OpenCart Тема

HellBo

Member
Здравейте мисля да обновя магазина и се чудя коя тема да избера.
Насочил съм се към платена. Без значение от цената коя версия бихте предложили и тема.
Колеги ми дават съвет да търся на версия над 3.0.
Прехвърлянето от 1.5 към новата версия на артикули , линкове и т.н ще бъде ли безболезнено?
Благодаря за съветите.
 
Преди 4 години от едно сменяне на тема ми се прирева. Цялата оптимизация и класиране в гугъл отиде по дяволите, какви ли не маневри правих и докато не разкарах темата и смених с друга не се оправи. Възможно е самата тема да е била калпава....
Ако всичко по сайта работи и е оптимизирано, по добре не пипай нищо.
 
Ако ще гледаш тема, гледай да е:

1. Лека
2. Добре накодена
3. Без излишни свинщини като например 10 JS библиотеки за едно дроп-даун меню :)
4. Добро UI и UX, защото все тази като всичко друго е на 6, но потребителя не може да се оправи и излиза бързо

Като цяло това е. Ако всичко това е спазено, мисля, че ще е с по-добър успех от това да останеш с нещо яко аудейтед. Но виж, ако нямаш и мобилна на старата, което ме съмнява, не се колебай да сменяш. Освен, ако не ти се прави мобилна версия на старата. ;)
 
Даже се чудя ще има ли кой в форума да го прехвърли и да го оптимизира пт А до Я да е изпипан. И каква е цената?
 
Не се цакай, ползвай jorunal има перфектен админ панел за контрол :) ако искаш личен характер на сайта до голяма степен, намери си човек със сериозен опит иначе ще стане зле :)
Успех!
 
Гледах Journal 2 страхотна е . Но не ли малко тежка ?
А какво мислите за тази?
https://everthemes.com/demo/sellegance1/

Става въпрос за магазин за обувки , чанти , раници , колани и други.
 
Последно редактирано:

Горе