Pal.bg - Печели, докато общуваш!

Статус
Not open for further replies.

mihluzin

Well-Known Member
Да ви представя новото ни проектче: Pal.bg
Накратко: Социална мрежа, от която освен да общувате можете и да печелите от вашата активност. Има и МЛМ система, с която можете да вкарвате и хора и да печелите и от тяхната активност. Повече инфо ще намерите на сайта.
Стартирахме едва преди няколко дни, така че тепърва ще се появяват още функционалности и т.н.
Ако намерите бъгове или имате идеи ще сме благодарни да ги споделите.

П.П.
За колегите, които се занимават с Фейсбук - скоро ще има и нещо като фен страници, ама да видим как ще е рийча :) :) :)
 
Последно редактирано:
От: Pal.bg - Печели, докато общуваш!

Добре, всички печелят , а кой дава парите?
Бат Бойко :) :) :)
....
http://pal.bg/score/awards Трябва да сте логнати, за да отворите линка...
 
От: Pal.bg - Печели, докато общуваш!

Какви са разликите/приликите спрямо sitetalk (2-ра тема), навярно и още 2 подобни тема са били пускани.

Да, пак с „ВЪЗМОЖНОСТИ“. Тази дума стана кофти напоследък.
 
От: Pal.bg - Печели, докато общуваш!

Какви са разликите/приликите спрямо sitetalk (2-ра тема), навярно и още 2 подобни тема са били пускани.

Да, пак с „ВЪЗМОЖНОСТИ“. Тази дума стана кофти напоследък.


Огромна (всъщност въобще не видях сайта от втория линк)
Колкото до първия - за пръв път го виждам, но по това, което порчетох, не видях МЛМ, сайта не е на български и... още и още
Приликата е че и двата дават възможност да се печели - просто начините са различни.
 
От: Pal.bg - Печели, докато общуваш!

Така така по 2 точки дневно 9999 = 100 лева. С други думи към 4999.5 дни ако си действаш сам :beer:
 
От: Pal.bg - Печели, докато общуваш!

Така така по 2 точки дневно 9999 = 100 лева. С други думи към 4999.5 дни ако си действаш сам
Не, има точки и за активност, и скоро ще има още доста зарибявки, ако искаш да си действаш сам..

Значи все пак в началото даваш пари.....

Не само в началото - винаги.
 
От: От: Pal.bg - Печели, докато общуваш!

И друго - скоро ще има награди, които ще могат да се вземат с много по-малък брой точки, както и по-ниски парични пакети...
 
От: От: Pal.bg - Печели, докато общуваш!

Ако не е тайна каква е концепцията?

И друго - скоро ще има награди, които ще могат да се вземат с много по-малък брой точки, както и по-ниски парични пакети...
 
От: Pal.bg - Печели, докато общуваш!

Ако не е тайна каква е концепцията?
Ами малко е тайна :) - скоро ще я видите работеща на сайта... като казвам скоро, имам предвид много скоро..
 
От: Pal.bg - Печели, докато общуваш!

001.jpg

Ама нещо май работата с регистрацията куца, няма нищо на имейла повече от 40 минути... Как да си потвърдя регистрацията, след като нямам все още никакво съобщение... Предполагам, че до НГ все ще дойде ;) ?! Поздрави! :)
 
От: Pal.bg - Печели, докато общуваш!

Да ти дам реф. линк освен хахаха

Благодаря! Явно и аз ще последвам твоя пример... :)
 
От: Pal.bg - Печели, докато общуваш!

Засега имам рег, ама нямам потвърждение... Ще почакам до утре и ако все още нямам съобщение, ще обсъдим твоето предложение! ;)
Аз се регнах с gmail пощата и на секундата получих имейл.

Ще наблюдавам темата с интерес :)
 
От: Pal.bg - Печели, докато общуваш!

Аз вече се регистрирах и съм в играта някой ако иска може се закачи към мен :p да ми пише да му дам линк

Хахах стана борбата...
 
Статус
Not open for further replies.

Горе