PageRank update 26/27.09.2008

От: PageRank update 26/27.09.2008

И двата ми сайта не съм ги пипал от предишния ъпдейт: единият си стои на 4, а другия от 1 на 2. Въпросът ми е дали зелената лента оказва влияние при serp.
 
От: PageRank update 26/27.09.2008

Въпросът ми е дали зелената лента оказва влияние при serp.

Никакво, бъди сигурен :)


Иначе ми се струва, че Гугъл са почерпали с ПейджРанка за рожденния си ден. Е само със зеленичкото в лентата. за serp-а, ще трябва да си се мъчим, както досега ;)
 
От: PageRank update 26/27.09.2008

При мен положението не е много добро, 2 си останаха със ПР 3, един падна на ПР 2, един се качи на ПР 2... чувствам се измамник, защото продавах линкове в сайтовете :( Сори на тези, които са купили линкове при мен, това не зависи от мен, а от гугъл и от некоректните ми партньори, чиито имена няма да споменавам...
 
От: PageRank update 26/27.09.2008

@radev Мерси за отговора. Значи ми е все тая на колко ме оценява гугъл по десетобалната им система. Незнам само защо всички толко се бутат за тоя скапан pr.
 
От: PageRank update 26/27.09.2008

При мен единия сайт си ми е останал с pr3 (но по хубавото е че сайта на главния ми конкурент по SEO е паднал от 4 на 3 :) )

Другия от без ранк е станал 0 което пак е някакъв успех като се има впредвид че е на 4-5 дена :)
 
Последно редактирано:
От: PageRank update 26/27.09.2008

Незнам само защо всички толко се бутат за тоя скапан pr.

защото едно време беше от значение
защото много хора правят много пари като продават слама
защото мнго хора си мислят, че е нещо важно
защото много хора имат само пейджранк, без нищо друго стойностно
защото когато едната маймуна види, че другата маймуна яде банана с кората, си мисли, че е далавера, и започва и тя да яде банана с кората
и защото гугъл имат много много много акъл
 
От: PageRank update 26/27.09.2008

Истината е,че PR е мит.За нас важното е каде си в SERP,защото съм наблюдавал сайтове с ранк 1 или 2 да имат много ама много по-голяма посещаемост от сайтове с ранк 4 или 5 .Така ,че предпочитам да сам напред в SERP ,а ранка ми да е 1 например.Защото с ранк не можеш да монетизираш сайт :wink:
 
От: PageRank update 26/27.09.2008

то хуу ама serp-а тряя си гледаме :)
когато разменяш линкове, пейджранка е последно нещо, което трябва да гледаш
Защото с ранк не можеш да монетизираш сайт :wink:

И аз така мислех... преди да почна да продавам линкове. Хората плащат за PR, пари дават. Как да откаже човек ;)

Някои дори не се интересуват от content, посещаемост и разни такива. Купуват PR, за да натрупат самите те PR, който после да продават на други такива като тях...


Иначе аз имам един pr0 > pr5, един pr0 > pr3 и един pr5 > pr4.
 
Последно редактирано:
От: PageRank update 26/27.09.2008

И аз така мислех... преди да почна да продавам линкове. Хората плащат за pr, пари дават. Как да откаже човек

е прав си и за това, и аз взимам парички от ТЛА, нищо че си плюя по ПейджРанка :)
 
От: PageRank update 26/27.09.2008

Nicx Нали видя на едини ти сайт кадето продаваше линкове как му падна PR.Това с продажбата на линкове е временна работа.Според мен де.:)
 
От: PageRank update 26/27.09.2008

При мен статистиката е чудесна:
4 сайта с pr 4
10 сайта с pr 3
1 с pr 2
1 с pr 1

Определено нещата вървят нагоре :)
Забрави блога - от 0 до 3.:) Браво на теб - това е нещо, което е прятно за ушите. Честито на всички с повешенията в pr-а. А на другите - успехи в бъдеще с линк билдването.

При нас - 0 -> 2
0 -> 3
1 -> 3
4 -> 4
0 -> 2

Но нека да не забравяме, че всички гониме думичките по търсачките.:) Успехи на всички и честито на печелившите. Г пак ни показа, че може да даде добри бонуси на трудещите се.:)
 
От: От: PageRank update 26/27.09.2008

Да, временно е, но падат много пари. Заслужава си да жертваш PR заради приходите, които идват ;) Пък и за какво ни е тоя PR, ако не го използваме за нещо...

На тоя сайт падна от 5 на 4, можеше и по-зле да е. Все пак линквах покер, стероиди и adult сайтове :) И то много линкове.

Nicx Нали видя на едини ти сайт кадето продаваше линкове как му падна PR.Това с продажбата на линкове е временна работа.Според мен де.:)
 
От: PageRank update 26/27.09.2008

Blinky Coolice Стегнете се форума още си седи с ПР4 ... трябва да го дигаме цял ден контент бълва тука трябва малко линкс регнете го в на радев дира
 
От: PageRank update 26/27.09.2008

Blinky Coolice Стегнете се форума още си седи с ПР4 ... трябва да го дигаме цял ден контент бълва тука трябва малко линкс регнете го в на радев дира
Там е ако не се лъжа. Аз лично го регнах.;)
И линк билдинг му се прави, но незнам защо бг сайтовете качват толкова трудно PR. В този ред на мисли -> честито на Дир.бг.:)

Но на следващия ще го вдигнеме с каквото можеме - имайки предвид това, че и вътрешните са хванали добър PR (разпределил се е навътре) - запазването на 4 си е добра новина. :)

В темата: Подкрепете Ни В Популяризирането На Predpriemach.com - ще се радвам да давате съвети за това. Както се знае намирането линкове в бг интернет пространството си е малко по-трудно от това да цъкаш по цял свят.:)

Мерси за подкрепата хора.
 
От: PageRank update 26/27.09.2008

Жалко че ползата от ПР е нулева,аз мислех че има. Сега реално и двата ми блога които качиха от пР0 на ПР3 си е все същото, трябва да се бълва контент както казвате.... ще продължаваме да се мъчим :)
 
От: От: PageRank update 26/27.09.2008

Жалко че ползата от ПР е нулева,аз мислех че има. Сега реално и двата ми блога които качиха от пР0 на ПР3 си е все същото, трябва да се бълва контент както казвате.... ще продължаваме да се мъчим :)

Ползата от pr-а е, че по-лесно ще разменяш линкове :)
 

Горе