Продава се: ONLINEOBIAVI.COM

От: ONLINEOBIAVI.COM

Айде шом има сделка пийте по ена ракия,,, ама ко черпите пия виски, просто отбелязувам за протоколо, шото сом свидетел на връзката
 
От: ONLINEOBIAVI.COM

Точно се замислих за някои неща и затова сега променям малко желанията си за търга (не условие или промяна за наддаването).
Засега сделка и отговор - няма. Ще чакам 48 часа. Условието (вече) го има в първия пост.
 
От: ONLINEOBIAVI.COM

Аз ли нъм фред или надавате за този смотан домей? А преди седмица колегата продаде 5буквен ком???
 
От: ONLINEOBIAVI.COM

Вероятно заради предложеният хостинг към него. И все пак, вероятно ще го предложа на @Krumov ако @motion не се свърже скоро с мен.
 
От: ONLINEOBIAVI.COM

Вече е уточнено, домейна и хоста отиват при @Krumov, остават формалностите.
Аукциона може да се смята за приключен.
Наздраве!
 
От: ONLINEOBIAVI.COM

Този primecode супер несериозен тип - уж щял да чака 48 часа, дори и 24 не може да изчака, чак днеска ми прати КИН-а си и малко след това ми е пратил друго съобщение, че се отказва... лапешки истории :)
 
От: ONLINEOBIAVI.COM

Да пусна ли цялата кореспонденция с дати и часове или да си пием питиетата?
Как ще ми казваш, че аз съм несериозен?!? За всичките си години тук имам 2 издънки - чакаха ме за едно лого (не помня на кого) преди 2 години и на @uphero щях да пиша ревю преди 2 месеца. Това са нещата за които съм виновен.
Както казах и в ЛС - от 15-ти до сега са 4 дни, а ти ми се появяваш на 25-30 и повече часа по един път с някакъв коментар и после пак чакам отговор пак толкова време. Искаш доверие - заслужи си го.
Имам и съмнения за нещо друго, което коментирахме днес в един разговор .... не с теб, разбира се.
 
От: От: ONLINEOBIAVI.COM

Да пусна ли цялата кореспонденция с дати и часове или да си пием питиетата?
Как ще ми казваш, че аз съм несериозен?!? За всичките си години тук имам 2 издънки - чакаха ме за едно лого (не помня на кого) преди 2 години и на @uphero щях да пиша ревю преди 2 месеца. Това са нещата за които съм виновен.
Както казах и в ЛС - от 15-ти до сега са 4 дни, а ти ми се появяваш на 25-30 и повече часа по един път с някакъв коментар и после пак чакам отговор пак толкова време. Искаш доверие - заслужи си го.
Имам и съмнения за нещо друго, което коментирахме днес в един разговор .... не с теб, разбира се.
Колегата мен пък ме чака 2 дена да му платя домейна, за случая не знам.
 
От: ONLINEOBIAVI.COM

Аа довре, рекох да не си нешо като посредник тука, шото ми са струва продавача чака доста и отлага
 

Горе