Opencart Total Import PRO

От: Opencart Total Import PRO

С ипорт има безплатни които няма да ти свършат много работа особено, ако продуктите имат опции, атрибути, най-добър в случая е тотал импорта.
С коя версия на Опънкарт си, предполагам, че си с тази платформа нали?
 
От: Opencart Total Import PRO

За момента съм с 1.5.6
Но имам идея да премина на най-новата.
Няма атрибути, няма опции.
Само продукти и описания.
 
От: Opencart Total Import PRO

Добре, а някой има ли го Total Import Pro за 2.0+ версията?
 
От: Opencart Total Import PRO

Здравейте,
Ако някой има проблем или нужда от нов импорт модул за неговият магазин да пише.
Поздрави.
 
От: Opencart Total Import PRO

Колега имаш ли го total import pro за 2.0+ ?

Никой не отговори на човека. Някой има ли модула за ОС 2 ? Ако да - пишете ми на лично или тук, моля!
 
От: Opencart Total Import PRO

Предполагам, че вече модула има защита и не може туко така един лиценз да се инсталира на много сайтове, съдя по това, че руснаците не са го пуснали още по тяхните форуми за споделяния, най-добре отиваш и си го купуваш, модула е най-добрия за тази цел, има ъпдейт и добър съпорт.
 
От: Opencart Total Import PRO

аз имам версията която им е от края на миналата година, работи с OC 2.0.2, тези дни ще я пробвам и с 2.0.3, най-вероятно не би трябвало да има проблем

И само да допълня за тези които тепърва искат да си купят модула - въпросния продавач си има личен онлайн магазин където го предлага на малко по-ниска цена. Ако в OC e $100, в неговия сайт е $90 . Обаче ако си го купите от там, един път го теглите и след това нямате достъп до ъпдейтите, иска ви още пари за новите версии....докато в сайта на OC всички следващи актуализации са безплатни.
 
Последно редактирано:
От: От: Opencart Total Import PRO

Колега сигурен ли си ? упоменато ли е някаде ако го купя от опенкарт за 100 долара че ще имам ъпдейт
 
От: Opencart Total Import PRO

Закупил съм модула от сайта на разработчика https://hostjars.com/ преди 2-3 години обаче и си имаше безплатен ъпдейт и края на миналата година спря сега не знам как е, но е нелогично на сайта на опънкарт да има ъпдейт, а на хостджаес не.
 
От: Opencart Total Import PRO

Попитах ги щели да ми отговорят до 48 часа

Thank you,

Your request has been received.

We endeavour to answer tickets within 48 hours.

To add additional comments, please reply to this email.

For more urgent assistance you may find the information you require in our knowledge base at:

helpdesk,hostjars,com/forums

Kind regards,
The HostJars Support Team
 
От: Opencart Total Import PRO

Има си ъпдейт нали това казвам, нелогично е да няма, пиши им ако се съмняваш какво ти пречи
ю

Върнаха ми отговора: за ъпдейта

HostJars (HostJars Support)
Jun 25, 10:38

Hello Niki,
Thank you for your query!
We generally provide free updates for our modules. The only exception to this rule is when OpenCart releases a version that is so vastly different that it requires a complete overhaul of our modules.
For example, the we charged for an upgrade from 1.5.x to 2.0. It was the first time we have ever charged for one.
So, short of that, most updates are free.
If you want to read more about our policies, you can do so here: hostjars.zendesk.com/hc/en-us/articles/205002525-What-Should-I-Know-Before-Purchasing-a-HostJars-Import-Tool-

Let me know if you have any further questions!

Warm regards,

Jennie
HostJars
 
От: Opencart Total Import PRO

OK, и аз им писах, защото при мен не ми дава да сваля нищо, като си отворя историята на поръчките ми излиза статус - cancelled.
 
От: Opencart Total Import PRO

Забравете за някакъв съпорт, особено бърз от Hostjars.Версията на Тотал Импорт-а за Престашоп ми скъса нервите, те също, само от официалния сайт поне ми писаха няколко пъти че "съжаляват" и ще се свържат с девелопърите, пък да съм вземел тия 5% намаления (няколко купона ми пусна една латино мацка :) ).Написал съм и над 12 мейла, по форума им пуснах 5-6 мнения с оплакванията си (скоро гледах че са ги изтрили).На всичкото отгоре за Престата е по-скъп.
Наложи се да мина на Opencart и разликата е огромна, тук просто си работи коректно.
Относно защитата, само в сайта за аддони на Преста трябваше да въведеш име на домейна, преди да изтеглиш модула, но после съм го качвал на 3-4 други домейна и нямаше проблеми.В сайта на Опенкарт и това го нямаше.
Едит: и да, както стана ясно (предполагам) имам последната версия на модула, но не се интересувам от замяна/продажба, защото не се сещам за нещо, което да ми трябва в момента.Е, ако някой много е на зор,може да се разберем за някаква цена.
 
Последно редактирано:
От: Opencart Total Import PRO

Не знам защо при вас е така с поддръжката. Аз си пиша всяка седмица с тях и ми отговорят поне за сега.
Ъпдейти има въпреки че се появяват рядко.
Ако някой се интересува от модула да ми пише на лично. По-интересният модул в момента е Any Feed PRO.
 
От: Opencart Total Import PRO

Здравейте,
пробвах демото на плъгина, но не можах да разбера едно нещо. Има ли опция да мога да променям категориите. Тоест примерно в файла имам продукт в категория Компютри>Лаптопи, но аз искам в моя магазин да е в PC>Лаптопи. Има ли такава опция да си променям всяка една категория от файла с моя категория в магазина. Малко е странно, но не успях да го направя в демото.
 

Горе