Open Graph проблем

alpakone

New Member
Здравейте колеги ! Имам много смотан проблем с опен графа на уърдпреса.Когато споделям статия много често ми дава картинки които въобще не се намират в нея и немога да си обясня къде е проблема.Пробвах какви ли не опен граф плъгини и не става и не става.Имам си фючурет имидж . На статийте рядко имам проблем обаче за секцията видео и картинки почти всяка е проблемна.Някаква идея какво може да е?Какво ли не пробвах , какво ли не четох и инсталирах и немога да го оправя,не е от темата , пробвал съм на всякакви теми.Когато дадеш на лайк за да споделиш много рядко имам проблем излиза си фючър имиджа но на шер почти винаги се прецаква. :?::?::?:
 
От: Open Graph проблем

виж дали имаш следният таг:

Код:
<meta property="og:image" content="адрес-до-снимка" />

и отделно, дали в началото имаш следният код:

Код:
<html xmlns:og="http://ogp.me/ns#" xmlns:fb="https://www.facebook.com/2008/fbml">

За по-лесно можеш да приложиш и сайта... нагледно по ще схванем къде е проблема.
 
От: Open Graph проблем

Имам го , като се опитвам да дебъгна ми излиза проблем , че ог: се повтаряло 3 пъти , деактивирах опен графа и сега ми казва ,че се повтаря 2 - пъти. Останалите плъгини не мисля ,че в някой от останалите има ползван този атрибут , сайта не исках да го споделям за да не спамя


ето и списък с останалите плъгини

BWP Google XML Sitemaps
Captcha
Custom sidebars
Cyr-To-Lat
Display widgets
Facebook Comments
Facebook Like Box
Facebook Page Promoter Lightbox
Google Analytics for WordPress
Limit Login Attempts
P3 (Plugin Performance Profiler)
Popular Post By Facebook Like
Simple Share Buttons Adder
TinyMCE Advanced
Video Thumbnails
WordPress SEO
Wordpress Statistics
WP Lightbox 2
WPtouch Mobile Plugin


п.п след деактивирането на WordPress SEO се оправи след като го мина през дебъгера на фейса :) то трябва да се чете , в хеадъра се повтаряха кодове и от там видях кой плъгин го повтаря ;) ехх толкова борба.Да видим дали ще е ок занапред
Но пък сега ми изчезна СЕО Плъгина което пак е кофти ,че оставам без сео.
Кой друг плъгин е в конфликта за да оставя СЕО-то и да деактивирам другия?
 
Последно редактирано:
От: Open Graph проблем

Пробвай да изключиш другите свързани с Facebook плъгини. Според мен ще да са

Facebook Page Promoter Lightbox
Popular Post By Facebook Like

понеже коментарите и лайкбокс-а добавят допълнителен код, но не би трябвало да е за OG.
 
От: Open Graph проблем

Виж това може да ти помогне, няма нужда от плъгин за да се добавят таговете.
И си виж изходния код, щом ти показва, че се повтарят.
Става с ctr+U, след това с ctr+F търсиш примерно og:image и виж колко пъти се повтаря
 
От: Open Graph проблем

Благодаря колеги , ще пробвам. То когато се пробваш във фейсбук да дебъгнеш , отдолу има линк на който може да си видиш къде ти е проблема,в случай ,че дебъгера изкара грешка.
 

Горе