Продава се: ONLINEOBIAVI.COM

От: ONLINEOBIAVI.COM

primecode - Както ти писах и на лично - изглежда за теб времето тече доста по-различно от това за другите хора, не знам на какво се дължи това - ти си знаеш ако ползваш някакви по-странни субстанции. Виж си съобщенията в темата и на лични и ми кажи как ги смяташ четирите дни по-точно:
На 17-03-15, 00:19 пишеш в темата, че ще чакаш 48 часа...
На 18-03-15, 20:08 вече домейна отива при друг

Подобно е положението и с личните съобщения - така като гледам за теб времето тече около 2 пъти по-бързо от официално приетото - вземи си оправи часовника :)
 
От: ONLINEOBIAVI.COM

Аве избухвате като гейзери последнио момент, шотака
Не следиш ли като искаш да купиш и наддаваш, къде беши до сега, ако си бил болен сканирай болничното
Несериозния си ти и е крайно време даго разбереш
Ясно? - тъй вярно!
 
От: ONLINEOBIAVI.COM

primecode - Както ти писах и на лично - изглежда за теб времето тече доста по-различно от това за другите хора, не знам на какво се дължи това - ти си знаеш ако ползваш някакви по-странни субстанции. Виж си съобщенията в темата и на лични и ми кажи как ги смяташ четирите дни по-точно:
На 17-03-15, 00:19 пишеш в темата, че ще чакаш 48 часа...
На 18-03-15, 20:08 вече домейна отива при друг

Подобно е положението и с личните съобщения - така като гледам за теб времето тече около 2 пъти по-бързо от официално приетото - вземи си оправи часовника :)


http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=58772&p=678785&viewfull=1#post678785 - 15-03-15, 12:21
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=58772&p=679577&viewfull=1#post679577 - 17-03-15, 00:19
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=58772&p=680289&viewfull=1#post680289 - 17-03-15, 20:08

Шо ке опитваш да манипулираш аа
 
От: ONLINEOBIAVI.COM

Пишем си още, днес явно се застоя повее на линия. Избирам да не се караме, че ракийката е мека, да не сме много твърди и тук :)
Явно е, че всеки си търси неговото ама трябва да има повече от една гледна точка за това. Както ми писа @motion не са 4 а 3 дни - да, прав е, изключих за изчакването си след последното надаване. Ама това си е спор между нас.

Бизнеса си е бизнес, ако ще за 20 стотинки да е, не цената определя правилата.

Не искам да казвам лошо за никого от присъстващите в темата, затова ще отметна всичко като някакво неразбирателство.
 
От: ONLINEOBIAVI.COM

И язе ни сакам караници, ама сакам у секи да се исправи кривицата шо как седнеме на една маса и ке се напиеме за здраве
 
От: ONLINEOBIAVI.COM

И язе ни сакам караници, ама сакам у секи да се исправи кривицата шо как седнеме на една маса и ке се напиеме за здраве

Добре казано. И аз това се опитвам да вкарам, ама дали ще ме разберат ....
Странна работа са то човеците - даваш му а той бяга и пита "защо" :)
 
От: ONLINEOBIAVI.COM

И така ... да започнем отначало. Малко странно ми е в този форум да се сблъсквам със несериозни "играчи".
Аукциона е подновен и като допълнение ще добавя, че потребителите motion и Krumov не бива да се взимат под внимание, дори и да присъстват в наддаването. Същото важи и за потребители без репутация или трейдър.

Обещаният бонус важи само ако крайната цена е равна или е над сумата от 20 лева.

Условията не се променят. Цитирам:
Променям продажбата на аукцион.

Домейн: ONLINEOBIAVI.COM
Регистриран до 11 Януари 2016
Регистратор: GoDaddy.com

Условия за наддаване:

Начална цена: 5 лева
Стъпка (минимална сума за наддаване): 1 лев

Търга приключва 24 часа след последната най-висока оферта (форумно време).
Приемат се наддавания само в темата.

Начин на плащане: ePay, EasyPay, Еконт

След приключване на наддаването в търга очаквам да се свържем с победителя до 48 часа и да финализираме сделката до 72 часа. След този период ще се изпратя ЛС на наддаващия с най-висока цена преди него. Ако и той не отговори или се откаже, търга ще бъде подновен по моя преценка.

За победителя в наддаването има и БОНУС

Очаквам сериозно отношение, а не търговски залъгалки.

Послепис:
Ще наблюдавам темата и си запазвам правото да отменям или приемам предложения/наддаване по собствена преценка, като всичко ще е видно и ясно в тази тема.
Всички мнения и предложения ще бъдат излагани тук (вкл. ЛС от този момент по тази тема /с изключение на запитванията/).
 
Последно редактирано:
От: ONLINEOBIAVI.COM

Реших все пак да си развия и сайт а после ако ще продавам то ще му взема по-сериозна сума. Очаквам след 2-3 месеца да имам свободното време.
И да, домейна не е лош, ама ми се стори, че имаше някакъв дъмп а завършека беше трагичен. За момента няма смисъл да го пускам отново.
 
От: ONLINEOBIAVI.COM

Реших все пак да си развия и сайт а после ако ще продавам то ще му взема по-сериозна сума. Очаквам след 2-3 месеца да имам свободното време.
И да, домейна не е лош, ама ми се стори, че имаше някакъв дъмп а завършека беше трагичен. За момента няма смисъл да го пускам отново.

Моите наблюдения са, че доста сайтове за обяви се появиха последните години и нишата се пренасели. Държах обявите.com 2 години, но така и не ми остана време да го развия. Успех със сайта.

Сега гледам, че и обяви.net е свободен, но все пак домейните на кирилица са малко по-специфични.
 
От: ONLINEOBIAVI.COM

Не мисля, че има ниша в която да липсва конкуренция :)
Да, някои са по-пренаселени но все пак качеството на услугите е водещо.
 
От: ONLINEOBIAVI.COM

Не мисля, че има ниша в която да липсва конкуренция :)
Да, някои са по-пренаселени но все пак качеството на услугите е водещо.

Да, така си е. Като се замисля, вече и добитък се продава в интернет :D, така че си има търсене (на платформи за публикация) в тази ниша.
 
От: ONLINEOBIAVI.COM

Гледам подписа ти и си мисля "дали нишата с вицове не е пренаселена" :)
В моите очи нещата стоят така:
1 ниша, 3 конкурентни сайта - един печели а другите - каквото остане за тях
1 ниша, 150 конкурентни сайта - първите 5 взимат а другите си разпределят някакъв трафик
Няма трудна ниша (като цяло). Въпрос на предлагане и съответно улесняване за намирането на това, което се предлага.

Виж, диви животни не съм срещал в мрежата, но това е само защото не съм търсил това :D
 
От: ONLINEOBIAVI.COM

Гледам подписа ти и си мисля "дали нишата с вицове не е пренаселена" :)
В моите очи нещата стоят така:
1 ниша, 3 конкурентни сайта - един печели а другите - каквото остане за тях
1 ниша, 150 конкурентни сайта - първите 5 взимат а другите си разпределят някакъв трафик
Няма трудна ниша (като цяло). Въпрос на предлагане и съответно улесняване за намирането на това, което се предлага.

Виж, диви животни не съм срещал в мрежата, но това е само защото не съм търсил това :D

Така си е, не диви, а селскостопански, както го промених 30 секунди след като пуснах коментара. :)
 

Горе