Neogen плащат ли за техните реклами?

От: Neogen плащат ли за техните реклами?

досега на никой не са платили ...
 
От: Neogen плащат ли за техните реклами?

Как така досега на никой не са платили... получавал съм си парите поне 20 пъти от тях.
 
От: Neogen плащат ли за техните реклами?

За E-mail-а не си прав . Там е 50:50 дали ще ти отговорят, или не . Комуникацията е ужасна, но поне си плащат натрупаната сума без проблеми . Единствено имам съмнения, че лъжат с кликовете, защото доста често в най-натоварените часове имам най-малко кликове ...

Иначе според мен си плащат за кликовете, но цената е по-ниска в сравнение с другите рекламодатели . Неоген е перфектна алтернатива на easytrader .
 
От: Neogen плащат ли за техните реклами?

Да, плащат и за техните сайтове. Всъщност в момента се въртят само реклами от тях, иначе от какво би получил пари?! Верно кликаемостта е ниска, и по-скоро проблемът е с бавнотоо зареждане от няколко дни на рекламите. Но им писах, веднага ми отговориха, като казаха, че ще уведомят техническия отдел. Засега съм ги спрял. Вярно, не са особено добре като приходи, но то какво остана?! Само "Гугъл". Изитрейдър май нещо си биха камшика, Etarget само за фирми... нямам думи.
 
От: Neogen плащат ли за техните реклами?

Ами чудя се как може да има такъв глад за реклами, а да няма откъде са си "вземеш", набавиш някакви?! Ето, в световен план, поне има различни платформи, ако ще и с ниска кликаемост или печалба - има откъде да си вземеш нещо за "добавка". А на мен ми се налага да оставям празни пространства или автореклама, защото просто видиш ли имам повече от 3-те позиции, които Гугъл са определили... дето се вика, и някой ентусиаст с реклами по 1 стотинка на клик да се намери, в момента пак би му провървяло ;)
 
От: Neogen плащат ли за техните реклами?

При каква натрупана сума Неоген изплаща парите ???

И за какъв период от време ти ги изпраща след като натрупаш необходимите пари?

AdSenser - Ако може да дадеш подробни обяснения щом казваш, че 20 пъти са ти плащали :)

И кажи защо спря техните реклами :)
 
От: Neogen плащат ли за техните реклами?

Аз ползвам Neogen.Bg несъм много доволен относно парите които плащат, досега не съм взимал пари но ми трябват още към 7 евро и ще ми ги пратят.Парите ги пращат когато събереш 30 евро = към 58 лева, баков превод, поне аз това съм си избрал и смятам че ще стане бързо, максимум 1 седица.
 
От: Neogen плащат ли за техните реклами?

Като натрупаш необходимия брой пари няма ли връзка където да щракнеш и така да си поискаш парите ?

Пък и тези суми, които ни ги изпратят трябва да ги покажем пред НАП и да платим данък
 
От: Neogen плащат ли за техните реклами?

прочети малко в сайта, сичко е обяснено, като събереш 30 евро и ти се появява линк Изпрати парите, или нещо подобно.А за това да представя парите пред НАП незнам нищо за тва,мисля че те още при пращането ти изземват някакъв процент.
 
От: Neogen плащат ли за техните реклами?

Ами за това най-добре да почакаме " AdSenser " да обясни най-подробно за неоген тъй като е взимал доста пъти от там пари :)
 
От: Neogen плащат ли за техните реклами?

Значи като съберете 60 лева се появява линк да си поискаш парите. Те ти пращат една бележка в две копия с писмо (препоръчано), като ти разписваш едното копие и също го връщаш препоръчано в Русе. След това, до ден-два най-често, ти превеждат парите по сметката, която си дал. Те си взимат процента, който трябва - в този аспект са най-точната фирма, защото не си позволяват да изплатят нищо, без да си разписал бележка, а и там пише какъв процент по кое перо се удържа. Общо май излизат 10-12% да ти вземат. Говоря малко наизуст, защото честно казано до миналата година декември месец се занимавах по-сериозно с тях. После се засилиха Изитрейдър, а сега на всички сайтове, които ми ги направиха "Трафик" от Изитрейдър, и където няма Гугъл (или има повече от 3 позиции), пак сложих "Неоген". Но иначе са много коректни, случвало се е да има забавяне примерно ако някой е в отпуск, но винаги можеш да пишеш или да звъннеш и да се разберете. Въпросът е... от тези обяви за работа, колко ще се печели ;)*(рекламите на Неоген в момента 99% са реклами на обяви от BestJobs.bg). Все си мисля, че е по-добре от 2 стотинки - поне са 10.
 
От: Neogen плащат ли за техните реклами?

Значи като станат 60 лева натискам линка за да си искам парите.Излиза ми там някво писмо трябва да го принтирам и да се подпиша и да го изпратя по пощата във Русе.Ще ми дадът ли точен адрес къде да изпратя това писмо?
И колко дни след като го получат ще ми преведът парите по банков път?
И ще ме уведомят ли когато са превели парите?
 
От: Neogen плащат ли за техните реклами?

Ти просто натискаш линка ,а те ти пращат писмото препоръчано до твоя адрес (т.е. взимаш си го от пощата), а после след като разпишеш на свой ред го пращаш препоръчано до тях, в Русе.

Мисля, че няма строги срокове кога ще ти преведат парите. Можеш да им пишеш, че си им пратил писмото, а те ще ти кажат примерно, че са го получили и кога ще ти преведат парите (те все някога ще го направят, и няма да отнеме много време, но ако много бързаш...).
 
От: От: Neogen плащат ли за техните реклами?

Ти просто натискаш линка ,а те ти пращат писмото препоръчано до твоя адрес (т.е. взимаш си го от пощата), а после след като разпишеш на свой ред го пращаш препоръчано до тях, в Русе.

Мисля, че няма строги срокове кога ще ти преведат парите. Можеш да им пишеш, че си им пратил писмото, а те ще ти кажат примерно, че са го получили и кога ще ти преведат парите (те все някога ще го направят, и няма да отнеме много време, но ако много бързаш...).

Появи ми се линка за искане на плащане.Натиснах го и сега да чакам да ми пратят писмо така ли :? :)
 
От: Neogen плащат ли за техните реклами?

Да, ще получиш бележка в поженската си кутия, че имаш препоръчано писмо, което да си вземеш от пощата. Днес и аз генерирах плащане, но и им писах с деликатния въпрос кога ще ми го пратят, за да не се подмотават ;)
 

Горе