PageRank update 26/27.09.2008

От: PageRank update 26/27.09.2008

Blinky Coolice Стегнете се форума още си седи с ПР4 ... трябва да го дигаме цял ден контент бълва тука трябва малко линкс регнете го в на радев дира
младеж а arsenal къде го забравяш :twisted::twisted::twisted::twisted:
 
от 4 до 5 разликата е доста отчетени линкове нали знаете гугълска работа е това :) Освен това изходящите линкове влият също .... Аи ПР не е най важното за ранкинга на сайта...


пп А и вие всички може да помагате ако сложите по едно линкче на вътрешна страница на някои ваш проект ще е екстра
Подкрепете Ни В Популяризирането На Predpriemach.com
 
От: От: От: От: PageRank update 26/27.09.2008

В този ред на мисли аз няма ли да загубя ако моите "Приятели" имат по малък ПР ?!

нищо няма да загубиш в този случай който си споменал
защото утре може твоите приятели да се окажат с по висок ПР от твоя нали и те към това се стремят тогава пък за теб ще е по добре
 
От: От: От: От: От: PageRank update 26/27.09.2008

нищо няма да загубиш в този случай който си споменал
защото утре може твоите приятели да се окажат с по висок ПР от твоя нали и те към това се стремят тогава пък за теб ще е по добре
Да разбира се, аз няма да ги изтрия.Разбирам идеята и взема да ми светва вече.За да постигна ПР аз обменям линкове, колкото по-високи са сайтовете които имат линк към мен толкова по-добре, пак за мен :)
 
От: PageRank update 26/27.09.2008

Моете сайтове са с много различни рейтинг...
Единият ми от 4 става на ПР3
Вторият от ПР3 ства с ПР4
А най-съм доволен от другия ми сайт от ПР3 ства с ПР5
 
От: PageRank update 26/27.09.2008

абе това да не е смях до дупка днес хей така за кеф седнах и разгледах сигорно над 100 мниния по различни форуми и 90% имат от 0 на пр 4 даже на един от сайтовете ми сега погледнах на който няма и 10 линка към него директно на пр 4 а и няма мноого индексирани страници супер нов домейн на няма и месец
незнам какво става но все едно си ги подаряват за 10-те год :)
 
От: PageRank update 26/27.09.2008

Може и да си го подаряват...
Един друг сайт който ми е ПР 1 има днес повече посещения от гоогле от колкото сайта ми е ПР 4 ... Е как да ги разбирам тея неща нз
 
От: PageRank update 26/27.09.2008

дигнал съм от 2 на 3
честно да си кажа при над 3к индексирани страници очаквах 4
но няма нищо :) и така съм доволен.

Нещо забелязвам че доста по-надолу са ми резултатите отпреди пр ъпдейта, сигурно се обяснява с многото сайтове от 0 на 4. нз :)

Все пак е добре че не падна , че продадох 1 линк...
 
От: PageRank update 26/27.09.2008

Мен Гугъл продължава да ме реже :mad: Имах PR5 на този блог, а след 2та поредни ъпдейта е паднал на 3.... Шибан Гугъл :( Трябва да взема да го събмитна малко по директории и дано при другия ъпдейт PR5 ми се върне >.<
 
От: PageRank update 26/27.09.2008

Аз съм стабилен ПР0 :dКаквито и линкове да пусна не ми ги отчита(имам линкове с ПР5 и 6 според Г-"имаш ама друг път") и пак съм си с 0-поне ПР1 да бяха ми дали скръндзи:d
 
От: PageRank update 26/27.09.2008

- от никакъв на 3 направо (за сайт на месец и нещо, със 100-ина индексирани линка и 20-странички на кръст)
- друг сайт обаче много по-стар и голям с хиляди линкове, страници и нелошо on-site SEO - от 3 на 2
 
От: PageRank update 26/27.09.2008

за два месеца нов сайт от 0 на 4 :d
 
От: PageRank update 26/27.09.2008

Мдаааа. Тоя pr е странна работа. Един сайт с 0 без да очаквам стана 4
а има супер малко линкове. Бахти мафията
 
От: PageRank update 26/27.09.2008

Кефете се гугъл е раздавал яко подаръци, нали знаете, че на следващия ПР ъпдейт ще паднете :) Извинявам се че така ви го казавам но това е чистата истина :)
 

Горе