ogseo.com

и аз така ...
 
От: ogseo.com

Ще го бъде. Даже е на линия, само се опитваме сега да възтаножим блоговете на потребителите, имащи там блогове.

Ако има нещо ще пишем. Извиняваме се за неудобството, но изведнъж натовари хостинга и започна да бозят и други неща. Пишете ако имате въпроси или предложения. Мерси за разбирането Ви. :)
 
От: ogseo.com

Момчета и момичета, искаме да кажем, че блоговете са онлайн, ето го моя на пример: http://blinky.ogseo.com/

Искам лично да ви благодаря, че ни нахранихте много, докато оправим проблема, което ме навежда на мисълта да благодарим и на определени членове на форума тук. Те си знаят, но ако държат да си прочетат имента, да ми кажат. :)

Малка несполука се получи в всички блогове на български. При преместване на базата данни се получи това. Ако влезнете в тях съм сигурен, че може д абъде възтановено. Даже може да разчитате на нашата помощ за решаване на опредлени проблеми свързани с блоговете ви на тази платформа, както и за други свързани с онлайн бизнеса, като цяло. :) Това и без да го казвам си го знаете, дано де. :)

Ще се надявам да давате коментари тук, с които ние да подобрим идеята за блог платформа, на която може да се рпавят сателити към определени сайтове, както и силни блогове за реклама. След пълното възтановяване ще подобрим някои елементи от проекта.

Успехи и доходна седмица. :)

Блинки.
 
Супер сте :). Само кирилицата леко се е скофтила :). Който си пази текстовете ще си го оправи лесно, аз наприемр ги нямам и по никакъв начин не бих могъл да напиша тези мъдрости отново, но да е жив и здрав кеша на гугльо. Обаче по никакъв начин не успявам да махна маймуницата от таговете. Трия скапаните, запазвам, добавам нови тагове и като натисна Update пак се скапва.
 
От: Re: ogseo.com

Супер сте :). Само кирилицата леко се е скофтила :). Който си пази текстовете ще си го оправи лесно, аз наприемр ги нямам и по никакъв начин не бих могъл да напиша тези мъдрости отново, но да е жив и здрав кеша на гугльо. Обаче по никакъв начин не успявам да махна маймуницата от таговете. Трия скапаните, запазвам, добавам нови тагове и като натисна Update пак се скапва.
Мерси за подкрепата. Абе ако бяхме супер щеше да е на 100% ОК, ама на - проблеми. :)

Кирилицата няма ли да стане като се влезе, вземе дадения пост и се обърне с някои текстови формат на друг стил. Или се бъркам леко? :) Ако имаш предложения, за да те олесним, кажи ни, както и всички други могат да се възползват от това ни предложение, а ние ще направим каквото можем по въпроса. Успехи.
 
От: ogseo.com

Здрасти! Радвам се, че проекта отново е на линия! Дано нямате проблеми от тук нататък.
Относно кирилицата - какъв е вариант да се ползва неправилна кодировка в случея? Предполагам сте мигрирали от един на друг сървър, дали тогава не е настъпил някой бъркоч с кодировката на базата и таблиците?

П.П. Радвам се, че сте ме послушали за w3 total cache :)
Едит: Ако имате нужда от помощ драснете някое ЛС. Може и да успеем да измислим вариант за поправка на грешките :)
 
Последно редактирано:
Няма проблем за кирилицата - всеки разумен човек си пази текстовете предполагам (да, аз явно не съм :) от тия). Нещо от кодировката е при местенето вероятно.

За таговете - оправих се като изтрих първо всички скапани от страница Тагове и после си ги аднах наново за всеки пост.
 
От: ogseo.com

Вие тук сте таланти, аз винаги съм го казвал. Ако има нещо, за което можем да помогнем - на среща сме. Видях, че още сте си индексирани и сега след скрола на пайчето ще има и трафик, който е редно да започне да влиза по блоговете. :) Искам да ви благодаря за подкрепата. Ще се върне услугата, ша знаете. :)
 
От: ogseo.com

Малко офтопик, но без това си е моя темата :) иска да питам ако не шефовете то някой друг с действаща подобна платформа на WP да споделят може и на лично набора плъгини особеностите на MU-то и за 1000 блога примерно какъв сървър ще е ок със сложени кешове на сървърно ниво.
 
Re: От: ogseo.com

Някакво решение за кирилицата?
засега не седи на дневен ред


Малко офтопик, но без това си е моя темата :) иска да питам ако не шефовете то някой друг с действаща подобна платформа на WP да споделят може и на лично набора плъгини особеностите на MU-то и за 1000 блога примерно какъв сървър ще е ок със сложени кешове на сървърно ниво.

в момента е на риселърски акаунт в хостгейтър и не са пищяли за процесорно време въобще с нетурк активиран w3 total chache с дефултни настроики

набора с плугини е описан на хоум пейджа :) иначе ако ще развиваш сериозно бизнес с WPMU бих препроъчал този сайт http://premium.wpmudev.org/ имат доста яки неща
 
От: ogseo.com

в момента е на риселърски акаунт в хостгейтър и не са пищяли за процесорно време въобще с нетурк активиран w3 total chache с дефултни настроики

набора с плугини е описан на хоум пейджа иначе ако ще развиваш сериозно бизнес с WPMU бих препроъчал този сайт http://premium.wpmudev.org/ имат доста яки неща

Благодаря. Знам ги тези пичове следя им сайта имам някой теми даже от тях още от миналата година
 

Горе