ns1.bg - мнения ?

От: От: ns1.bg - мнения ?

Добре де, разбрахме, че СуперХостинг е фирмата за теб. Аз пък не ги харесвам. Прекалено скъпи са за това, което предлагат.

Ако ще предлагаме други фирми, аз бих предложил на автора да разгледа фирмата в подписа ми. Далеч по-добри цени и услуги ще намери там.

Че цените на сайта който ти е в подписа са значително по - високи от тези на суперхостинг!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Това което твоите хора предлагат за 42 лева, суперхостинг го предлага за 31 лева , това което твоите хора предлагат за 76 лева, суперхостиг го предлагат за 54 лева!!!!!

Да не говорим за бонусите, който получаваш използвайки суперхостинг пред твоите измислени герои! Но ако желаеш може да обясни подробничко :wink:
 
От: От: ns1.bg - мнения ?

Че цените на сайта който ти е в подписа са значително по - високи от тези на суперхостинг!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Това което твоите хора предлагат за 42 лева, суперхостинг го предлага за 31 лева , това което твоите хора предлагат за 76 лева, суперхостиг го предлагат за 54 лева!!!!!

Да не говорим за бонусите, който получаваш използвайки суперхостинг пред твоите измислени герои! Но ако желаеш може да обясни подробничко :wink:
Не си намерил мястото където да хвалиш супертъпанарите. Тук всички ги знаме що за стока са.
 
От: От: ns1.bg - мнения ?

Не си намерил мястото където да хвалиш супертъпанарите. Тук всички ги знаме що за стока са.

Не ги хваля ей така! Лична аз от няколко стотин сайта хоствам само около 40 сайта и то на един от споделените им хостинги. Но ще се радвам да ми дадеш един реален довод против суперхостинг? Казваш като човек ей т'ва не ме кефи щото е ей така, а не еди как си, както е при еди кой си :)
 
От: От: ns1.bg - мнения ?

Не ги хваля ей така! Лична аз от няколко стотин сайта хоствам само около 40 сайта и то на един от споделените им хостинги. Но ще се радвам да ми дадеш един реален довод против суперхостинг? Казваш като човек ей т'ва не ме кефи щото е ей така, а не еди как си, както е при еди кой си :)
Мързи ме да пиша, порови из форума.
 
От: ns1.bg - мнения ?

Не ги хваля ей така! Лична аз от няколко стотин сайта хоствам само около 40 сайта и то на един от споделените им хостинги. Но ще се радвам да ми дадеш един реален довод против суперхостинг? Казваш като човек ей т'ва не ме кефи щото е ей така, а не еди как си, както е при еди кой си
Като цяло са много точки и ме кефят суперхостинг, но има някои дребни неща които ме дразнят например:
ограничението на inodes автоматично значи че не можеш да ползваш мегабайтите в плана.
Също мен лично ми е проблем забраната на 25/26 порт и не може да се ползва външна мейл услуга, но като цяло тези неща са дребни и не са чак такъв проблем.
Малко ме притеснява и забавянето на внедряване на SSD, повечето конкуренти вече име стандарт.

Само да вметна колегата се чудеше как ще му се вдигне с до 80% бързодействието на сайта, ами например супер про има memcached а супер старт няма, ако системата позволява такова кеширане това е най - бързото, напълно е възможно да се вдигне с 80% скоростта.
 
От: ns1.bg - мнения ?

NS1 са една от най-старите фирми на пазара и са доста стабилни, ползвал съм ги сумати пъти.

Навремето квартирата ми в София беше съвсем близо до техния офис. И това беше причината да ги избера.
Тогава още, ако искаш да платиш хоста дистанционно можеше ад го направиш само с пощенски запис.

Та това ме накара да ги избера бяха ми близо ...

Никога не съм съжалявал, винаги са били точни, коректни услужливи.

За мен са в топ 3 на БГ хостинг компании, вече повече от 15 години.
 
От: От: ns1.bg - мнения ?

Че цените на сайта който ти е в подписа са значително по - високи от тези на суперхостинг!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Това което твоите хора предлагат за 42 лева, суперхостинг го предлага за 31 лева , това което твоите хора предлагат за 76 лева, суперхостиг го предлагат за 54 лева!!!!!

Да не говорим за бонусите, който получаваш използвайки суперхостинг пред твоите измислени герои! Но ако желаеш може да обясни подробничко :wink:

Какво предлагат? SSD VPS ли? Малко си се объркал май. :)
 
Последно редактирано:
От: От: ns1.bg - мнения ?

Не ги хваля ей така! Лична аз от няколко стотин сайта хоствам само около 40 сайта и то на един от споделените им хостинги. Но ще се радвам да ми дадеш един реален довод против суперхостинг? Казваш като човек ей т'ва не ме кефи щото е ей така, а не еди как си, както е при еди кой си :)

Не ме кефи че нямат ssd хостинг, нямат и онлайн чат поддръжка. Не ме кефи и това че едни сайтове могат да вървят с до 80 % по бързо в ns1 ми вървят еднакво без значение на плана. Цената също не ме кефи.
 
От: ns1.bg - мнения ?

Също мен лично ми е проблем забраната на 25/26 порт и не може да се ползва външна мейл услуга, но като цяло тези неща са дребни и не са чак такъв проблем.

25/26 порт се блокират от страна доставчик не от страна хостинг. Няма проблем с суперхоситнг да си ползваш e-meil клиент...
 
От: ns1.bg - мнения ?

25/26 порт се блокират от страна доставчик не от страна хостинг. Няма проблем с суперхоситнг да си ползваш e-meil клиент...
Не е вярно, те го блокират, не можеш да ползваш външна мейл услуга, примерно с php не можеш да се свържеш към външен smtp сървър порт 25/26 от сървър на СХ към сървър не в тяхната мрежа.
 
От: ns1.bg - мнения ?

Не е вярно, те го блокират, не можеш да ползваш външна мейл услуга, примерно с php не можеш да се свържеш към външен smtp сървър порт 25/26 от сървър на СХ към сървър не в тяхната мрежа.

Май говорим за различни неща. Ти най-вероятно говориш за това:

Забележка: Ако желаете да използвате външен SMTP сървър, имайте предвид че от съображения за сигурност на сървърите ни за споделен хостинг са забранени следните портове за изходяща връзка към външен ресурс (машина):

SMTP - 25, 26
SMTP over SSL (TLS) - 465
mail message submission - 587

А аз говоря за това да ползваш меил акаунтите си e-mail клиент... - http://help.superhosting.bg/mozilla-thunderbird-smtp-auth.html
 
От: ns1.bg - мнения ?

hahovec - Виждам, че имаш логото на Джумлата на профилна снимка, та да ти кажа, че откогато си преместих Джумлите от суперите при coolice, фръкнаха като скорост. Без да пипам нищо по кеширане и оптимизиране на сайтовете. Суперите са готини, обаче на втория план за по 10-тина лева на месец съм виждал доста често бели страници вместо сайтовете ми при влизане на 70 човека наведнъж от фейсбук.

Тъпо е като хвалите толкова разпалено някоя компания. Всъщност за някои е по-добра, а за други по-лоша в зависимост от потребностите и изискванията.
Не си чупете нервите за глупости!
 

Горе