Pay Pal

От: Pay Pal

няма банково извлечение за дебитни карти точно преди малко питах
Няма автоматично генериращи се извлечения на хартия(банкова поща), защото транзакциите по картите са много. По твое желание, обаче, могат да ти разпечатат всякаква справка, на която да се визуализира необходимата ти информация. Друг е въпроса, дали ще ти искат такса за някакъв тип справка.
Всъщност на договора за дебитната ти карта са номерата на сметката и адреса ти. Казвам ти го в случай, че не си си чел договора и ти е много по-лесно да задаваш въпроси тук, а пък ти ако искаш и кабелна си прекарвай.

P.S. По стечения на обстоятелствата правя и публикувам справките и договорите, които ползват банковите служители.
 
От: Pay Pal

Не аз написах горе,че ходих в банката и ми отказаха било само за кредитни карти.

Махай се от нея банка тогава.
Направи си една карта в друга банка и си направи извлечение от там.

Телефон не плащаш ли? Мисля че и със сметката от телефона става.

Друг вариант е да си измислиш някакъв документ (справка, извлечение), приготвяш я в Word-а, печаташ, сканираш и пращаш. Няма да е много легално ама...
 
От: Pay Pal

Значи картата на която ми отказаха е в райфаизен имам и първа инвестиционна,но до там не съм ходил.Плащам ама не дом. а мобилен а там пише,че не става с мобилен.
От Райфаизен ми предложиха банково доказване 10лв на което ще пише каквото им кажа,така ми обясниха,ама незнам дали ще стане с него.
 
От: От: Pay Pal

Друг вариант е да си измислиш някакъв документ (справка, извлечение), приготвяш я в Word-а, печаташ, сканираш и пращаш. Няма да е много легално ама...

Няма смисъл от подобни неща.

По-добре да прати сметка за телефон/парно/каквото-има без значение, че там ще пише друго име. Важното е адреса да е същия.

И моя акаунт го блокираха частично (мога само да получавам) и сега трябва да купувам скенер (обаче много ме мързи и го отлагам за по-късно). Смятам да сканирам сметката за телефона на майка ми и да им я пратя. По форумите пише, че ставало.

paypal.jpg
paypaldemon.jpg


http://www.paypalsucks.com/
http://paypalsucks.org/
http://www.paypalsucks.net/
http://www.paypalwarning.com/paypal_sucks
Results 1 - 10 of about 174,000 for paypal sucks. (0.17 seconds)
Results 1 - 10 of about 2,690,000 for paypal evil. (0.23 seconds)
 
От: Pay Pal

Всяка дебитна карта е издадена въз основа на банкова сметка и човека вече ти го писа !!! Няма банка, която да ти откаже банково извлечение !
Ако се запънат иди при менъджера на клона или юриста !
И на мен се опитаха да откажат, докато не почнах да ги плаша !
Ако ти откажат - поискай писмен отказ от тях и можеш да ги спукаш от съдене !
 
От: Pay Pal

Има една особеност за месечните извлечения от кредитна карта - при мен искаха да има лого на банката. Като говорих със съпорта ми казаха, че става и със застраховката на колата, и че е хубаво да пратя две неща наведнъж - за по-голяма вероятност за одобрение.
 
От: Pay Pal

e аз личната си карта им пратих че я отхвърлиха незнам пък с друго има кво ще стане

Ако на личната ти карта пише, че си под 18 години е нормално да не са доволни. Това е в нарушение на договора.

От двете страни ли сканира картата? Да не си скрил нещо?
 
От: Pay Pal

Имам 21,да скрих последните 4 цифри на ЕГН си и мисля че ЛК номер.Днес без да искам ми дадоха от булбанк уверение че притежавам тяхна карта и на нея има адреса да пратя това с личната си карта и да видим какво ще стане
 
От: Pay Pal

Да не отварям нова тема и ще попитам тук.
Изтече ми старата карта и трябваше да добавя новата към PayPal. Добавих я изпратих заявката за потвърждение.
В транзакциите ми дойде плащане но в него няма описание, и пише, че транзакцията е блокирана до 30.07.2016.
Да смятам ли че ПП ми изяде 3-те лева и трябва пак да поискам верификация?
 
От: Pay Pal

Много странно. На мен новата карта ми я приеха без такава оторизация. Как точно изпрати тази заявка за потвърждение?
 
От: Pay Pal

Между добавянето на картата в PayPal и получаването на желания код минават 2-3 дена. Ако днес си правил всичко това, изчакай до петък или събота за транзакцията с кода.
 
От: Pay Pal

@Maverick може би номера на новата карта е била същата. Предния път си спомням, че и аз нямах такъв проблем.

@AseasRoa Така де но транзакцията е факт. Отразена е в движението. Освен това е "блокирана" трябва да чакам за да се появи основанието, може би.
 
От: Pay Pal

Не с друг номер ми е картата, от същата банка е. Надявам се всичко да е наред, че бая голяма сума съм заявил за теглене. Иначе сега като отворих пейпала и цъкнах на самата карта ми излезе бутон за верификация. Обаче като я добавях и като натиснах добави и ме препрати в "home"-а на пейпал, без да изисква нищо друго. И като дадох за теглене всичко си мина както обикновено.

А за кода, да. Ако днес е станало всичко трябва да се изчака няколко дни за да ти се появи кода.
 

Горе