NetSale 10 X 50 Бонус кинта за реклама!!!

От: NetSale 10 X 50 Бонус кинта за реклама!!!

Не че нещо ама всичките сайтове ползват тоя ужасен дизайн,маааалко ако се барне няма да е лошо
 
От: NetSale 10 X 50 Бонус кинта за реклама!!!

Не, че нещо, ама следващия път като раздавам на някой нещо без пари, то поне да го ползва.

За напред ще моля форумците, ако нямат намерение да ползват, парите то поне нека ги оставят на други които ще ги ползват.

За дизайна на сайтовете, не знам какво не ти харесва сайтовете са част от група и си първият който казва, че дизайна е ужасен и еднакъв, на всякъде. Както и да е това не е най-важното предполагам теб те е интересувала рекламата в сайтовете, а не дизайна им, но като гледам и ти все още си от хората които само за да вземем щото е безплатно.

Без да има сърдити, но от раздадени по 50 лева за безплатна реклама на 14 човека въпреки че бях казал 10. Само 4 от тях са се възползвали от парите.
Като процент го сметнете сами, няма какво да коментирам от тук натам. ;)

Не че нещо ама всичките сайтове ползват тоя ужасен дизайн,маааалко ако се барне няма да е лошо
 
От: NetSale 10 X 50 Бонус кинта за реклама!!!

Това за дизайна не го казах с цел да се заяждам,а като мое виждане.
Ако съм те обдил се извинявам.
За бонуса,не съм разврал,че има срок за ползване което е мой пропуск.Аз така или иначе през следващите 2-3 седмици няма да мога да го ползвам.Щом е така дай го на друг,не е проблем.
Не, че нещо, ама следващия път като раздавам на някой нещо без пари, то поне да го ползва.

За напред ще моля форумците, ако нямат намерение да ползват, парите то поне нека ги оставят на други които ще ги ползват.

За дизайна на сайтовете, не знам какво не ти харесва сайтовете са част от група и си първият който казва, че дизайна е ужасен и еднакъв, на всякъде. Както и да е това не е най-важното предполагам теб те е интересувала рекламата в сайтовете, а не дизайна им, но като гледам и ти все още си от хората които само за да вземем щото е безплатно.

Без да има сърдити, но от раздадени по 50 лева за безплатна реклама на 14 човека въпреки че бях казал 10. Само 4 от тях са се възползвали от парите.
Като процент го сметнете сами, няма какво да коментирам от тук натам. ;)
 
От: NetSale 10 X 50 Бонус кинта за реклама!!!

Няма проблем, ако сте само ти и FIFI, които си казахте ок, ама сам виждаш какъв е процента, а една от главните цели на раздаването на бонуса беше да се понапълни с реклами мрежата. ;)

Това за дизайна не го казах с цел да се заяждам,а като мое виждане.
Ако съм те обдил се извинявам.
За бонуса,не съм разврал,че има срок за ползване което е мой пропуск.Аз така или иначе през следващите 2-3 седмици няма да мога да го ползвам.Щом е така дай го на друг,не е проблем.
 
От: NetSale 10 X 50 Бонус кинта за реклама!!!

@uni-web, благодаря за ваучера! Пуснах 5 различни реклами, както и бях планувал, тъй че вече 5 от 14 човека са започнали рекламирането ;)

Исках само да споделя, че някой от хората могат да имат планове за тези ваучери, които да не включват изразходването на парите веднага. Ако целта е била голям брой разнообразни рекламодатели, сложи и условие да бъдат веднага активирани реклами от потребителя, който е получил 50 лв :) Все пак вчера беше и почивен ден и т.н. Предполагам ме разбра какво исках да ти кажа.

Успех със системата! Непременно ще напиша отзив, след като имам някакви обобщени данни.
 
От: NetSale 10 X 50 Бонус кинта за реклама!!!

За в бъдеще ще знам. :)

@uni-web, благодаря за ваучера! Пуснах 5 различни реклами, както и бях планувал, тъй че вече 5 от 14 човека са започнали рекламирането ;)

Исках само да споделя, че някой от хората могат да имат планове за тези ваучери, които да не включват изразходването на парите веднага. Ако целта е била голям брой разнообразни рекламодатели, сложи и условие да бъдат веднага активирани реклами от потребителя, който е получил 50 лв :) Все пак вчера беше и почивен ден и т.н. Предполагам ме разбра какво исках да ти кажа.

Успех със системата! Непременно ще напиша отзив, след като имам някакви обобщени данни.
 
От: NetSale 10 X 50 Бонус кинта за реклама!!!

Ще се ползва*колега, просто се изчаква за да се рекламира готов сайт
 
От: NetSale 10 X 50 Бонус кинта за реклама!!!

Аз имам един въпрос. Може ли да се задава бюджет? Тоест, сега да пусна реклама на сайт и да задам бюджет примерно за 20лв и след 1 седмица да пусна друга реклама и да задам друг бюджет, тоест да го разпределя за различни сайтове? Или трябва да ги пусна наведнъж?
 
От: NetSale 10 X 50 Бонус кинта за реклама!!!

Аз отдавна работя много добре с uni-web ... освен, че е бачкатор е и много коректен. Искам да му благодаря, за взаимопомощта и отзивчивостта. Много голяма рядкост са предприемачите като него. Ползвам мрежата от доста време и получавам това, което търся. Препоръчвам я за средни и малки онлайн магазини, като задължително е банерите и описанията да са коректно таргетирани и насочени. Желая още успехи!
 
От: NetSale 10 X 50 Бонус кинта за реклама!!!

Мога да кажа само благодаря за добрите думи. :)

Аз отдавна работя много добре с uni-web ... освен, че е бачкатор е и много коректен. Искам да му благодаря, за взаимопомощта и отзивчивостта. Много голяма рядкост са предприемачите като него. Ползвам мрежата от доста време и получавам това, което търся. Препоръчвам я за средни и малки онлайн магазини, като задължително е банерите и описанията да са коректно таргетирани и насочени. Желая още успехи!
 
От: NetSale 10 X 50 Бонус кинта за реклама!!!

Аз отдавна работя много добре с uni-web ... освен, че е бачкатор е и много коректен. Искам да му благодаря, за взаимопомощта и отзивчивостта. Много голяма рядкост са предприемачите като него. Ползвам мрежата от доста време и получавам това, което търся. Препоръчвам я за средни и малки онлайн магазини, като задължително е банерите и описанията да са коректно таргетирани и насочени. Желая още успехи!
Да, подкрепям това мнение. Определено мога да кажа само хубави неща за него и силно се надявам мрежата му да успее да се развие адски много. Ако трябва да бъда честен, радвам се, че потребители като него посещават форума ни и са част от него и то доста активна. Желая му не само успехи, но и все да е такъв готин, работяга и точен във всяко едно отношение. ;)
 
От: NetSale 10 X 50 Бонус кинта за реклама!!!

--------------------------------------
 
Последно редактирано:
От: NetSale 10 X 50 Бонус кинта за реклама!!!

Пуснах си реклама ще чакам резултати и ще постна след тва тук.
Относно uni-web мога да кажа че това което ще получите е коректно и културно отношение.
При работата с него ще има ясни обяснения, ще има лиспа на тъпи въпроси и увъртания.
Препоръчвам го като надежден бизнес партньор.
 
От: NetSale 10 X 50 Бонус кинта за реклама!!!

Преди около седмица пуснах рекламата си. Статистиката до сега: Имперсии: 2503 Кликове: 1 Цена на клик: 0.05
 
От: NetSale 10 X 50 Бонус кинта за реклама!!!

Да, за жалост в момента няма сайт с много висока посещаемост, но си зависи и от самата реклама.

Банерите както винаги са най-вървежни. :)

Преди около седмица пуснах рекламата си. Статистиката до сега: Имперсии: 2503 Кликове: 1 Цена на клик: 0.05
 
От: NetSale 10 X 50 Бонус кинта за реклама!!!

Примерно аз днес до тук от 13 рекламни кампании имам:


Общо рекламни кампании:
13
Кликове за днес:
3
Показвания за днес:
4289

Вчера по това време бяха 7 клика, дори за цялата аудитория на мрежата, като ресурс за момента е добре. Виж, ако си беше както преди в нея да си участва сайта с 38к. уникални на ден надали щяха да стоят по този начин нещата, но пък и тогава доста по-бързичко щяха да свършват парите. :)

Да, за жалост в момента няма сайт с много висока посещаемост, но си зависи и от самата реклама.

Банерите както винаги са най-вървежни. :)
 

Горе