Outsourcing IT компании в България?

Marin0v

New Member
Здравейте и успешна нова седмица, колеги.

Имам нужда от малко помощ: фирмата, в която работя има нужда от сериозна аутсорсинг компания, която да ни помогне с изграждането на един уеб проект. Но тъй като не съм запознат с играчите на пазара, се налага да прибегна до вашата помощ :) Идеи, някой?
 
От: Outsourcing IT компании в България?

С някой колеги от тук сформирахме ново проектче може да погледнете http://www.seo-redesign.com/
Всички имаме няколко години стаж в тази сфера :wink:
 
От: Outsourcing IT компании в България?

Супер, но май трябваше да уточня - става дума за уеб програмиране (php, javascript) :)
иначе успех от мен :)
 
Re: От: Outsourcing IT компании в България?

Супер, но май трябваше да уточня - става дума за уеб програмиране (php, javascript) :)
иначе успех от мен :)

Имаш ли техническо задание или нещо, което да се даде на изпълнителя. Какво точно се изисква? :)
 
От: Outsourcing IT компании в България?

За момента задачата ми е само да събера варианти :) заданието ще го изработи тийм-лидерът ми, а изискванията ще ги уточни собственикът на фирмата :)
 
От: Outsourcing IT компании в България?

През последните години се основаха много IT академии и фирми, който ще помогнат на аутсорсинга и BPO услугите в България да се развият. Виртуалното офис сътрудничество и IT услугите ще са бъдещето за България, тъй като ние реално нямаме промишленост и бихме се реализирали в сферата на услугите.
 

Горе