opencart 2.0.2.0 <bold> Атрибутите?

От: opencart 2.0.2.0 <bold> Атрибутите?

Темата не съм я променял, как да вкарам клас на тайтълите на атрибутите?
 
От: opencart 2.0.2.0 <bold> Атрибутите?

Интересното е, че на повечето демота и шотове в нета се вижда, че тези атрибути са болд, но няма модул за това. Или поне не откривам :) . Вече се издадох, че грам не хващам от писане на подобен род редове, освен по ясна, кратка и точна инструкция :lol:
 

Прикачени файлове

  • шот.jpg
    шот.jpg
    34.4 KB · Преглеждания: 26
Последно редактирано:
Re: От: opencart 2.0.2.0 <bold> Атрибутите?

Интересното е, че на повечето демота и шотове в нета се вижда, че тези атрибути са болд, но няма модул за това. Или поне не откривам :) . Вече се издадох, че грам не хващам от писане на подобен род редове, освен по ясна, кратка и точна инструкция :lol:

И аз мисля, че няма. Освен в сетингса на темата или css-а, няма много други опции. Пробвай в това. Мисля, че ако вдигнеш малко стайлинга на h1 нещата ще се оправят. ;) Но имай на предвид, че може би този таг ти се зарежда в още няколко елементи на сайта. ;)
 
От: opencart 2.0.2.0 <bold> Атрибутите?

Ще пробваме с готова тема и ще преглътнем ако няма болд :)
 
От: opencart 2.0.2.0 <bold> Атрибутите?

Мога да съдействам. Пишете ми лично :)
 
opencart 2.0.2.0 &lt;bold&gt; Атрибутите?

Значи болда го издокарахме, чрез журнала. Остана ако може дискрипшъна да не е първи и в кутийките на продукта, на основната страница вместо шорт дискрипшън да показва част от спецификациите.
Другия вариант е да се сложи спецификации като първа опция под продукта, когато го отворим а дескрипшъна да седи на второ място. Нека си го показва и шорт в кутийките на основната страница.
Ако има кой да каже как да им разменим местата :)

Send from my IPhone 6 using Tapatalk
 
Последно редактирано:
От: opencart 2.0.2.0 <bold> Атрибутите?

ако го нарисуваш ще ми стане доста по ясно какво точно искаш да кажеш :)
 

Горе