NEXTTV днес 21:00

От: NEXTTV днес 21:00

@VMiloykov може би е така, не знам коя е тази телевизия.
Аз по ТВ-то гледма футбол и играя игри... но никога не ми е трябвало някой да ми каже, какво да играя затова ми е малко странно... да не каже смешно.

Пуснах епизода в юТуб... трагедия. Тия хора не осъзнават че ги гледат недоразвити тийнове и това с тревтата беше... брутално.
Не че е грешно за медицинска цел, но представяното беше повече от долнопробно.

Евалата за идеята за eSport-а... но тая сбирщина от недооценени геймръчта малко лоша шега им играе.

Дано все пак им потръгне на хората - може да зарибят повече фенове, може пък да покажат на хората че безразборното хакване на конзоли и свалянето на пиратски PC копия не е добре нито за тях нито за нас.

Да ти кажа, аз не го гледах. Пуснах видях, че уж беше гейм шоу(пуснах го само защото потребител тук го е постнал и ми беше интересно да видя за какво става на въпрос, до сега не съм гледал гейм шоу), но когато видях рапар в него и си говорят за музика, тотално ги изключих.

Също смятам, че няма смисъл, да да гледаш гейм шоу от типа ревю където се описва играта и т.н., ок, но някой да ти казва какво да играеш. Не можеш ли да решиш какво ти харесва, сам?
 

Горе