Pal.bg - Печели, докато общуваш!

Статус
Not open for further replies.
От: Pal.bg - Печели, докато общуваш!

Те там са 3 нива... Аз имам от 1во и от 2ро ниво :)[/QUO

Това ми е ясно, ама мисълта ми беше дали от това че публикацията ми е интересна - споделя се, харесва се, коментира се се печели, защото това е най-важното според мен. АКо един човек пуска интересни неща, да печели, ако съответно спами, да не печели.
 
От: Pal.bg - Печели, докато общуваш!

Някъде в предишните коментари колегата каза, че скоро ще има повече изненади, ще имат значение харесванията и споделянията и по-бързо ще се печелят награди :)
Те там са 3 нива... Аз имам от 1во и от 2ро ниво :)[/QUO

Това ми е ясно, ама мисълта ми беше дали от това че публикацията ми е интересна - споделя се, харесва се, коментира се се печели, защото това е най-важното според мен. АКо един човек пуска интересни неща, да печели, ако съответно спами, да не печели.
 
От: Pal.bg - Печели, докато общуваш!

Аз нещо не схванах. Какво, дават само по 2 точки на ден ли? Че те така ще му трябват 10 години на човек да вземе някаква си награда, демек парите сте ги писали колкото да навържете шараните да се регистрират и да видят. Или човек трябва да си наспами всичките приятели и роднини с реферални ликнове, че да взема и от тях по 1 точка...
 
От: Pal.bg - Печели, докато общуваш!

Някъде в предишните коментари колегата каза, че скоро ще има повече изненади, ще имат значение харесванията и споделянията и по-бързо ще се печелят награди :) Аха ясно. Мерси.
 
От: Pal.bg - Печели, докато общуваш!

Ми брат, макс на ден САМ от постове 2 точки (по 1т. за пост) отделно х 0.5 на пост на някого навързал се от твоя реф. линк ... Аз за тва казвам, че тези точки са далечно постижими.

Аз нещо не схванах. Какво, дават само по 2 точки на ден ли? Че те така ще му трябват 10 години на човек да вземе някаква си награда, демек парите сте ги писали колкото да навържете шараните да се регистрират и да видят. Или човек трябва да си наспами всичките приятели и роднини с реферални ликнове, че да взема и от тях по 1 точка...
 
От: Pal.bg - Печели, докато общуваш!

Някъде в предишните коментари колегата каза, че скоро ще има повече изненади, ще имат значение харесванията и споделянията и по-бързо ще се печелят награди :)
Аха ясно. Мерси.

Пак ще има супер ограничения, иначе се стига до якия спам - всеки щъка "харесвам" на което му падне, колкот да направи бройката. Моделът нещо куца.
 
От: Pal.bg - Печели, докато общуваш!

Наблегнете на втора и трета точка:
Как да печелим повече точки?

1. Поканете приятели. Това е най-добрият начин да печелите повече точки – при това постоянно и без да правите никакви усилия. Вие печелите по 0.5 точки за всяка една точка спечелена от човек от Вашата мрежа, без значение на кое ниво е той. Другото голямо предимство е, че Вашата мрежа е на 3 нива – тоест когато вие поканите даден човек, той също ще покани хора, от своя страна и те ще направят същото, което означава, че с поканата дори на 1 човек, ако той е активен и кани хора, ще придобиете десетки, дори стотици хора във Вашата мрежа, които да ви носят постоянна печалба. Колкото повече хора каните, колкото повече хора канят те и поканените от тях, толкова повече ще печелите!

2. Дневни публикации за точки. Pal.bg директно ще ви дава по 1 точка за първите 2 публикации, които публикувате през деня.

Очаквайте скоро и „рейтинг“ на вашите постове, т.е. – ако даден ваш пост стане интересен за потребителите и събере голям брой харесвания, коментари и споделяния, то вие ще получите допълнителни точки за това, като колкото повече са те, толкова повече точки ще получавате.

3. Активност. Това е един добър начин да осребрите всяко едно действие в сайта. Активността се състои от всяко едно действие, което извършвате на сайта, без значение дали то е разглеждане на профил, пост или снимка, коментар, споделяне или обновяване на вашия профил, нов пост на стената или лично съобщение и т.н. – всичко това формира вашата активност.
Тук е важно да поясним, че тези действия не носят по една цяла точка, а се изчисляват от алгоритъм, за който са важни две неща: На първо място е „ангажираност“, т.е дали вашето действие ще породи друго действие – например, дали вашия пост ще предизвика, коментари, споделяния или харесвания, или път ваш коментар под даден пост ще предизвика още коментари и т.н. И другото нещо, формиращо точките ви от активност е броя на вашите действия. Имайки предвид „ангажираността“ вие можете да получите точка за активност с едва 10-15 ваши действия с голяма „ангажираност“, или за 150-200 такива, които не са предизвикали никаква реакция на потребителите.
Важно е качеството, а не количеството!
 
От: Pal.bg - Печели, докато общуваш!

Бе квото и да си говорим тия точки малко трябва да ги снижите... Мотивацията до тия 9999 умира

Наблегнете на втора и трета точка:
Как да печелим повече точки?

1. Поканете приятели. Това е най-добрият начин да печелите повече точки – при това постоянно и без да правите никакви усилия. Вие печелите по 0.5 точки за всяка една точка спечелена от човек от Вашата мрежа, без значение на кое ниво е той. Другото голямо предимство е, че Вашата мрежа е на 3 нива – тоест когато вие поканите даден човек, той също ще покани хора, от своя страна и те ще направят същото, което означава, че с поканата дори на 1 човек, ако той е активен и кани хора, ще придобиете десетки, дори стотици хора във Вашата мрежа, които да ви носят постоянна печалба. Колкото повече хора каните, колкото повече хора канят те и поканените от тях, толкова повече ще печелите!

2. Дневни публикации за точки. Pal.bg директно ще ви дава по 1 точка за първите 2 публикации, които публикувате през деня.

Очаквайте скоро и „рейтинг“ на вашите постове, т.е. – ако даден ваш пост стане интересен за потребителите и събере голям брой харесвания, коментари и споделяния, то вие ще получите допълнителни точки за това, като колкото повече са те, толкова повече точки ще получавате.

3. Активност. Това е един добър начин да осребрите всяко едно действие в сайта. Активността се състои от всяко едно действие, което извършвате на сайта, без значение дали то е разглеждане на профил, пост или снимка, коментар, споделяне или обновяване на вашия профил, нов пост на стената или лично съобщение и т.н. – всичко това формира вашата активност.
Тук е важно да поясним, че тези действия не носят по една цяла точка, а се изчисляват от алгоритъм, за който са важни две неща: На първо място е „ангажираност“, т.е дали вашето действие ще породи друго действие – например, дали вашия пост ще предизвика, коментари, споделяния или харесвания, или път ваш коментар под даден пост ще предизвика още коментари и т.н. И другото нещо, формиращо точките ви от активност е броя на вашите действия. Имайки предвид „ангажираността“ вие можете да получите точка за активност с едва 10-15 ваши действия с голяма „ангажираност“, или за 150-200 такива, които не са предизвикали никаква реакция на потребителите.
Важно е качеството, а не количеството!
 
От: Pal.bg - Печели, докато общуваш!

Бе квото и да си говорим тия точки малко трябва да ги снижите... Мотивацията до тия 9999 умира
Да, съгласен съм - много скоро и това ще го коригираме.
 
От: Pal.bg - Печели, докато общуваш!

Да, съгласен съм - много скоро и това ще го коригираме.

Между другото се замислих, предполагам сте готови и за банове, ако се наложи?
 
От: Pal.bg - Печели, докато общуваш!

Здравейте. Казвам се Борислав и въпреки че съм "нов" потребител ще си позволя да коментирам. :)

Идеята е добра. Самото споделяне дано да не се превърне в масиран спам. Може да създадете система Spam Score, която да отчита дадената публикация, като безполезна и да не бъде публикувана, а не само критерий колко е интересна. Все пак сте в началото и е хубаво да се изгради добра репутация на сайта. Затова ще допринесе самият продукт, както и впечатлението на хората. Сега ми хрумва идея за рекламиране на самия сайт, с дадено видео/интро, в рамките на няколко секунди до 1мин. чрез интернет маркетинг платформи към определена таргет група. Но вашата таргет група са всички, аз до колкото мога да разбера :). Една от целите на самия сайт е развлекателна вероятно?! Нали?! Ако е така, трябва да изглежда и по този начин :). Не ангажирам никой с мнението си. Важно е каква Цел сте си поставили за този сайт, и до колко да го развиете. Ако човек иска нещо повече от това дори да диша, определено ще намери начин да го постигне. :) Както се каза и в предните коментари. Мислете мащабно, и си поставяйте високи цели, за високи резултати.

Поздрави и Успех! :)
 
От: Pal.bg - Печели, докато общуваш!

Да не би да ги събра 8)
Как се изплащат парите като събереш точките? Не виждам никъде опция??
 
От: Pal.bg - Печели, докато общуваш!

Хубаво е всичко, с изключение на това, че буди доста съмнения. Не видях някъде да пише коя фирма или физическо лице е собственик на сайта. Няма адреси, телефони. Не прочетох да пише как ще се получи евентуално печалбата, ако приемем, че изобщо създателите имат намерение някога да платят. Въобще несериозна работа, на която никой сериозен човек не би повярвал. Може би трябва да поработите върху официалността, а не само на рекламата под форма на закачки и смях.
Все едно аз да рекламирам дейността на фирмата ми, но да не посоча името и телефоните и да чакам клиенти на които съм предоставил единствено възможността да поръчват през някакъв електронен магазин. Макар фирмата ми да е най-голямата у нас и само с минерала Шунгит да ми е свързана дейността, и само аз предлагам и различни услуги, то ако пиша по начина по който си рекламирате сайта, сигурен съм, че никой няма да ми обърне внимание и хората ще си купуват откъдето им падне, дори от мошеници, но които са сложили в рекламите си някакви телефони, дори и измислени. Анонимността в бизнеса не е стимул за клиентите. Затова съветът ми е да се легитимирате и да се знае кой е собственикът. Ако ще си играете на криеница с потребителите си, няма да стигнете далеч. Желая ви успех в начинанието и се надявам да излезете на светло, за да са по-спокойни хората.
 
От: Pal.bg - Печели, докато общуваш!

Дам, фирмата тази седмица ще я публикуваме..
Колкото до точките и сайта - тва е един добър начин да си подсигурите безплатна реклама при нас - вкарвате хора под вас, които да ви трупат точки, после обръщате точките за реклама. Хубавото е че само в началото правите някво усилие да си развиете мрежата, а после постоянно се възползвате....
 
От: Pal.bg - Печели, докато общуваш!

Дам, фирмата тази седмица ще я публикуваме..
Колкото до точките и сайта - тва е един добър начин да си подсигурите безплатна реклама при нас - вкарвате хора под вас, които да ви трупат точки, после обръщате точките за реклама. Хубавото е че само в началото правите някво усилие да си развиете мрежата, а после постоянно се възползвате....
И какво печелите вие от тази работа? Като зарибим някой и му спамим само ние на стената нещо не ви излизат сметките? Предполагам, че и вие ще спамите и точно заради тази причина не бих използвал платформата
 
От: Pal.bg - Печели, докато общуваш!

Не казвам да използвате - а да си развиете мрежата... Има разлика...
 
От: Pal.bg - Печели, докато общуваш!

Да, ще може и рекламата ще е както и във Фейсбук - в сайдбара вдясно или под формата на пост във фийда.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе