NEW=СТОРЕЙДЖ=VIP=10$ ЗА 1000 СВАЛЯНИЯ(Включително БЪЛГАРИЯ)==Хотфайл е Минало

От: NEW=СТОРЕЙДЖ=VIP=10$ ЗА 1000 СВАЛЯНИЯ(Включително БЪЛГАРИЯ)==Хотфайл е Минало

Нали трябва да има оферти и за малоумници, като Niks ...
===========================

Типично и много Характерно изказване за Робската Славянска Сган събрана в земите на Българите

Първо влиза и коментира тема и програма от която не разбира нищо и след това започва да обижда

Модераторе къде си ?
:twisted:
 
Последно редактирано:
От: NEW=СТОРЕЙДЖ=VIP=10$ ЗА 1000 СВАЛЯНИЯ(Включително БЪЛГАРИЯ)==Хотфайл е Минало

От долнопробните ти коментари и език, който държиш, сам доказа, че си сган. Аз нямам какво повече да добавя...
 
От: NEW=СТОРЕЙДЖ=VIP=10$ ЗА 1000 СВАЛЯНИЯ(Включително БЪЛГАРИЯ)==Хотфайл е Минало

От 5 дни чакам отговор дали ще ми изплатят натрупаните дивиденти, и без резултат, а при вас?
 
От: От: NEW=СТОРЕЙДЖ=VIP=10$ ЗА 1000 СВАЛЯНИЯ(Включително БЪЛГАРИЯ)==Хотфайл е Минало

От 5 дни чакам отговор дали ще ми изплатят натрупаните дивиденти, и без резултат, а при вас?

хахха май ще си останем с чакането,аз вчера заявих минималната сума от 10$ да видя дали плащат.Но като гледам,че чакаш вече 5-ти ден значи може и да не плащат.
 
От: NEW=СТОРЕЙДЖ=VIP=10$ ЗА 1000 СВАЛЯНИЯ(Включително БЪЛГАРИЯ)==Хотфайл е Минало

От програмите които представям не съм качил скриин на получено плащане само от Сторейдж и реших да поправя този пропуск:





 
Последно редактирано:
От: NEW=СТОРЕЙДЖ=VIP=10$ ЗА 1000 СВАЛЯНИЯ(Включително БЪЛГАРИЯ)==Хотфайл е Минало

След като Сторейдж забави плащанията повече от две седмици, явно е решила проблемите си и вече плаща, да се надяваме да не се повтаря

Понеже аз е обвиних за СКАМ качвам скрийн на получено от мен Много-добро плащане и и желая дълъг живот




PS:

Хората ми се извиниха за закъснението и проблемите.
Сега предлагат и много нови опции, включително и $12 за 1000 сваляния

===============================
Dear storage user,

We have just launched our October Special a few minutes ago!
You will earn 20% more revenue in our "earn with us" program.
And you'll receive a 20% longer premium period, if you buy an
account right now (for example if you buy a 31 days premium
account, you will receive 37 premium days for no additional
cost).

The special is valid until October 16th 20:00 GMT.


We also want to inform you, that we have added more payment
options for buying premium accounts.
You can pay with Paysafecard, Moneybookers, Credit card and
from more than 180 countries, by phone.

And lastly, we want to apologize for the problems with delayed
payouts and the "File not found." error message in the last
few weeks. All payouts have been processed, future payouts
should be on time and the "File not found." bug has been fixed.

We wish you a nice weekend,
your storage Team
================================
 
Последно редактирано:
От: NEW=СТОРЕЙДЖ=VIP=10$ ЗА 1000 СВАЛЯНИЯ(Включително БЪЛГАРИЯ)==Хотфайл е Минало

Абе тоя никс не е ли баннат още ? Какво го бавите ?
 
От: NEW=СТОРЕЙДЖ=VIP=10$ ЗА 1000 СВАЛЯНИЯ(Включително БЪЛГАРИЯ)==Хотфайл е Минало

Абе тоя никс не е ли баннат още ? Какво го бавите ?

Бавят го още Niks защото преди Niks в този форум се представяха основно Афф. програми за продаване на хапчета за ХУ.

От както Niks е тук много хора направиха РЕАЛНИ пари от Хостинг сайтовете и ще продължават да правят, а Мижитурките ще вият Безпомощно на Умряло в Предсмъртната си АГОНИЯ

А техния Агонизиращ писък е Песен за моята Душа.
 
Последно редактирано:
От: NEW=СТОРЕЙДЖ=VIP=10$ ЗА 1000 СВАЛЯНИЯ(Включително БЪЛГАРИЯ)==Хотфайл е Минало

Браво, нека качват хората и да трошат кинтите, и да има много =========== в заглавията. Трябва да се гледа в перспектива. Мечтата на ъплоудърите в "NEW=СТОРЕЙДЖ=VIP=10$ ЗА 1000 СВАЛЯНИЯ" за лизингов, червен Москвич осмичка е напълно осъществима! Само след година яко качване вече ще са събрали пари за заветната машина
r034.gif
.

Ей го звяра. Блести, мига и чака да си го купите.
001287624.jpg

Нека качването започне сега!
 
От: NEW=СТОРЕЙДЖ=VIP=10$ ЗА 1000 СВАЛЯНИЯ(Включително БЪЛГАРИЯ)==Хотфайл е Минало

Не знаех, че VtoriChepik бленува по старото време и червените петолъчки. Дали си пази още червената връзка?
 
От: NEW=СТОРЕЙДЖ=VIP=10$ ЗА 1000 СВАЛЯНИЯ(Включително БЪЛГАРИЯ)==Хотфайл е Минало

Аз ако бленувах за червен Москвич сега щях да качвам усилено в "NEW=СТОРЕЙДЖ=VIP=10$ ЗА 1000 СВАЛЯНИЯ" (да се свети името му). Понеже не се занимавам с такива простотии, не мога и да си мечтая за такава съветска машина. Освен това, по моето време червените връзки бяха отдавна в миналото.
 
От: NEW=СТОРЕЙДЖ=VIP=10$ ЗА 1000 СВАЛЯНИЯ(Включително БЪЛГАРИЯ)==Хотфайл е Минало

Аз ако бленувах за червен Москвич сега щях да качвам усилено в "NEW=СТОРЕЙДЖ=VIP=10$ ЗА 1000 СВАЛЯНИЯ" (да се свети името му). Понеже не се занимавам с такива простотии, не мога и да си мечтая за такава съветска машина
Шегувам се. И на мен не ми се занимава с простотии, дори да се изкарват пари от тях. Не мога да изпитам удовлетворение от това, че съм поспамил някъде, а още по-малко да го нарека бизнес.
 
От: NEW=СТОРЕЙДЖ=VIP=10$ ЗА 1000 СВАЛЯНИЯ(Включително БЪЛГАРИЯ)==Хотфайл е Минало

Аз ако бленувах за червен Москвич сега щях да качвам усилено в "NEW=СТОРЕЙДЖ=VIP=10$ ЗА 1000 СВАЛЯНИЯ" (да се свети името му). Понеже не се занимавам с такива простотии, не мога и да си мечтая за такава съветска машина. Освен това, по моето време червените връзки бяха отдавна в миналото.

Ти ако не можеш да изкарваш пари по друг начин освен чрез онлайн бизнес и бленуваш по този начин да си купиш нови Чипици или някоя Бракма наречена "кола" проблема си е твой, дерзай и след 20 тина години може да си купиш някоя Дупка наречена апартамент в Люлин 9 част, която аз съм построил с остатъка от последната ми Комисионна

Чепик, основният ми бизнес (доколкото може да се говори за основен и второстепенен) е свързан с инвестициите в недвижими имоти основно Ново строителство и Бизнес имоти, а пазара в момента не е много благоприятен за разлика от предишните 2-3 благодатни за мен години, така че ми остава много свободно време да експериментирам и да се забавлявам с "възможностите" за правене на пари в интернет

Аз се занимавам с хостинг сайтовете основно за запълване на свободното време и с помоща на това си Хоби вече си покривам напълно разходите за месец около 400-500 лева

PS:

Като изкараш достатъчно пари от продажбата на Чепици Онлайн се свържи с мене да ти намеря Офис (към него върви и секретарка или ако предпочиташ секретар :mrgreen:).
Ако вече си събрал стотинките имам Ексклузивни права за офис сграда на ъгъла на бул.България и Гоце Делчев(до сградата на Крит, която ние сме напълнили, но мога и там да ти намеря офис). Имам и готови проекти за Жилищни и Офис сгради. На теб ще ти дам специалана цена и много бонуси.
 
Последно редактирано:
От: NEW=СТОРЕЙДЖ=VIP=10$ ЗА 1000 СВАЛЯНИЯ(Включително БЪЛГАРИЯ)==Хотфайл е Минало

Шшшш хора за к'во са карате тука ???
Нали всеки предлага начин на печелене, ако ви хареса се захващате и вие, ако не си биете шута и се ровете в следващата тема.
 
От: От: NEW=СТОРЕЙДЖ=VIP=10$ ЗА 1000 СВАЛЯНИЯ(Включително БЪЛГАРИЯ)==Хотфайл е Минало

Чепик, основният ми бизнес (доколкото може да се говори за основен и второстепенен) е свързан с инвестициите в недвижими имоти основно Ново строителство и Бизнес имоти
Е това вече е бизнес. Признавам го. Обаче, да качваш пиратски филми не е никакъв бизнес... без значение колко внимателно са подбрани
h010.gif
.
 
От: NEW=СТОРЕЙДЖ=VIP=10$ ЗА 1000 СВАЛЯНИЯ(Включително БЪЛГАРИЯ)==Хотфайл е Минало

След близо месец и половина най накрая си получих парите и пак се извиняват сърдечно:



Давам и последен шанс, тъй като все още има около 15 форума където съм рекламирал файлове от Сторейдж пък и в акаунта имам събрани вече над 250 долара които се надявам да получа.




PS:

Така че и прощавам за втори и ПОСЛЕДЕН път, защото предлага много добри условия, а именно плаща за закупен премиум акаунт и за всеки свален файл а не както другите само за свален файл от едно IP за 24 часа
 

Горе