Pay Pal - Open for busines

coolice

Owner
Могат вече да се получават пари в български пеипал акунти

Това означава директни продажби + аукцион адс + много афф програми които плащаха само с пеипал.... ;)


http://webmasterbg.org/index.php?topic=724.0
 
Здравейте,
Можете ли да кажете, каква карта трябва да притежава човек, за да получава на нея парите по PayPal акаунта си? Например VISA Electron става ли? :roll:

Също се чудя, законно ли е да предлагаш услуги, реклама, покупки, продажби по и-нет чрез PayPal, без да имаш регистрирана фирма, без да си издал фактура и касова бележка? Надявам се можете да ме светнете ;)
 
Ами аз отговорих в другият форум мисля че ще ползват това че са регнати в люксмебург и сървърите маи са там тоест сделката се осъществява там по техните закони ... сайтовете за залагания (спортинг бет) ползват точно тази сентенция. Преди години бяха вдигнали шум срещу тях че щом не са регистрирани в българия били незакони но не им се получи номера

иначе тероитино трябва да стане с виза електрон но за да си напълно сигурен драсни меил на съпорта нали е фрее ;)
 
Е, за съжаление, май не е точно така. То е като сметките на Вальо Топлото в чужбина. Съответно важали техните си там закони... май не е точно така - зависи откъде си въртиш бизнеса, на каква сметка си получаваш парите.... но то пък като се замисля, май самата "виртуална" сметка наистина не е в България. Но тук извършваш своята дейност.... не знам, наскоро гледах именно порай този Вальо Топлото един спор по Канал 3, адвокатът Марин Марковски участваше и твърдеше, че няма нищо нередно, именно поради "фактическото" местоположение на сметката в чужбина. Но опонентът му бе сигурен, че има някакви изменения, които опровергават тезата му... и въпреки това, в този конткретен случай, е добре да се знае със сигурност, за да знае човек как и доколко сериозно може да приеме тази новина.
 
а ако нямам кредитна карта , как мога да верифицирам акаунта си?
добре ли е или е лошо да се използват VCC?

благодаря и честито
 
внимавайте с paypal. Като ви се съберат повече от 100 долара ги дърпайте, че блокирват суми и правят всякакви други простотии сума народ има изгорял. За повече инфо тук:
www.paypalsucks.com
 
spear каза:
внимавайте с paypal. Като ви се съберат повече от 100 долара ги дърпайте, че блокирват суми и правят всякакви други простотии сума народ има изгорял. За повече инфо тук:
www.paypalsucks.com

Много зависи какъв акуант ползваш. Ако си със персънал около хиляда стават съспишас и ти искат скан на лични карта и глупости. Тея, който са го правили тоя сайт освен, че са изгоряли с някакви средства имат и друг интерес да го подържат. ;)

Админа - готин аватар. :D
 
spear каза:
внимавайте с paypal. Като ви се съберат повече от 100 долара ги дърпайте, че блокирват суми и правят всякакви други простотии сума народ има изгорял. За повече инфо тук:
www.paypalsucks.com

Моят е PayPal Business Type. Ползвам го от 3 год. До сега не съм имал проблеми с PayPal. Преди година за 1 ден ми изтегли някой $5000. Направих оспорване на транзакцията и след 2 дена ми ги върнаха. От тогава не съм имал проблеми. Ако не лъжеш и спазваш правилата няма проблем. Чух че и в БГ вече може дасе позлва Paypal. Успех - дано да е така
 

Горе