по темата: Защо пък трябва да си лицензиран, за да ти плащат? Повечето сео оптимизатори тук да не би да имат дипломи за "оптимизаторство"?!? Обаче им плащат 4-цифрени суми, нали - защото имат опит и са показали нещо. В случая, ако колегата има опит и то УСПЕШЕН, не виждам да има проблем, че не е СЕРТИФИЦИРАН партньор на гугъл! + това тази простотия със сертифицирането като я нямаше преди та какво?!? Само "неразбиращи" ли е имало?
 
Re: От: От: Need Google ADwords help? Check here!

Ей, момчета оправяйте се. Всяка една уважаваща се фирма, компания или каквото и да е звъни на Google Adwords, и хората и спомагат за всичко от първа ръка. Другият вариант е лицензиран партньор на Google. Защо?

Щото някой ако ревне утре, и от Google ще му кажат, еми не можем да ви помогнем, тъй като те не са ни партньори. ъх, греда.

Има си списъци, има си телефони, има всичко.

Лека вечер. Пийте по някоя бира, а успех и с бизнеса, времето ми е ценно и не мисля да се занимавам вече.

хъм не си прав има един тънък момент за сертифицираните партньори че трябва да слушкат гугъл за кампаниите и не мога да правят кампании на ръба на правилата за да не си загубят сертификацията (поне преди беше така) и хубав начин да държат тези който правят реклами в подчинение (както държът адсенсърите в подчинение) те казват скачай ти само може да питаш колко високо да не би да я загубиш тази златна сертификация (имаше и някакво условие да нямаш спирана кампания за еди колко си месеца за да се сертифицираш итнт итнт и че ако имаш спирани я губиш (по спомен пиша) че и нямаше олекторни условия за бг искаха някаква по голяма сума 500 долара за три месеца ми се върти ама беше преди години)

А кампаниите на ръба на правилата имат по високо ROI :) стига да можеш по принцип да управялваш такива :) моята фирма е похарчила $$$$$ за адурдс през годините (за собствени кампании) и никога не бих се сертифицрал ще ми излезе прекалено скъпо като загубено ROI. в крайна сметка на мен като адвертайзър целта ми е да измъкна максимума за парите си от това което ми позволява системата а не допълнително да се самолимитирам...

а колко пъти са ми писали че ще ми баннат акаунта ама нали ми прибират парите боли ги и не го правят :) (Акаунт в който се плаща истински кеш не такъв със ваучери - за тези с ваучерите е ясно че е ако мине мине) ама някой със сертификация ще изтръпне и няма да си прави такива кампании

толкова за сертификацията представлява един лимит за саморегулация на адвертаизърите за да се намали работата за техните едитори толкова ... хитро измислено намалява работата за тяг ама струва на адвертайзърите пари (което е по добре и за Г)

материалите всеки може да ги прочете няма нищо тайно в тях (поне преди беше така)
 
От: Need Google ADwords help? Check here!

Аз ще се възползвам от единия безплатен отговор.
 

Горе