Nmarket.bg - Какво ще направиш за 10 лева?

Maverick

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
194   0   1
От днес официално стартира проекта www.Nmarket.bg

Това е сайт в който всеки потребител споделя какво би направил за 10 лева.

На 1ви Март един от потребителите ще спечели 300 лв. за безплатно пазаруване. Повече информация за наградата можете да разберете на http://www.facebook.com/Nmarket.bg

Очаквам вашите мнения и критики :)
 
От: Nmarket.bg - Какво ще направиш за 10 лева?

На първо място ти желая успех в начинанието. Личи си, че е положен труд!
Цветовата гама ми е малко "остра" на пръв поглед. В title липса запетая пред където ( и надолу в няколко изречения).
Шрифта ( предполагам Impact) на имената на офертите е малко затормозяващ. И това голямо зелено каре Ще публикувам ваша статия в личния си блог
Ще публикувам ваша статия в личния си блог не ми се връзва.

Чисто субективни неща :)
 
От: Nmarket.bg - Какво ще направиш за 10 лева?

Благодаря.

В зеленото каре, ще има още 2 Оферти, който са препоръчани. Просто за сега е само 1 и за това седи така. :)
 
От: Nmarket.bg - Какво ще направиш за 10 лева?

БРаво! Много ме кефи сайта. Ако ми пратиш уникална статия за него, ще я публикувам в сайт за интернет бизнес + линк, с над 6 000 посещения месечно, за да ти помогна с популяризацията. Ще получиш тематичен и таргетиран трафик от там.

Успех!
 
От: Nmarket.bg - Какво ще направиш за 10 лева?

Искам да попитам сайта гарантира ли сделките, че не видях в условията. Какво се случва, ако поръчам определен продукт, а получа боклук. Имам интерес към конкретна обява и за това питам..
 
От: Nmarket.bg - Какво ще направиш за 10 лева?

Браво! Май това е първият български гиг сайт :) Добавям си го в букмаркс.

Иначе като цяло приятен дизайн, но повярвай ми - Impact не е най-доброто решение за горното меню и заглавията на гиговете(h2). Сянката допълнително оплесква нещата. Лесната четимост и подбора на добри цветове са едни от най-важните елементи на един сайт, за да бъде максимално предразположен и улеснен посетителя.
Просто съвет :]
 
От: Nmarket.bg - Какво ще направиш за 10 лева?

Браво! Май това е първият български гиг сайт :) Добавям си го в букмаркс.

Иначе като цяло приятен дизайн, но повярвай ми - Impact не е най-доброто решение за горното меню и заглавията на гиговете(h2). Сянката допълнително оплесква нещата. Лесната четимост и подбора на добри цветове са едни от най-важните елементи на един сайт, за да бъде максимално предразположен и улеснен посетителя.
Просто съвет :]

Мисля, че не е... Но няма значение! :)

На мен (може би като програмист) веднага ще ти кажа кое не ми хареса - линковете. Особено "cgi-bin". :)
 
От: Nmarket.bg - Какво ще направиш за 10 лева?

Да не е първия сайт.Но пак той е човека, който пусна първи такъв сайт за България.Мисля че така беше :D
 
От: От: Nmarket.bg - Какво ще направиш за 10 лева?

БРаво! Много ме кефи сайта. Ако ми пратиш уникална статия за него, ще я публикувам в сайт за интернет бизнес + линк, с над 6 000 посещения месечно, за да ти помогна с популяризацията. Ще получиш тематичен и таргетиран трафик от там.

Успех!

Благодаря! Ще се възползвам! Имаш ли изисквания за минимум думи и мога ли да добавям изображения в статията?

Искам да попитам сайта гарантира ли сделките, че не видях в условията. Какво се случва, ако поръчам определен продукт, а получа боклук. Имам интерес към конкретна обява и за това питам..

Сайта (фирмата) не отговаря пряко за самите сделки, но има право да анулира поръчката и да върне парите на купувача, ако бъде предоставено недвусмислено доказателство, че поръчката не е изпълнена. Ако човека е направил всичко следвайки описанието на услугата си, тогава няма как да бъде анулирана.
От коя оферта се интересуваш? Може да мога да ти дам повече информация.

Да не е първия сайт.Но пак той е човека, който пусна първи такъв сайт за България.Мисля че така беше :D
Точно така :)


За шрифта на заглавията какъв ще ми препоръчате?
 
От: Nmarket.bg - Какво ще направиш за 10 лева?

Според мен дизайнът хич не е този (всъщност бих ти казал критиките си на ЛС ако ти пука за мнението ми :)).
Но евала, отдавна трябваше сайт тип Fiverr в България. Само да не стане като с останалите ниши – да се експлоатират докато спрат да работят.

ПП: обикновено нечетните суми работят по-добре.
 
От: Nmarket.bg - Какво ще направиш за 10 лева?

Според мен дизайнът хич не е този (всъщност бих ти казал критиките си на ЛС ако ти пука за мнението ми :)).
Но евала, отдавна трябваше сайт тип Fiverr в България. Само да не стане като с останалите ниши – да се експлоатират докато спрат да работят.

ПП: обикновено нечетните суми работят по-добре.

Приемам всякакви забележки и критики.

Да интересува ме конкретно тази обява: 100000 посещения за твоя сайт!

Както е описано в обявата, посещенията са силно НЕ таргетирани. Не очаквай от тях нищо друго освен да си увеличиш алекса ранга.
 
От: Nmarket.bg - Какво ще направиш за 10 лева?

Посещенията от реални потребители ли са, или от някакви ботове? От каква народност са посетителите? Все пак, дори 0,5% да станат ретърнинг визитърс, добре е.
 
От: Nmarket.bg - Какво ще направиш за 10 лева?

Посещенията от реални потребители ли са, или от някакви ботове? От каква народност са посетителите? Все пак, дори 0,5% да станат ретърнинг визитърс, добре е.

Както вече каза, посещенията няма да помогнат за друго освен за алекса ранга.

Пускам оферта за потребителите на Nmarket.bg.
10 човека ще получат по 3000 безплатни посещения директно от Google. За повече инфо: http://www.facebook.com/Nmarket.bg?sk=app_208195102528120&app_data=dlt
 
От: Nmarket.bg - Какво ще направиш за 10 лева?

Както вече каза, посещенията няма да помогнат за друго освен за алекса ранга.

Пускам оферта за потребителите на Nmarket.bg.
10 човека ще получат по 3000 безплатни посещения директно от Google. За повече инфо: http://www.facebook.com/Nmarket.bg?sk=app_208195102528120&app_data=dlt

Вписвам ли се в условията ?
http://www.nmarket.bg/cgi-bin/main.pl?_state=OfferDetails&ID=3010

:)

П.С. защо не направиш по-добри пермалинкове 8)
Може да имаш и добър трафик от гоогле.. ;)
 
От: От: Nmarket.bg - Какво ще направиш за 10 лева?

Как ще ми гарантираш, че ако потенциален купувач се свърже с теб през ФБ страниците ти аз ще си получа комисионната?
Не ми се рови из логовете сега, но ако не се лъжа ти ме беше прескочил в izgoden.com. Поправи ме ако греша.

П.С. защо не направиш по-добри пермалинкове 8)
Може да имаш и добър трафик от гоогле.. ;)
Какви да са те?
 
От: От: Nmarket.bg - Какво ще направиш за 10 лева?

Как ще ми гарантираш, че ако потенциален купувач се свърже с теб през ФБ страниците ти аз ще си получа комисионната?
Не ми се рови из логовете сега, но ако не се лъжа ти ме беше прескочил в izgoden.com. Поправи ме ако греша.
За сега никой не се е свързал.. ако се свържи, ще му продам рекламата през твоят уебсайт спокойно :)

Какви да са те?
Ами примерно %postname% ?
Да кажем nmarket.bg/10-leva/%postname% тоест.. какъвто е тайтъла на услугата, такъв да е и пермалинка.. ;)
 
От: Nmarket.bg - Какво ще направиш за 10 лева?

имам съмнения, че тези линкове не работят добре за нови сайтове. Съдя го от опитите който си правя.
 
От: Nmarket.bg - Какво ще направиш за 10 лева?

Структурата на сайта е добре замислена, но първото ми впечатление като влезнах в сайта беше- сайт за Супер Марио. Мисля че ще бъде поредната фира в интернет пространстовото.Лично мнение.

ПП. Не ме разбирай погрешно, аз съм си директен.Дизайнът е за деца, а те нямат пари.


Ще ти дам примери от коментарите с опасност да си навлека гнева на споменатите.
*Тугер, загатна, че цветовата гама не е подходяща, а впечатленията за него са ми, че избягва каквито и да е директни критики, спрямо проектите на колегите във форума.
*АБи дъ кет, през уная работа му е твоя проект, просто си пусна линка .
*Симо също си гони бизнеса, но има далеч по- извисени принципи, що се отнася до бизнес отношения между колеги.
*Колор, смамер, игнор.
*Доктора го бих припознал като Тугер, но е доста по-прям.
 
Последно редактирано:

Горе