PAY4SMS НАЙ-БЕЗОТГОВОРНАТА фирма за смс разплащания

pyrels

New Member
Здравейте,

Искам да Ви споделя нещо за НАЙ-БЕЗОТГОВОРНАТА фирма за смс разплащания.

Първо (нещо което ме дразни адски много): това е на началната им страница пише:

Специален екип на Pay4SMS ще се грижи за безотказната работа на системата, ще отговаря на вашите въпроси и ще се опитва да ви помага когато срещате затруднения 24/7.


Така когато ги попитам каквото и да е в skype или email се правят на много заети. За да докажа, че не е така направих нов скайп приеха ме разговорът започна така:

- Добър ден, Вие ли отговаряте на въпроси относно поддръжката.
- Да.

И вече когато зададох неудобните въпроси (забавяне на плащанията и други) никога повече не пишат. Това, ако е безотговорно и скапано незнам. Както и да е.

Второ (нещо което е доста тъпо и лъжещо): СЕДМИЧНОТО РАЗПЛАЩАНЕ :cry: :

Така първо имам (около 10 плащания направени от тях ). НИКОГА не са ми превеждали парите по-рано НИКОГА от 16 дена (и то 16 дена беше само веднъж едни 730 лв). Последните плащания които бях пуснал бяха на стойност общо 1500 лв забавиха се 21 дни (тоест на 4тата седмица ги преведоха, това ако е седмично разплащане незнам :mrgreen:). Сега съм пуснал едни пари (на стойност около 500лв) и вече 4та седмица (тоест 22дни) не са ги изплатили (тези пари дори не знам дали ще ги получа :X) + това тази седмица пуснах едно плащане около 900 лв. Какво е това забавяне от 4 седмици и много ме дразни това, че като ги питаш нищо не ти отговарят празен чат :Х. Просто искрено се надявам някой скоро да направи 1 сериозна фирма за смс разплащания. ПРЕПОРЪЧВАМ ВИ, АКО ИМАТЕ САЙТ ЗА НАГРАДИ, НЯКАКВИ ИГРИ, АБОНАМЕНТ ИЛИ НЕЩО ДРУГО НЕ ПОЛЗВАЙТЕ СИСТЕМАТА НА PAY4SMS!!! много е гадно да чакаш нещо на време, а то да се бави 4 5 пъти повече от обещаното.
 
От: PAY4SMS НАЙ-БЕЗОТГОВОРНАТА фирма за смс разплащания

Вие да не сте собственикът на сайта nagradi.biz?
Иначе да последното ми плащане и на мене ми го забавиха и се оправдаха, че им правели проверка от мобилните оператори ...
Вече не остана добра смс фирма ... на мобио отдръжките са много големи плащат + това плащат много бавно za smspay да не говорим изобщо ...
Може да пробваш fortumo
 
От: PAY4SMS НАЙ-БЕЗОТГОВОРНАТА фирма за смс разплащания

Не съм.. и между другото видях, че нещо е спрян
 
От: PAY4SMS НАЙ-БЕЗОТГОВОРНАТА фирма за смс разплащания

Те тия с тези награди ги спират редовно, защото играят много хора които не плащат на операторите и операторите не плащат на сайтовете за награди и те фалират, сменят домейна и почват наново. Те на собственика им му е 5 сайт това май. Уж беше измислил нещо за да не се прецака сайта, ама явно са го надхитрили. Бтл аз си мисля че техния собственик е един който питаше за блекджек, защото там имаха ама не работеше, а това стана точно 2-3 дена преди да спрат сайта. Най-вероятно иска, като пусне новия да му работи всичко.
 
От: PAY4SMS НАЙ-БЕЗОТГОВОРНАТА фирма за смс разплащания

Мен на няколко пъти са ми отдържали пари от печелбата по 20-30лв отгоре, като отговор защо, никога не получих и след 3тия път ги смених
 
От: PAY4SMS НАЙ-БЕЗОТГОВОРНАТА фирма за смс разплащания

Дайте някакви идеи как да си взема парите все пак вече са кмъ 1450 лв :X
 
От: PAY4SMS НАЙ-БЕЗОТГОВОРНАТА фирма за смс разплащания

След тази седмица вече са 2000 лв. 1 месец вече нямам превод съвети ? Някой който да чака пари и колко са се забавили и последните Ви плащания ?
 
От: PAY4SMS НАЙ-БЕЗОТГОВОРНАТА фирма за смс разплащания

Аз чакам едно плащане от миналия понеделник, и едно от тоя имам също
 
От: PAY4SMS НАЙ-БЕЗОТГОВОРНАТА фирма за смс разплащания

Твърде вероятно е фирмата да има ликвидни проблеми и да не разполагат с пари в момента. Когато някой казва че плаща предварително, то той вади парите си от своя джоб и изплаща на по-нисък процент, като очаква по-голяма печалба след 2-3 месеца като се изплатят парите от мобилните оператори.
 
От: PAY4SMS НАЙ-БЕЗОТГОВОРНАТА фирма за смс разплащания

Здравейте,

Искам да Ви споделя нещо за НАЙ-БЕЗОТГОВОРНАТА фирма за смс разплащания.

Първо (нещо което ме дразни адски много): това е на началната им страница пише:

Специален екип на Pay4SMS ще се грижи за безотказната работа на системата, ще отговаря на вашите въпроси и ще се опитва да ви помага когато срещате затруднения 24/7.


Така когато ги попитам каквото и да е в skype или email се правят на много заети. За да докажа, че не е така направих нов скайп приеха ме разговорът започна така:

- Добър ден, Вие ли отговаряте на въпроси относно поддръжката.
- Да.

И вече когато зададох неудобните въпроси (забавяне на плащанията и други) никога повече не пишат. Това, ако е безотговорно и скапано незнам. Както и да е.

Второ (нещо което е доста тъпо и лъжещо): СЕДМИЧНОТО РАЗПЛАЩАНЕ :cry: :

Така първо имам (около 10 плащания направени от тях ). НИКОГА не са ми превеждали парите по-рано НИКОГА от 16 дена (и то 16 дена беше само веднъж едни 730 лв). Последните плащания които бях пуснал бяха на стойност общо 1500 лв забавиха се 21 дни (тоест на 4тата седмица ги преведоха, това ако е седмично разплащане незнам :mrgreen:). Сега съм пуснал едни пари (на стойност около 500лв) и вече 4та седмица (тоест 22дни) не са ги изплатили (тези пари дори не знам дали ще ги получа :X) + това тази седмица пуснах едно плащане около 900 лв. Какво е това забавяне от 4 седмици и много ме дразни това, че като ги питаш нищо не ти отговарят празен чат :Х. Просто искрено се надявам някой скоро да направи 1 сериозна фирма за смс разплащания. ПРЕПОРЪЧВАМ ВИ, АКО ИМАТЕ САЙТ ЗА НАГРАДИ, НЯКАКВИ ИГРИ, АБОНАМЕНТ ИЛИ НЕЩО ДРУГО НЕ ПОЛЗВАЙТЕ СИСТЕМАТА НА PAY4SMS!!! много е гадно да чакаш нещо на време, а то да се бави 4 5 пъти повече от обещаното.


Пиши ми на скайп : ddimkata аз чакам 1100 лева от тях вече 2 месеца нямам преводи ! Откачам от нерви и на мен не ми пишат и се правят на луди,а когато си направих нов скайп и се свързах с тях и ги питах как правят плащания те ми казаха,че в момента правели някакви проверки на услугите понеже много злоупотребявали с тях и се бавели плащанията. Хубаво е да се свържеш с мен :)
 
От: PAY4SMS НАЙ-БЕЗОТГОВОРНАТА фирма за смс разплащания

Който чака преводи да се свърже с мен на skype: huntelaar19992
 
От: PAY4SMS НАЙ-БЕЗОТГОВОРНАТА фирма за смс разплащания

Дано да не са скамнали, че влизам 2000 :D
 
От: PAY4SMS НАЙ-БЕЗОТГОВОРНАТА фирма за смс разплащания

Днеска им писах и като ги питах кога ще бъдат направени преводите вече чакам 2 Месеца и ми отговориха най-нагло не можем да Ви даден точна дата.След това естествено спряха да ми пишат. Просто без коментар 2 месеца е достатъчно време да се справят с трудностите. Не мога да повярвам, че изгарям с 2000 лв. заради тия глупаци и не само аз, а още поне 3 4 човек по толкова + останалите. Какви са тия седмични разплащания какво е това чудо no comment !

Дайте сигнализираме на Господари на Ефира :D
 
От: PAY4SMS НАЙ-БЕЗОТГОВОРНАТА фирма за смс разплащания

Днеска им писах и като ги питах кога ще бъдат направени преводите вече чакам 2 Месеца и ми отговориха най-нагло не можем да Ви даден точна дата.След това естествено спряха да ми пишат. Просто без коментар 2 месеца е достатъчно време да се справят с трудностите. Не мога да повярвам, че изгарям с 2000 лв. заради тия глупаци и не само аз, а още поне 3 4 човек по толкова + останалите. Какви са тия седмични разплащания какво е това чудо no comment !

Дайте сигнализираме на Господари на Ефира :D

На администратора на тоя сайт му плащат: Nagradi.me питах го нещастника на няколко пъти как са се разбрали ама не иска да каже
 
От: PAY4SMS НАЙ-БЕЗОТГОВОРНАТА фирма за смс разплащания

Днеска им писах и като ги питах кога ще бъдат направени преводите вече чакам 2 Месеца и ми отговориха най-нагло не можем да Ви даден точна дата.След това естествено спряха да ми пишат. Просто без коментар 2 месеца е достатъчно време да се справят с трудностите. Не мога да повярвам, че изгарям с 2000 лв. заради тия глупаци и не само аз, а още поне 3 4 човек по толкова + останалите. Какви са тия седмични разплащания какво е това чудо no comment !

Дайте сигнализираме на Господари на Ефира :D
Някои хора не са се научили на ред. Неведнъж съм казвал, че неграмотността е скъп лукс. Има си органи на реда за това. Това си е престъпление измама (който му е интересно да си го намери и прочете в Наказателния кодекс). При изпращането на SMS-ите повечето такива фирми дават достатъчно данни в API-то си за изпращащия SMS-ите (нали все някак трябва да го разпознаеш и да го обслужиш/наградиш). Тези данни можеш да ги представиш в полицията или ако си по-правно грамотен директно в прокуратурата. Твоите логове сами по себе си не са доказателство, тъй като всеки може да си напише ръчно такива логове, но са данни, които могат да се проверят и потвърдят от мобилните оператори (това трябва да си го свърши полицията). Така вече имаме доказателство за извършено престъпление, имаме дело и вероятно осъдени (поне условно).
 

Горе