Opencart Total Import PRO

От: Opencart Total Import PRO

Да, но питам дали някой е правил това което и аз искам да направя, защото не мога да разбера от демото и описанията дали има такава възможност.
 
Re: От: Opencart Total Import PRO

Здравейте,
пробвах демото на плъгина, но не можах да разбера едно нещо. Има ли опция да мога да променям категориите. Тоест примерно в файла имам продукт в категория Компютри>Лаптопи, но аз искам в моя магазин да е в PC>Лаптопи. Има ли такава опция да си променям всяка една категория от файла с моя категория в магазина. Малко е странно, но не успях да го направя в демото.

Да .
 
От: Re: От: Opencart Total Import PRO


Добре, а ако закупя лиценз само на 1 сайт ли може да се ползва? Има ли някакви защити?
 
От: Opencart Total Import PRO

За момента няма защита, може да се ползва свободно на повече сайтове.
 
От: Opencart Total Import PRO

Аз го ползвам, но доста феедове не ми ги разпознава. И съответно не мога да ги използвам на сайта си. Например този - http://dekada.com/feed/
доста си играх, но не иска и това си е.
 
Последно редактирано:
От: Opencart Total Import PRO

хм....благодаря за коментара, сега се сетих да пробвам през демо сайта на hostjars, там го зарежда а при мен не иска.....ще си поиграя да видя защо така, ще сложа по-старата версия да пробвам дали ще има разлика, нямам обяснение, на нов сайт - тестов и ми дава грешка
 
От: Opencart Total Import PRO

Обикновено има проблеми с някой фиидове които или са направени с прекалено много категории, прекалено сложни XML-ли, примерно имал съм проблем с инфо 2000 и с детекивбг, като при последните имаше разстояния в имената на някой изображения, сега не знам как са.
 
От: Opencart Total Import PRO

Намерих частично решение на проблема, ще го споделя защото може и други да имат главоболия с модула - оказа се че проблема е в PHP версията. Беше ми 5.4 , смених я на 5.5 и 5.6 и всичко тръгна.

Втроия проблем е че ако се опитам за заредя фийда от сайта на доставчика, пак не иска, ако го запаметя като файл и го прочета от там - работи. Ще говоря с администратора на хоста да вдигне max_execucion_time, защото аз нямам права да сменям стойността а подозирам че от там идва 2-я проблем.
 
От: Opencart Total Import PRO

Ха Ха аз съм пробвал преди - не става за нищо
Имаш ли актуален за да го погледна отново ?
 
От: Opencart Total Import PRO

Имам малко тъп въпрос - някой пробвал ли е да импортва с този модул от Поликомп или Солитрон?

за Солитрон работи, но трябва всяка категория като отделен XML, и не разпознава наличности, става само за актуализиране на цената
 
От: От: Opencart Total Import PRO

за Солитрон работи, но трябва всяка категория като отделен XML, и не разпознава наличности, става само за актуализиране на цената

Тъпо, много тъпо... Обаче би трябвало да става, защото знам за поне 1 голям магазин със сигурност, който импортва и от двете места, но е на Магенто.



Мерси, бате!
 

Горе