OPENCARD/WORDPRESS/SEO/ПРЕВОД СТАТИИ

Djorjo Georgi

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Работя по няколко различни проекта. Поради липса на време търся помощ.
1. Преизграждане и модернизиране на фирмен сайт - www.k-plod.com /използване на готов корп. темплейт/. Разширяване на функционалността / галерии, събития, инвестиции/
2. Вторият сайт е за търговия с добавки. Трябва да се инсталира опенкарт темплейт, да се приведе във вид.
3. Да се изгради сайт за изработка и продажба на консумативи за селско стопански машини.

.....
По повод поддръжката на сайтовете.
За 2ри търся човек който превежда статии от английски
За 3-ти търся човек който да създаде базата данни, да държи постоянен контакт с производителя и да управлява съдържанието
...
СЕО
За 1. Търся популяризация в бизнес средите в Европа и Русия / Може да се разглеждат и платени методи
За 2. Главно в БГ - също може да се разглеждат платени методи
За 3. Главно БГ- няма съшествен бюджет за СЕО


Не държа всичко това да се прави от един човек. По скоро по отделните параграфи търся хора с които да се сработя, понеже постянно минават ралични проекти през мен. Определящи са цената и отдадеността
 
От: OPENCARD/WORDPRESS/SEO/ПРЕВОД СТАТИИ

Здравей, похвално, че се занимаваш с толкова неща. Аз ти писах преди малко със скайп, защото видях, че нямаш 10 мнения. Ако искаш дай ми задание по точката за превода на статиите, за да пробваме нещо пробно и безплатно, за да видим дали ще ти хареса.
 
От: OPENCARD/WORDPRESS/SEO/ПРЕВОД СТАТИИ

Здравей,
изпратих ти лично съобщение.
 
От: OPENCARD/WORDPRESS/SEO/ПРЕВОД СТАТИИ

мога да предложа услуги за преводите
 
От: OPENCARD/WORDPRESS/SEO/ПРЕВОД СТАТИИ

Може да ми изпратите пробен текст за превод на емейл hopeayaska @ abv. bg- Имам опит с преводи от и на английски в почти всички сфери.
 
От: OPENCARD/WORDPRESS/SEO/ПРЕВОД СТАТИИ

Написах Ви ЛС. Мога да Ви свърша работа, качествено и сравнително евтино.
 
От: OPENCARD/WORDPRESS/SEO/ПРЕВОД СТАТИИ

[Статиите които ще се превеждат ще са от този тип http://bodybuilding.elitefitness.com/proviron
Двамата които ми даде най добра цена ще поемат задачата.
Най важното е цената в случая, коректността на превода е на заден план, тъй като така или иначе ще се преработват за да се вкарат линкове
 
От: OPENCARD/WORDPRESS/SEO/ПРЕВОД СТАТИИ

Работя по няколко различни проекта. Поради липса на време търся помощ.
2. Вторият сайт е за търговия с добавки. Трябва да се инсталира опенкарт темплейт, да се приведе във вид.
3. Да се изгради сайт за изработка и продажба на консумативи за селско стопански машини.

дай ориентировъчен бюджет за тези 2 сайта и мога да се заема
 

Горе