OpenCart магазини

iskous

Member
Здравейте,
Преди няколко месеца предлагах сайтове направени с Open cart но безплатно. Имах доста клиенти, днес отново реших да се пробвам и да питам горе-долу по колко вървят цените ? Надявам се темата да не е сгрешена :))
 
От: OpenCart магазини

Продължи с безплатното предлагане.... това е най-добрата стратегия. Ще изтрепеш пазара.........
 
  • Like
Реакции: CTAH
От: OpenCart магазини

Продължи с безплатното предлагане.... това е най-добрата стратегия. Ще изтрепеш пазара.........
Всъщност го мислех, но после осъзнах, че искам поне някакви малки доходи от това..
 
От: OpenCart магазини

500 лв е добра цена за онлайн магазин... Ако не трябва да се пишат специфични модули...
 
От: OpenCart магазини

500 лв е добра цена за онлайн магазин... Ако не трябва да се пишат специфични модули...

А тези 500 лева какво включват ? Сигурно нещо повече, тъй като аз преди предлагах инсталация и тема.
 
От: OpenCart магазини

А тези 500 лева какво включват ? Сигурно нещо повече, тъй като аз преди предлагах инсталация и тема.

Ами готов магазин с необходимите модули за оптимизация, защита, евентуално експорт на данни към compare системите, и всичко според изискванията на клиента(без custom/индивидулани модули които трябва да се пишат)
Общо взето готов магазин, за да може клиента да влезе да си добави продуктите и да продава...
 
От: OpenCart магазини

Според мен си си добре тъка, продължавай в съшия дух. не се отказвай. Това е голяма ниша и не е заета. Има толкова хора които не им се плаща за магазин на Opencart. Не изтървай толкова много сигурни Клиенти.
 
От: OpenCart магазини

Ами готов магазин с необходимите модули за оптимизация, защита, евентуално експорт на данни към compare системите, и всичко според изискванията на клиента(без custom/индивидулани модули които трябва да се пишат)
Общо взето готов магазин, за да може клиента да влезе да си добави продуктите и да продава...
Аз предлагах това преди! Благодаря ти! :)
Според мен си си добре тъка, продължавай в съшия дух. не се отказвай. Това е голяма ниша и не е заета. Има толкова хора които не им се плаща за магазин на Opencart. Не изтървай толкова много сигурни Клиенти.
Както споменах по-горе искам да изкарвам някакви пари, дори и малко от това. :)
 
От: OpenCart магазини

Аз предлагах това преди! Благодаря ти! :)

Както споменах по-горе искам да изкарвам някакви пари, дори и малко от това. :)

Значи ако си направил 5 магазина си назад с 2500лв, ако са 10 с 5000лв, ако са повече не ми се мисли :lol:
 
От: OpenCart магазини

Значи ако си направил 5 магазина си назад с 2500лв, ако са 10 с 5000лв, ако са повече не ми се мисли :lol:

Хахах :Д
Да, минало свършено!
 
От: OpenCart магазини

Значи ако си направил 5 магазина си назад с 2500лв, ако са 10 с 5000лв, ако са повече не ми се мисли :lol:
Бъзъкайте се с младежа.Големи пичове сте.
Юначе,сложи си цена каквато те устройва и ще видиш има ли търсене няма ли.
 
От: OpenCart магазини

Бъзъкайте се с младежа.Големи пичове сте.
Юначе,сложи си цена каквато те устройва и ще видиш има ли търсене няма ли.

Така и мисля да направя! :)
 

Горе