On-line магазин за офис консумативи FRAMEA

Framea

New Member
Здравейте,
Ние сме екип от ентусиазирани младежи, които със стремеж и амбиция, желаят да постигнат своя успех в страната, в която са родени. Като енергични и креативни хора, ние се целим към пълна удоволетвореност на нашите клиенти.
Създаваме тази тема с желанието да Ви представим онова, което предлагаме, да ви запознаем с магията, която се стараем да създадем, а именно продуктите, които ние предлагаме. Ако искате да се запознаете с тях, ако искате да се докоснете до красотата, която сме сортирали в нашия сайт - може да го направите на
www.framea.eu
 
Последно редактирано:
Колега, добре дошъл във форума. Така поставена темата ти е за секцията с услуги и отстъпки от членове на форума. За тук може да постнеш нещо с цел да го критикуваме. Ако искаш критика отсега да ти кажа, че банерите на слайда ти са отблъскващи. И не пиши има магия и красота, преди наистина да ги има, пожелавам ти и това да се случи.
 
Колега, добре дошъл във форума. Така поставена темата ти е за секцията с услуги и отстъпки от членове на форума. За тук може да постнеш нещо с цел да го критикуваме. Ако искаш критика отсега да ти кажа, че банерите на слайда ти са отблъскващи. И не пиши има магия и красота, преди наистина да ги има, пожелавам ти и това да се случи.

Банерите са изключително красиви и отразяват това, което ние искаме да представялваме. Една красива, шарена глътна въздух из дебрите на мрачните и скучни on-line магазини.
 
Под банери визирате това което се врътка в слайдера ли?
Ако това смятате за красиво не мога да си представя какво смятате за качествено.
 
Ахам, усещам патологията тук, аз бях до тука :), успех...
 
Колеги нямате цена за доставка в сайта.Когато продавате тежки продукти като копирна хартия , тетрадки и др , използвайте втори куриер освен Еконт .Успех в бизнеса.
 
Е, как цената е крайна, а в същото време "без данък"? Ясно е, че имате предвид ДДС, но тук, "в страната, в която сте родени", такъв филм няма .
И това с магията на канцеларските материали идва в повече.
 
Колеги нямате цена за доставка в сайта.Когато продавате тежки продукти като копирна хартия , тетрадки и др , използвайте втори куриер освен Еконт .Успех в бизнеса.
Цената на доставка се изчислява автоматично, според теглото на поръчката, след като се въведе адрес или се избере офис за доставка на Еконт. При желание за изпращане на поръчка по друг куриер, можете да се свържете с нас чрез чата в дясно на сайта ни, на email [email protected], чрез секция "Контакти" или на телефон +359894350058 .

Е, как цената е крайна, а в същото време "без данък"? Ясно е, че имате предвид ДДС, но тук, "в страната, в която сте родени", такъв филм няма .
И това с магията на канцеларските материали идва в повече.
Цените в сайта ни са с ДДС. При някои продукти се е получила грешка, която вече е оправена и цената излиза коректно. Благодарим за сигнала!

--
Оставаме на ваше разположение при по-следващи въпроси.
Поздрави, екипът на Фрамеа.
 
Магията на офис материалите не ми звучи много целесъобразно. Дали е най-правилния слоган според Вас? "Магия" значи нещо нереално и би могло да се използва в сферата на изкуството или когато се продават материали за някакъв вид изкуство - неща, с които да създадеш нещо импресионистично. Или да продавате неща със силно дизайнерска тежест да кажем. Но.... магия на канцеларски материали, тонери, химикалки и т.н.???? Аз си мисля, че не е подходящ слоган или презентативен акцент на Вашата дейност. Иначе успех Ви желая.
 
Здравейте,

Като за начало добавете малко функционалност. Например, грамаж на хартията и брой листа, ако не в заглавието, то поне в описанието.

Благодарим за съвета, информацията е добавена.
 

Горе