Neogen плащат ли за техните реклами?

От: От: Neogen плащат ли за техните реклами?

Да, ще получиш бележка в поженската си кутия, че имаш препоръчано писмо, което да си вземеш от пощата. Днес и аз генерирах плащане, но и им писах с деликатния въпрос кога ще ми го пратят, за да не се подмотават ;)

И аз ли да им пиша според теб ?
 
От: Neogen плащат ли за техните реклами?

Бе най-добре ;) Аз дори веднъж им звънях*:mrgreen:

Дай им малко зор, че така доколкото имам впечатление, партньорската програма им е малко странична дейност ;)

Важното е, че рано или късно ще платят ;) Поне досега е ставало
 
От: Neogen плащат ли за техните реклами?

Е щом 20 пъти си взимал пари хахах.
Защо не го направят като Изитрейдър да си оддържат 10 процента и да си превеждат направо парите без такива препорачани писна.Ще е по добре така според мен
 
От: От: Neogen плащат ли за техните реклами?

Бе най-добре ;) Аз дори веднъж им звънях*:mrgreen:

Дай им малко зор, че така доколкото имам впечатление, партньорската програма им е малко странична дейност ;)

Важното е, че рано или късно ще платят ;) Поне досега е ставало


Защо да е странична дейност :? ???

И примерно без да им пишеш и звъниш колко дни след като генерираш плащане ти пристига препоръчано писмо от тях ?
 
От: Neogen плащат ли за техните реклами?

Аз събрах 29.965 € за един месец и половина ся ще искам да ми генерират плащане, ама още не им знам точната процедура :(
 
От: Neogen плащат ли за техните реклами?

Не мога да разбера следните неща от Неоген...



Faq Потребители

Какви други задължения имам, за да получа парите си?
Вие трябва да подпишете договор с нашата компания. Срещу плащането ще Ви бъде поискан оправдателен документ. В случай ако сте физическо лице ще е необходимо да си внесете осигуровките по предоставената Ви сметка за изплатени суми. Този доход, както и всички други доходи, спечелени от извънтрудови правоотношения през текущата година, се декларира до 15 април на следващата година пред местните Данъчни подразделения.


........................................................

Нали след като натрупаме парите натискаме линка да ни изпратят парите.Пристига едно писмо там подписваме го че около 12% от спечелената сума ще ни я отдържат а останалата сума ще ни я преведът по-банкове път.
Трябва ли да отчитаме този доход пред НАП ???
Много е сложна процедурата с получаването на плащане ако беше като Изитрейдър щяхме да светим...
Някой да обясни за всичко свързано с плащанията...
 
От: Neogen плащат ли за техните реклами?

Съжалявам, че изравям тази тема от прахта, но тъй като похвалих Неоген, се чувствам длъжен да пиша ;) - вчера и днес имат някакви проблеми с кликовете. Отчитат се кликове, а спечелената сума не се ъпдейтва. Вчера говорих с някаква любезна девойка на (082) 83 00 01 и малко след това оправиха проблма, въпреки че не ми възстановиха изгубеното. Днес обаче пак се получи и пак звъннах. Ако и вие имате загуби, потърсете правата си! ;) Така е по-вероятно да си оправят проблема за постоянно и да го погледнат по-сериозно. При мен в момента "Неоген" е доста достойна конкуренция на Изитрейдър и си струва да има интерес и всичко да е наред ;)
 

Горе