NEURS - социалната мрежа за предприемачи

От: NEURS - социалната мрежа за предприемачи

Да. Аз само споделям, че стават грешки. Понеже много мразя такива спамерси имейли. Дано да има смисъл от цялата работа с тази мрежа. За сега нямам впечатления.
 
От: NEURS - социалната мрежа за предприемачи

Здравейте, разбрах, че тази вечер е имало филм с разяснения който е излъчен в neurs.tv. Който е успял да го гледа моля да каже за какво иде реч.
 
От: NEURS - социалната мрежа за предприемачи

Точно заради спама им вече си изтрих акаунта. Баси простотиите, през ден ми пращат, ми не ме интересуват толкова много мрежата им...
 
От: NEURS - социалната мрежа за предприемачи

Ами и при мен е така, а аз малко скептично погледнах на цялата работа, но пък нищо не ни коства да се качим на клона и да проверим какво ще излезе от тая работа.
 
От: NEURS - социалната мрежа за предприемачи

Здрасте! Айде и аз се зарибих.. и попрочетох тва онова.. Полтъргайста да ми метне една покана,че се оказваха едни пречки тука административни със 6те пост-а и докато не ги изпиша нямам право да пращам Лс.. , което е тъпо де



---

Справих се , де.. Сега врънкам познати да се регнат , да видим кво има из вип стаята..
Идеята на сайта се надявам да е нещо като Линкедин-а
 
Последно редактирано:
От: NEURS - социалната мрежа за предприемачи

Хм, изискват ID, шофьорска книжка или паспорт рег ..... гледам сте се регнали .....
 
Re: От: NEURS - социалната мрежа за предприемачи

Идеята e предприемачите да си рекламират бизнеса и услугите и по този начин да се свързват помежду си. Например аз имам фирма за био продукти заедно с онлайн магазин. Пускам оферта, в която саморекламирам бизнеса си и очаквам или някой да го купи, някакъв вид партньорство или outsourcing на този бизнес. След това чакам някой да се свърже с мен.

В другият случай вместо да чакам сам мога да потърся потенциални партньори или клиенти, като разглеждам техните оферти и услуги, които предлагат.

Грубо казано това си е един сайт за обяви, но само между предприемачи. Както може да предлагаш продукт или услуга, така може и да търсиш такива. Цялата идея е лесното свързване на хората и техния бизнес. Нещо като "Пазар" секцията тук във форума, но организирана много по-лесно.

7418424e.png


7418432U.png
 
От: NEURS - социалната мрежа за предприемачи

А нещеше да бъде нещо уникално, хората щяха да направят милиони от него, а то поредният сайт за обяви :D

Да, да... Дълбоко съм разочарован. Абсолютна пародия, язък за хубавия маркетинг. Заебах го още като изкочи първата оферта да си пускам платен афилиейт линк.
Извинявам се и че подведох потребителите на Predpriemach. Ще се реванширам с някоя печеливша схема, или поне бира. ;-)
 
От: NEURS - социалната мрежа за предприемачи

Да, да... Дълбоко съм разочарован. Абсолютна пародия, язък за хубавия маркетинг. Заебах го още като изкочи първата оферта да си пускам платен афилиейт линк.
Извинявам се и че подведох потребителите на Predpriemach. Ще се реванширам с някоя печеливша схема, или поне бира. ;-)


Да, язък за маркетинга ... толкова добър беше направен, а после нищо не се получи...
 
От: NEURS - социалната мрежа за предприемачи

Само дети ми спамят жестоко пощата...
 

Горе