opencart редактор на поръчки в amin panel

kjordanov

New Member
Здравейте,

търся модул за редактиране на поръчките в администраторската част на сайта на Opencart
Версия 3.0.3.8
php 7.4
IonCube loader - има наличен не е проблем

модулът трябва да може:
- обединява поръчки (без значение дали създава нова поръчка обединена или в последната от някоко адва предишните)
- добавя / премахва/ редактира артикули в поръчката
- коригира бройките на артикулите
- прекалкулира броя артикули х еденична цена -> обща стойност



гледах модул
но за съжаление има само до версия за опенкарт 2.хх писах на създателя му, но няма отговор за момента иначе модула изглежда много силен....

вие какви модули ползвате? Вграденият като начин на редактиране в opencart e дървен, бавен и няма функции....
 
Специално мисления цмс за магазини също е супер куц от към обработка на поръчки явно като WOO...
 
Последно редактирано:
Като знам как е реализирано в тройката обработването на поръчки от админа през апи на клиентската част съмнявам се, че нещо ти покрие всичките изисквания.
 

kjordanov здр,писах ти в opencart форума и ти посочих 2 линка на единия от които има връзка с dev.Не използвай nulled scripts , този който беше публикувал ти .​

Лек ден
 

kjordanov здр,писах ти в opencart форума и ти посочих 2 линка на единия от които има връзка с dev.Не използвай nulled scripts , този който беше публикувал ти .​

Лек ден
За съжаление на намирам темага в Opencart форума, предполагам е изтрита, може ли да ппубликувате тезу 2 линка тук, благодаря предварително.


Другото е как разбра, че този софтуер е nulled scripts? как се хваща? в смисъл аз искам да си платя за оригинален работещ и мислех си, че платформа като https://prodelo.biz/ предлага оригинален софтуер? можели малко повече информация?
 
Последно редактирано:
За съжаление на намирам темага в Opencart форума, предполагам е изтрита, може ли да ппубликувате тезу 2 линка тук, благодаря предварително.


Другото е как разбра, че този софтуер е nulled scripts? как се хваща? в смисъл аз искам да си платя за оригинален работещ и мислех си, че платформа като https://prodelo.biz/ предлага оригинален софтуер? можели малко повече информация?

Здравей . Още като видиш линка ти става ясно - nulledfree.бла бла . - v.2.7.9 OrderPro Advanced Order Editor Nulled
По принцип nulled е когато е взет оригинален код , премахната защитата , съответно и лиценза на ориг. автор.В много случаи хора използвайки тези скриптове се оплакват по късно от хакерски атаки , има замърсени файлове с вируси и т.н. . Използват се често с не добра цел . Само съвет от моя страна . Преди 10 год започнах с phpfox nulled като реших че е безплатен по незнайна причина . Глупаво от моя страна . Много бързо разбрах за какво става дума и купих лиценз и така.
Ето ти линк , дано ти помогне , но според мен първо прави контакт с разработчика . Ако не ти отговори , има нещо нередно или е лепнал "КОВИД :D"
имат страница в facebook https://www.facebook.com/huntbee.opencart/
ytube
и другия. Не знам защо линка след публилация индикира nulled а не пише
OPENCART FORUM : The requested post does not exist. - Вероятно е изтрит по тази причина. Обикновенно не се позволява да се публикува нищо свързано с nulled
Успех
 
Последно редактирано:

Горе