Nginx / Varnish SSD хостинг с cPanel

Re: Nginx, SSD хостинг с cPanel и Varnish Cache в Холандия от CooliceHost.com

сега по пргеледах човек НЕ МОГА ДА ТЕ ХОСТВАМ ще ти спра акаунта и ще върна парите

имаш такава тема например със събзаглавие


Изтегляне, инсталиране, активиране с активатор + български езиков пакет по желание
Всичко на едно място


В някоя друга фирма може да са по ок но ние не можем
 
От: Nginx, SSD хостинг с cPanel и Varnish Cache в Холандия от CooliceHost.com

Просто съм на работа и в момента нямам възможност.

Във правилата на форума има следното:

Забранено е публикуването и разпространението на незаконен софтуер като кракове, пачове, серийни номера и произведения защитени с авторски права.
 
От: Nginx, SSD хостинг с cPanel и Varnish Cache в Холандия от CooliceHost.com

Ти видя ли вътре в темата какво има?
 
Re: Nginx, SSD хостинг с cPanel и Varnish Cache в Холандия от CooliceHost.com

виждам че трябва да си логнат за да видиш линковете но все пак не мога да хостна такива неща


piracy.jpg

Ако искаш така да се разберем довечера като свършиш работа ще почистиш и тогава ще те преместим ако държиш да си при мен ако не ще върнем паричките
 
От: Nginx, SSD хостинг с cPanel и Varnish Cache в Холандия от CooliceHost.com

Ще почистя. Това съм го пропуснал просто.
 
Re: Nginx, SSD хостинг с cPanel и Varnish Cache в Холандия от CooliceHost.com

добре не го прехвърляи днса, довечера като не си на работа направо ще почистиш и ще качиш свалено копие на базата от днес и тогава :) така се разбираме засега...
 
От: Nginx, SSD хостинг с cPanel и Varnish Cache в Холандия от CooliceHost.com

Сървърът е даун от 5 минути и не работи нито главния сайт, нито cPanel, нито сайта ми.

ЕДИТ: Нещо май е от мен, защото този сайт показва, че сайта е up: http://www.downforeveryoneorjustme.com/
 
Последно редактирано:
От: Nginx, SSD хостинг с cPanel и Varnish Cache в Холандия от CooliceHost.com

Сървърът е даун от 5 минути и не работи нито главния сайт, нито cPanel, нито сайта ми.

ЕДИТ: Нещо май е от мен, защото този сайт показва, че сайта е up: http://www.downforeveryoneorjustme.com/

Пич сървъра си е онлайн това, че твоят сайт е даун не значи, че веднага трябва да пишеш по темата хората ще останат с лошо впечатление заради такива като тебе. Пък и предприемач е хостнат на същият сървър ако беше даун ти нямаше как да си напишеш мнението ...
 
От: Nginx, SSD хостинг с cPanel и Varnish Cache в Холандия от CooliceHost.com

"Пич", Predpriemach съвсем не е на същия сървър. Не се обаждай така неподготвен. ;)

Писах тук, понеже реших, че след като не мога да вляза в тикет системата, е редно да пиша тук.

ЕДИТ: Искам само да уточня, че причината беше в ДНС сървърите на доставчика ми и вече проблема го няма.
 
От: Nginx, SSD хостинг с cPanel и Varnish Cache в Холандия от CooliceHost.com

"Пич", Predpriemach съвсем не е на същия сървър. Не се обаждай така неподготвен. ;)

Писах тук, понеже реших, че след като не мога да вляза в тикет системата, е редно да пиша тук.

ЕДИТ: Искам само да уточня, че причината беше в ДНС сървърите на доставчика ми и вече проблема го няма.
Извинявам се помислих, че си на хибриден план.
 
От: Nginx, SSD хостинг с cPanel и Varnish Cache в Холандия от CooliceHost.com

Отново искам да уточня, че сложих DNS-ите от Norton и проблемите изчезнаха. (Никога повече DNS-ите на доставчика..)

Също така, от вчера сайта ми работи от нов хостинг. Сами можете да познаете от кой. :)

Услугата, която предлага coolice е наистина на ниво и съм изключително доволен от отзивчивостта му и от скоростта с която работи сайта ми.

Пожелавам само успехи на фирмата.
 
Re: Nginx, SSD хостинг с cPanel и Varnish Cache в Холандия от CooliceHost.com

да и аз да кажа на бързо че стараем на макс и харча допълнително за инфраструктура която да е устойчива (можех да си направя и по евтин хостинг и едни разходи да си ги прибирам за мен си), само да кажа набързо преди да почне една работна срещичка.... че на част от сървърите включително този на coolicehost.com съм около 70 дни ъптайм, другите ги рестартвам по на често при ъпдейти

(правя го с няколко сървъра да не каже че случайно) - мониторинга се осъщестява от допълнителна виртуална машина в друг датацентър в 4та държава) а машините се мониторват допълнително кръстосано по между франция монитова канада и холандия, холандия канада и франция, канада мониторва франция и канада ако някоя от машините не може да отвори дори една услуга някоя от другите две праща смси андминистрацията като не спира да ги праща на всеки 3 минути и при пандал сървър ще се получават по 7 смса на три минути за всяка 1 услуга докато не е ъпната основната мониторинг система също праща смси на администрацията... (за 30 минути даунтайм това са 50 смса)

uptime-8.06.png


monitor-france.png



така че такива постове малко ме карат да се чуствам малко неприятно при цялото старание НО Благодаря SpiceBoy че поясни мненията ще останат понеже не трием мнения... каквото е за другите хостинги такове и за мен

пп а за днсите да си знаете едно време ми спиране на интенета на евроком (близоо) ама скайпа и торентите си работеха та тогава минах на опън днс после добавих единия гугълски

локалните доставчици петстят от днс - номер едно в тази област са бтк
 
Re: Nginx, SSD хостинг с cPanel и Varnish Cache в Холандия от CooliceHost.com

забравих да добавя Пупупу да не ми уроки че като се похвли човек и стават проблеми ( щях да се хваля с горнот на 100тни ден)

( а шанса да падне нещо и да сме неуведомени ) е да ударят едновременно с ддос сървър1 сървър 2 сръвръ3 и мониторинг сървърчето 4 (който се намират 4 различни държави )
 
От: Nginx, SSD хостинг с cPanel и Varnish Cache в Холандия от CooliceHost.com

Тава разбира се е прекрасно. А има ли подобрения в откриването в google откакто си на coolice ?

При мен има едно 50% (примерно) повече импресии в серп-а.

И малко (около 10-15%) повече импресии в самия сайт.

Определено има подобрение... Само, че дали е от това че се хоства на бърза машина или че е в Холандия не знам. Най-вероятно е малко и от двете.
 
Re: От: Nginx, SSD хостинг с cPanel и Varnish Cache в Холандия от CooliceHost.com

Благодаря за отговора !
Заслужава си да опитам.

Не чакай. :)

@the.rampage.rado, това е доста добре, ако е така. Няма какво да си говорим скоростта е свързана технически и с SEO-то. Никой бот няма да се мъчи.
 
От: Nginx, SSD хостинг с cPanel и Varnish Cache в Холандия от CooliceHost.com

Това зареждане е доста относително там. Било е и под секунда. :)
А и това е Invision Power Board.
 
Re: От: Nginx, SSD хостинг с cPanel и Varnish Cache в Холандия от CooliceHost.com

Аз успях да достигна зареждане за по малко от 2 секунди на wordpress при coolice

Явно от това, което слушам е доста добър за WordPress платформи. А и вярвам, че за много други, и по-тежки. ;) Дайте още някакви такива измервания, ако имате, ей така да видим. :)

Шефчето няма да остави да бози, защото си е SEO, демек знае, че ще пострада сайта от бавното зареждане. ;)
 

Горе