Panama Papers -офшорки, политици, бизнесмени, укриване на данъци

От: Panama Papers -офшорки, политици, бизнесмени, укриване на данъци

[video=youtube;HuMShxAq7XQ]https://www.youtube.com/watch?v=HuMShxAq7XQ&nohtml5=False[/video]
 
От: От: Panama Papers -офшорки, политици, бизнесмени, укриване на данъци

Въпроса е, че няма нищо срещу Путин, а те подпукаха веднага и него го изтопорчиха навсякъде, че току виж били негови пари. Все-едно някой мой познат, ако е правил някви далавери или пък приятел да ги е правил и аз да съм виновен.
Прекалено скалъпена глупост и то с точно определена цел.

Е това в съвременния свят вече е доста обичайна практика. На-всякъде се тръгва от идеята за сензация и после се преминава в обратната крайност ама то не беше точно така.:wink:
 
От: От: Panama Papers -офшорки, политици, бизнесмени, укриване на данъци

Въпроса е, че няма нищо срещу Путин, а те подпукаха веднага и него го изтопорчиха навсякъде, че току виж били негови пари. Все-едно някой мой познат, ако е правил някви далавери или пък приятел да ги е правил и аз да съм виновен.
Прекалено скалъпена глупост и то с точно определена цел.

Виновен ще си, ако си президент и тоя твоя познат получава яко държавни поръчки и от там и забогатява, защото му "тръгва" бизнеса.
 
От: От: Panama Papers -офшорки, политици, бизнесмени, укриване на данъци

Доказателства има ли, че някой е получавал поръчки въпреки, че в Русия не е като в БГ. да чекаме на "евроспонсори" за пари за да ги крадем???
Виновен ще си, ако си президент и тоя твоя познат получава яко държавни поръчки и от там и забогатява, защото му "тръгва" бизнеса.
 
От: Panama Papers -офшорки, политици, бизнесмени, укриване на данъци

94e197_b8134d235a744471ac93cccccd5a881f.jpg
 
От: От: Panama Papers -офшорки, политици, бизнесмени, укриване на данъци

Ти сериозно ли мислиш, че Русия финансира правителствени или неправителствени организации в България ?
А ти имаш ли доказателства, че не го прави :).

Шегата на страна - освен ако не си в играта вътре няма как да се знае кой какви ги върши. Пък и полза от това надали би имало.
 
От: Panama Papers -офшорки, политици, бизнесмени, укриване на данъци

На ъпърхеро хейтъра най много Путин му бръка у дупата, както и всичко де що е свързано с Русия. Сигурен съм, че вечерно време като си легне сънува страшен сън как го онождат отзад няколко руснака.
Аман от баламурници и разбирачи които реално нищичко не знаят!!!
Боклук, ти не си знаеш историята!
Ти си по-долу и от циганин изнасилвач, руска пачавра!!!!
 
От: Panama Papers -офшорки, политици, бизнесмени, укриване на данъци

Той си личи кой какъв е, кой какво и колко знае малоумнико, и кой е като малките дечица...
Боклук, ти не си знаеш историята!
Ти си по-долу и от циганин изнасилвач, руска пачавра!!!!
 
От: Panama Papers -офшорки, политици, бизнесмени, укриване на данъци

Аз харесвам Путин, дори ми е градски, ама се осира последно време. Ама пак нищо няма да му направят, то щом само 1 бушон държи 2 милиарда, смятайте дали няма поне 200-300 милиарда скътани по стотици такива схеми и фирми. Ама тоя камерън е ебати "нищеброд"-а верно
 
От: Panama Papers -офшорки, политици, бизнесмени, укриване на данъци


Най-забавното покрай цялата работа е че докато исландците просто избухнаха, британците се хвърлиха в смут, укранците се ядосаха, както гледам руските медии - там нищо. Най-много да побистрят че Порошенко имал сметка.
Явно там за никого не е новина че президента им краде с милиарди.
 
От: От: Panama Papers -офшорки, политици, бизнесмени, укриване на данъци

Най-забавното покрай цялата работа е че докато исландците просто избухнаха, британците се хвърлиха в смут, укранците се ядосаха, както гледам руските медии - там нищо. Най-много да побистрят че Порошенко имал сметка.
Явно там за никого не е новина че президента им краде с милиарди.

Руските медии отдавна са под контрола на властта. Там независими медии няма и 2-3 изключения. Всичко останало набляга на опорните точки на Кремъл.
 
От: Panama Papers -офшорки, политици, бизнесмени, укриване на данъци

По скоро това мероприятие е смешно за руснаците и затова не му обръщат сериозно внимание
В тези "разкрития" няма нито един американски гражданин :D
Сорос не само си хвърли парите на вятъра, но и повиши още доверието в Путин.
 
От: Panama Papers -офшорки, политици, бизнесмени, укриване на данъци

Абе не съм сигурен за Сорос, може и Кемтрелс да е щото той най-много се дразнеше на Камеран. Или Дядо Коледа, че планираше отдавна да смени премиера на Исландия, пък е странно че няма австралийски, финланандски немски и т.н. политици намесени. :drama:
(не знам от де го измисли това загражданите като все още няма публикуван пълен списък)

Руските медии отдавна са под контрола на властта. Там независими медии няма и 2-3 изключения. Всичко останало набляга на опорните точки на Кремъл.
Мда, има го това. При над 500 уникални се регистрираш като СМИ и слушкаш, щот иначе... Преди третираха като ектремизъм (5 години затвор) ако излезеш с плакатче че мислиш някой за корумпиран примерно. Един познат даже го отнесе за участие в митинг провинциален град - разходили се с плакати и знамена с искане за прозрачност на една концесия, е не лежи 5 години ама го поразкарваха по арести и после щедро го пуснаха с предупреждение че ако пак му е протестира ще лежи ефективно. Преди 2-3 седмици прокараха закон че и шерване и лайкване в социалните мрежи. Т.е. могат ефективно да те затворят за 5 години щото си лайкнал някой дето написал че му се искат промени.
Бюджета на ОМОН е опеторен, създадоха "национална гвардия" от вътрешните силови подразделения (бройката не е за подценяване предвид че това е държавата с най-много полицаи на глава от населението в света) с право да стреля без предупреждение и мисия охрана на учреждения... някой с рейтинг минаващ този на Хитлер се готви за доста кървава революция и страхa е голям.
Аз поне съм си изтеглил отдавна всичко, включително рублите (благодарение и на един пич дето ми разправяше колко е подценена рублата на 60/$ и как долара ще се срине, а ЕС и еврото - разпадне ей сега всеки момент, като гледам може и имотче а намажа евтинко от банката). Сега купувам доста на сметка домейни, регистрирани обикновено в руски и китайски регистратори, във Flippa и по форуми. Постепенно занимани като нашите тука станаха просто невъзможни в РФ, а доста се отчаяха да чакат по-добри дни и да плащат за това все по-скъпо.


След "Досиетата от Панама" Исландия може да бъде управлявана от "пират"
 
Последно редактирано:
От: Panama Papers -офшорки, политици, бизнесмени, укриване на данъци

За мен е по интересно ще излезели нещо за българия. Доста тъпо упоменаха коя е журналистката от 24 часа сега трябва да следят да не забогатее бързо бързо.
 
От: Panama Papers -офшорки, политици, бизнесмени, укриване на данъци

Споко то Сорос не и ги е пратил в тези офшорки. ;)
За мен е по интересно ще излезели нещо за българия. Доста тъпо упоменаха коя е журналистката от 24 часа сега трябва да следят да не забогатее бързо бързо.
 
От: Panama Papers -офшорки, политици, бизнесмени, укриване на данъци

Тоз решил да си признае от къде са му парите. :lol: :lol: :lol: :lol:

http://www.vesti.bg/temi-v-razvitie/tema-aferata-mosak-fonseka/roldugin-ot-panamalijks-obiasni-otkyde-sa-parite-mu-6052422


Общото между всички комунисти, бивши комунисти, олигарси, диктатори, служители на ДС и прочие сволача и паплач са че са супер нагли и мислят останалите хора за по-тъпи от тях.

И в един хубав и слънчев ден системата рухва - справка бившия соц лагер, после СССР, после диктаторите в арабския свят, ако щете Украйна. Един ден ще дойде и ред на системата в Русия да рухне по същия начин.
 

Горе