Pay per post форум

Viko

Well-Known Member
Гледам във форума на датата много са се зарибили по adbux, bux to и такива измслени сайтове. Та седнах да обмислям идеята ако пусна един български payperpost форум дали ще мога да изплащам това което са спечелили само от приходите на форума или трябва и в моя джоб да си бъркам. Сигурен съм че ще има интерес, защото ще е се печели по 2-3 стотинки на пост и 5 на тема примерно с една реферал система .. ще е много по-добре от adbux Tа какво смятате има ли смисъл изобщо да се занимавам ?
 
От: Pay per post форум

Май регистрацията на нов акаунт са я направили платена .. аз нищо не съм плащал сигурно защото акаунта ми е стар
П.П. Чакам още мнения по въпроса :)

ами аз немога да вляза иска ми пари, а акаунта е стар :D

а по темата, ще се получи да, ще има много хора, но спама ще е ужасен, а парите може и да успееш да си ги избиеш
 
От: Pay per post форум

На мен идеята ми допада, но тук риска трябва да се прецени добре - не е сигурно дали форума ще издържа финансово на това. Но мисля че при добре преценени неща, ще се получи. Ако тръгнеш да го развиваш като идея - ще получиш много съвети: от оптимизиране на разходите, до максимано печелен с цел избивка + дивидент за теб. :)

И другото, което искам да кажа е че форума на дата не струва, ама яко зле е там. Аз лично имам кофти спомени от там. Не се и учудвам че не им е дошъл ъкъла в главата, то в празно място нищо не вирее. :) Затова и толкова много харесват тези програми - просто мозъка (ако присъства) трябва да даде сигнал за да накара пръста му да цъкне на рекламката. Абе трагедия ти казвам, брат. И забрави да споменеш колко добри маркетъри са със сайтовете си на хит.бг. Направо като поствах там виждах чудеса. Този форум има нужда да му желаеме успех. :)
 
Последно редактирано:
От: Pay per post форум

Мерси за изчерпателният отговор :) Само да го пусна и ще се възползвам от съветите . A иначе аистина повечето са много зле .. Един беше пуснал тема за bux to и adbux и оттам всичко като се запали за 2-3 седмици 20 страници тема :lol: Опитах се да им влея малко мозък но не стана :)
 

Горе