neogen.bg

един приятел си работи с тях и ми каза, че си взимал редовно по 100-150 лв на месец и нямал проблеми. мога да го разпитам и да споделя а още по-добре ако го накарам да се регистрира тук 8)
 
nik0la каза:
един приятел си работи с тях и ми каза, че си взимал редовно по 100-150 лв на месец и нямал проблеми. мога да го разпитам и да споделя а още по-добре ако го накарам да се регистрира тук 8)
Бате питай го дали е фирма, ако е - вече ще се знае какво пречи за плащането на афилиейтите.

fiddy каза:
румънци румънци ама ние и такъв шит си нямаме.... Rolling Eyes мама им много ги мразя
- ооо не се притеснявай, имаме си. Ама ще си замълча тук. Шефчето им идва от време на време да храни и да казва колко сме зле с тези афилиейт програми. :lol:
 
Blinky каза:
Бате питай го дали е фирма, ако е - вече ще се знае какво пречи за плащането на афилиейтите.

Писах си преди малко с човека, каза доста интересни неща.
Започнал с неоген миналата година, имало тук таме проблеми но след няколко мейла се разбрал и си работи съвсем коректно с тях, не е фирма а физическо лице. Сподели също така, че в момента работи, както с неоген така и с изитрейдър, като ги въртял 50/50. Не ми каза, колко изкарва като пари, но сподели, че е доволен и от двете системи, имал около 1500 - 1600 уникални на ден, но ме помоли да не казвам кой е сайтът му 8) и ще го запазя в тайна, като обеща да ми помага да си разработя и свой собствен проект, като ме насочи от къде да си купя хостинг и домейн. Явно ще пропусна морето тази година и ще се насоча към бизнеса ;)
 
Е нещо не мога да схвана данеби Неогена да си избират на кой да плаща и на кой не... Ама то най добре да се пробва и тогава се разбира дали ще ти се плати , аз така ще направя
 
Без коментар
header.jpg
 
Някои не си лие мечтал да еволюира и да стане същият като гн Минчев :D :D :D
 
ca$h каза:
Някои не си лие мечтал да еволюира и да стане същият като гн Минчев :D :D :D
О да секи българин си мечтае да стане като гн. Минчев :)
 
inviSible каза:
ca$h каза:
Някои не си лие мечтал да еволюира и да стане същият като гн Минчев :D :D :D
О да секи българин си мечтае да стане като гн. Минчев :)
Бате това са румънци, така че не се учудвайте, кой са избрали за рекламно лице. :lol:
 
Тези румънци въобще знаят ли каква реклама са им продали

Егени Минчев облечен като пимп бръкнал с едната ръка в панталона си се подготвя да еволюира (разтърка отзад) някои потребител на неоген

Предполагам искат да се шуми за леко скандалната им реклама но според мен прекалиха тази реклама определено ми говори за некомпетеност относно българския пазар. :D :D :D :D
 
Я дайте точно определение на думата Фрауд :oops: :lol: :lol: че е непозната за мен :)
П.С. Поне да добавя накоя нова дума в речника ми :)
 
Ако бяха направили проучване щяха да знаят от какъв тип са българите и да съторят нещо смислено... е освен ако не са решили че наистина всеки 10 е различен и смята да играят в тази ниша :)


Как и да е ние хубаво им шумим по темата но мен тази реклама би ме отблъснала като потенциале потребител


Фрауд - измама, ползваме го като термин за фалшиви поръчки (в случая може да се разбира като фалшив)
 
neogen- става само за ебане

Не питай старо, а патило... С тия селяндури от неоген нищо не става. Ама ако търсите нещо за ебане, там мнооооого лесно можете да го намерите. Нали помните: не питай старо, а патило.
 
Бате тези типове си мислят че така ще превлекат много bg webmaster-и, ама нещо са се объркали. :wink: Незнам за повечето webmaster-и, но аз лично си паднах от смях, като го видях ватмана да рекламира и-компания. Ей това са тъпо набити пари.

Румънците се кефят май на такива "мъже" - випчета. А в този ред на мисли искам да спомена че тази програма започва да навлиза на БГ пазара (говоря за медиино навлизане) много типично за румънска фирма. Само да не продължат така, че следващият е .... малкият Азис. По-евтино ще им дойде. :D
 

Горе