OpenCart и Speedy

ma57er

Active Member
Здравейте! Някой знае ли или разполага ли с модул за доставка от Спиди?

Поразтърсих се, но абсолютно нищо не намерих, а ми се струва странно никой да не е направил, защото платформата е доста разпространена.
 
От: OpenCart и Speedy

Нямат модул като на Еконт, но предлагат инструкции за интеграция, аз лично не съм видял някой да го е направил. Но може и някой да се е справил. Според мен изисква твърде много програмиране за съмнителни резултати, ако крайния резултат ще е нещо като този на Еконт просто не си струва. Но пък няма лошо да се опита...
 
От: OpenCart и Speedy

Стан, нямат модул като Еконт, защото явно не ги инъересува толкова интернет бизнеса в БГ, което според мен си е грршка като цяло.
 
От: OpenCart и Speedy

И на мен ще ми свърши добра работа този уеб сървис. Благодаря @ma57er!
А дали има нещо подобно на еконт ?
 
От: OpenCart и Speedy

За еконт има готово безплатно решение за опънкарт. В момента пиша от телефона и не ми е удобно да търся линка, но в сайта им в приложрнията търси Econt.

Вие мислите ли да правите модул за Спиди? Може би ще ми се наложи в близко бъдеще да ползвам, така че ако ще правите, драснете да ви имам предвид
 
От: OpenCart и Speedy

Интересува ги и то много, според мен е въпрос на приоритети и на мениджмънт....

Стан, нямат модул като Еконт, защото явно не ги инъересува толкова интернет бизнеса в БГ, което според мен си е грршка като цяло.
 
От: OpenCart и Speedy

Ако ги интересуваше, отдавна щяха да са направили интеграция за по-използваните системи - опънкарт, престашоп, виртюмарт, оскомърс
 
От: OpenCart и Speedy

Ще повдигна малко.
Интересува ме модула за спиди дали го има за някоя безплатна система.
За сега е сигурно, че в съмъркарта го има, но не попадам на демо да видя как работи. Някой със съмъркарт?
 
От: OpenCart и Speedy

Еееее, браво на момчетата! Сетиха се най-накрая!

То и аз писах, без да си направя труда да проверя, защото не предполагах, че те самите ще го направят.
 
От: OpenCart и Speedy

Някой подкарвал ли го е ?

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '__DIR__/../EPSInterface.class.php' (include_path='.:/usr/lib/php') in /home/divingsh/divemart.eu/system/library/speedy-eps-lib/ver01/soap/EPSSOAPInterfaceImpl.class.php on line 3
 
От: OpenCart и Speedy

я пусни какво ти връща:

Код:
 php -m |grep -i soap
 
От: OpenCart и Speedy

Малко е бъгаво..
На мен ми даваше че няма дефинирана константа __DIR__, та това го замених с dirname(__FILE__).
Но при поръчка така и не тръгна .. Като избера, дава съобщение, че не е избран метод за доставка.
 

Горе