otpuskari.com, сайт за туризъм и още нещо

От: otpuskari.com, сайт за туризъм и още нещо

Няма значение идеята - вече е порязана...и без това излизаха само некакви убити парфюми, 100 меги база, циклене зверско на мскл и май май и уеко порязване от тия групарите, щото все някакви грешки, прецакани линкове и тн, а и освен това им нямам никакво доверие, и по принцип им нямам доверие, пък за комисионните изобщо да не говорим...
 
От: otpuskari.com, сайт за туризъм и още нещо

Знам, че идеята е прецакана и не е в това проблема. Проблема е, че това са МОИ думи, както и идеята. Не е хубаво да се копи-пейсъват така. Некоректно е.
 
От: otpuskari.com, сайт за туризъм и още нещо

Смисъл, тоя цитат е твоето ЛС ли? И херото мързеливеца го поства директно като негови думи :D
 
От: otpuskari.com, сайт за туризъм и още нещо

Едва ли ще стане търсеният сеир :) Проблемът принципно е никакъв, но фифито си е права, а и като дама е нормално да се обиди :rolleyes:
 
От: От: otpuskari.com, сайт за туризъм и още нещо

Дай снимки

Това е още в началото..., когато дадох идеята за агрегатора, тоест те питах можеш ли да направиш такъв - ПИТАШ ДА ТИ ОБЯСНЯ какво имам предвид за офертите. Тоест НЕ СИ ИМАЛ ИДЕЯ ДА ПРАВИШ САЙТ ЗА ОФЕРТИ!!!

Дори цвета беше син - аз дадох идеята за смяна!

edno1.jpg


На втората снимка за първи път ти давам пример със сайта nasamnatam (в случая за дизайна е примера и по-точно цветовете), за който ТИ дори не беше чувал!

Останалото са дискусии, свързани с кое как.

Искам да уточня, че ъпхеро писа, че имал идея да направи КАТАЛОГ за хотели, апартаменти и т.н. (нещо като безплатни обяви) - дотам.

Untitled.jpg


Обясни ми, как ще имаш идея за сайт, който да бъде подобен на насамнатам и да се предлагат оферти за почивки, самолетни билети и т.н., а също и да създадеш самия сайт, при положение, че не си виждал преди това насамнатам, нито пък ти е било ясно какво се има впредвид за офертите?

...........

Както и да е. Не е въпроса в това, че ми открадна идеята - не е някаква супер уникална, напротив - много хора имат агрегатори, сайтове за туризъм и т.н. Работата е там, че я представяш като ТВОЯ (при положение, че дори не знаеше каква е целта на поставянето на оферти в сайта) и си вярваш на собствените лъжи, което не е никак хубаво.

Детинска работа е спора ми, обаче ме издразни това:

Здравей, идеята ми беше да превърна сайта в нещо подобно на
http://www.nasamnatam.com/

и това:

И същевременно да се добавят и оферти от различни тур оператори, хотели, самолетно билети и тн.
А и чрез тях да се монетзира сайта.

Че чак си използвал и думата монетизира, която принципно използвах, докато сме обсъждали там проектите из скайп! (Не, че е забранено да се използва от други де...).

Просто си признай, че идеята не е твоя и да престанем с глупостите.
 
От: otpuskari.com, сайт за туризъм и още нещо

Фифи, тоя сайт с 3 "сериозни" човека съм го правил.
Първия само щеше да помага със статии, Ок ама изчезна и още не го знам жив ли е не е ли.
Втория беше пак женска, написа 2 поста и изчезна в дън горите телилейски.
Третия беше ти, едно пишеше друго правеше, и накрая си призна - щом домейна не бил на твое име не ти пукало за сайта.
Ок, ама що не го каза в начало това?
И ай кажи ми аз длъжен ли съм да проверявам половин година назад какво съм си писал с 3-та "сериозни колеги" и идеите за сайта които и те са дали?
Моята първа и само самостоятелна идея преди да се хвана с друг човек по сайта беше да е като сайт със съвети къде и как да си прекараш отпуската + каталог на хотелите/курортите ..
И това, че ти се отказа от сайта и още 2 след него аз какво съм виновен?
Да върна бекъп отпреди 5 месеца?
И всеки може да види докъде е докаран сайта - до кривата круша.
Това благодарение на "сериозните" ми колеги.
Ако се бях мъчел сам съм 100% сигурен, че щеше да е по-добре.
А и този сайт беше причината да затрия всички други и повече да не развивам мой сайт.
Предлагам спора да го прехвърлим на вино + мезе, че така не е интересно.
Нова година идва, и няма смисъл да пренасяме в нея и стари дразги.
 
Последно редактирано:
От: otpuskari.com, сайт за туризъм и още нещо

Моята първа и само самостоятелна идея преди да се хвана с друг човек по сайта беше да е като сайт със съвети къде и как да си прекараш отпуската + каталог на хотелите/курортите ..

Ти го каза, ей това е била идеята ТИ. - Така вече е ОК.

Не и да правиш сайт за оферти!

И това, че ти се отказа от сайта и още 2 след него аз какво съм виновен?

Не помня изобщо да съм подхващала друг проект, освен онзи за агрегатора (умишлено не споменавам името, задръж и ти), който беше продължение на този. НАНОВО един вид.

Така, че ПАК не си измисляй.

П.П.: Не пия вино, но пих студена вода. Мерси за предложението.
 
От: otpuskari.com, сайт за туризъм и още нещо

Колкото и да ровим и спорим файда нема, приемам всякаква критика и се признавам за виновен.
Няма смисъл просто сега аз да търся из хронологията кой какво казал, направил и тн.
Важното е, че съм в отпуска чаааак до 2 януари!!!!!
 
От: otpuskari.com, сайт за туризъм и още нещо

Колкото и да ровим и спорим файда нема, приемам всякаква критика и се признавам за виновен.
Няма смисъл просто сега аз да търся из хронологията кой какво казал, направил и тн.
Важното е, че съм в отпуска чаааак до 2 януари!!!!!

Ок, щом си признаваш (макар и със заобикалки), спора е приключен.

Приятна отпуска.
 
От: otpuskari.com, сайт за туризъм и още нещо

Е па тогава ще стане нещо като тематична директория за статии, все е файда :rolleyes:

Иначе тва си е жива далавера - отпуска 15 дена, гаранция ще измислиш нещо ново, нема начин :)
 
От: otpuskari.com, сайт за туризъм и още нещо

Че какво им е на директории за статии, еле па тематичните :) То погледнато реално си е точно такова - гледаш категории, гледаш статии...
 
От: otpuskari.com, сайт за туризъм и още нещо

Еми, обикновено не се четат. :Д Не му разваляй фасона ( според мен).
 
От: otpuskari.com, сайт за туризъм и още нещо

Е то ще мяза на директориокаталоготурпорталосправочник за отпускари, което с нищо не го отдалечава от тематична директория за статии за секакви отпускари и тур бръмчалки :)
 

Горе