Nick Chakarov - изгради онлайн бизнес от нулата

Дискусията в 'Пари от Интернет - Make Money Online' стартирана от Force, Ян 27, 2018.

1. Force

Force Active Member

Рег.:
    Февру 19, 2014
    Съобщения:
    316
    Харесвания:
    41
    Точки:
    28
    Напоследък ми заливат нюзфийда с реклами, много ентусиазирано момче, който обяснява как да купуваш от Алиекспрес и да продаваш в България с огромна надценка. Какво мислите за такива образи?

2. RealMoney

RealMoney Well-Known Member

Рег.:
    Дек 19, 2010
    Съобщения:
    1,865
    Харесвания:
    697
    Точки:
    113
    Този се чува все едно от празен склад на амазон се обажда...

Вискяр Градинаров харесва това.
  3. Hornx

Hornx Guest

Аз лично уважавам такива хора, които се стараят да се развиват в своята сфера (това и прави той). Единственото, което не ми хареса е, че когато комуникирах с него преди месец трябваше да му се обадя за да използвам някаква 10 минутна консултация за да ми отговори на въпроса, който му зададох вместо да ми върне съобщение с отговора. Иначе уважение и само успехи му пожелавам.

4. Force

Force Active Member

Рег.:
    Февру 19, 2014
    Съобщения:
    316
    Харесвания:
    41
    Точки:
    28
    Определено с такъв метод на представяне не могат да ми продадат нищо. 80% от хората във този форум се занимават с онлайн търговия по-дълго време от тези пичове, но никой не пише да се хвали. Бил дал над 20 000лв за проба-грешка във фейсбук рекламата, но никъде не изкара една статистика да покаже. Успешни онлайн бизнеси имат, но никой не им знае проектите.

Курса струва към 150лв. и казва като съберем достатъчно хора затваряме приема за няколко месеца. Значи обяснява как да правим 3-4-5 хиляди лева на месец от онлайн продажби, а те като намерят 30-тина човека и ще се занимават само с тях за по-малко пари... нещо не ми се връзва.

5. sixking

sixking Well-Known Member

Рег.:
    Март 9, 2013
    Съобщения:
    1,565
    Харесвания:
    68
    Точки:
    48
    Такива типажи са ми много по-съмнителни от колкото "помощни".
    Отворих му видеото във фейсбук и първия коментар е негов, които води към bit.ly - like сериозно ли? Аман с тъз простата програма за кликове.
    Нещо, което може аз да не съм разбрал, аз да не съм прочел, дочул и прочее - кога чухте последно някой богаташ да дава информация и статистика? Бил Гейтс интервюта със съвети да е давал (пак казвам, може да се бъркам)?

Това за мен си е чисто начин да изкара някой допълнителен лев. Ма няма как да ме убедиш, че е записал 40 минути видео за без пари, като за тези 40 минути най-вероятно, ще изкара няколко стотачки.
    Не си ли прави сам конкуренция по този начин? Да учи нагоре и надолу хората как да правят пари? Ми то утре по тази логика, ще се пръкнат 10 човека, 10 нови идей, 10 нови начина и неговия ще пропадне, защото другите 10 имат повече. Бих го изгледал клипа, обаче това аудио ми влошава ушите!

6. sedo

sedo Active Member

Рег.:
    Апр 5, 2012
    Съобщения:
    856
    Харесвания:
    93
    Точки:
    28
    Ами тия пичове основно изкарват пари от абонаменти и лекции, ако вземеш да ги проучваш и разсъждаваш със сигурност няма да ти допадне идеята и да им дадеш и 1 лев :) Но за хора, които бачкат по цял ден някаква тъпа и ниско платена работа им се струва блазнещо да участват в такива схеми и някой да им разкрие начин за бързо забогатяване.

7. CryptoInvest

CryptoInvest Active Member

Рег.:
    Ян 25, 2018
    Съобщения:
    231
    Харесвания:
    64
    Точки:
    28
    Напоследък станаха много мотиваторите в България. Реално някои ми обяснява как да стана успешен, а самия той не е :D :D :D Не съм гледал клипа на този човек, но съм забелязал, че всеки втори става мотиватор с видео клипове. Скоро гледах някакво 20 годишно момче (колкото мен), с поредица от видеа "попитай милионера"... Кажи честно както се казва.

8. Force

Force Active Member

Рег.:
    Февру 19, 2014
    Съобщения:
    316
    Харесвания:
    41
    Точки:
    28
  9. sixking

sixking Well-Known Member

Рег.:
    Март 9, 2013
    Съобщения:
    1,565
    Харесвания:
    68
    Точки:
    48
    Да, абонаментче това, абонаментче онова, книга продава го гледам, даже две, някви билети за лекции. Това с алиекспрес пък е толкова древно, самият начин, самата техника, че нямам думи! Така го показва, все едно топлата вода е открил. Източниците се сменят, но не и начина.

CryptoInvest харесва това.
  10. CryptoInvest

CryptoInvest Active Member

Рег.:
    Ян 25, 2018
    Съобщения:
    231
    Харесвания:
    64
    Точки:
    28
    Да. Всъщност сега има дори и плъгини или отделен софтуер ли не помня какво беше. Та Oberlo с Shopify. Почти автоматизиран магазин се получава за под 50 долара на месец.

11. jufo

jufo Active Member

Рег.:
    Ноем 22, 2013
    Съобщения:
    830
    Харесвания:
    38
    Точки:
    28
    Това което казва в клипчетата , толкова се е говорило тук и не само....

12. D.Ivanov

D.Ivanov Active Member

Рег.:
    Юни 7, 2011
    Съобщения:
    888
    Харесвания:
    130
    Точки:
    43
    Място:
    Varna
    Само заглавия като видя такива "бизнес от нулата" и други подобни и механично ги игнорирам. Ебати глупостите, ще си играем на дропшипинг с китайски боклуци.

Сподели страницата

1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.
    Dismiss Notice