Payoneer Карта от кои Банкомати може да се тегли

Здравейте,

Имам малко пари по Payoneer картата и ме интересува от кои банкомати мога да тегля.
Пробвал съм на ОББ - стана, чета във форума че и на ПИБ става.
Интересува ме има ли други банки, които приемат Payoneer карти за теглене. (банкомати имам в предвид)

Преди няколко години бях пробвал и два три банкомата директно ме отрязоха все едно съм вкарал невалидна карта, та затова питам.
 
От: Payoneer Карта от кои Банкомати може да се тегли

ми аз до сега не съм имал проблем да тегля от който и да е банкомат :) нямам идея , но то си е реална карта не би трябвало да имаш проблеми
 
От: Payoneer Карта от кои Банкомати може да се тегли

Абе и аз така мисля, но мисля че единия беше именно ПИБ банкомата на Трия Сити в Бургас, другия на Райфаиизен.
Този на ПИБ направо ми отказа достъп, този на Рай ми писа грешен код (може би защото преди това бях теглил пари същия ден).
В чужбина съм пробвал картата проблем там нямах и с по големи суми, но тука дали заради локалния ни лимит или може би понякога банкомата няма наличност от банкноти...
Благодаря за инфото, ще взема да пробвам пак.
Все пак някаква препоръка за банкомат.
Аз съм доволен от ОББ, обаче отдела им за security може и да се пиштиса.
След като пробвах с нормална карта Виса на УниКредит да си закупя нещо в Щатите и ми се обадиха да ме питат какво и защо, нещо ме гони параноя.
То именно една от защитите на картите е разстояние от дома/града на притежателя, и може да им е сработила, обаче след обаждането от Уни и един инцидент с Western, вече ме гони параноя.
 
От: Payoneer Карта от кои Банкомати може да се тегли

Колега направи си усилие да видиш следващата тема след твоята - http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=41612
До сега на мен единствено ПОС терминали на Пощенска са ми отказвали. Навсякъде се плаща и тегли без проблем.
 
От: Payoneer Карта от кои Банкомати може да се тегли

Разбрах аз къде е проблема, дали 1000 (което в БГ е невъзможно), дали 20 лева, все таксата е $3.5 за теглене.
Някои банкомати пък нямат по 10 лева, и така ако тръгнеш да теглиш 30 пак отказ.
Онзи ден пробвах ФиБанк и стана, само дето за пробвата ме забърсаха близо 6 лева такса...
 
От: Payoneer Карта от кои Банкомати може да се тегли

Колкото по-често теглиш по-малки суми толкова повече такси ще плащаш. Таксата е $3.15 за всяко теглене без значение колко теглиш. Ако теглиш 10лв е изключително неизгодно т.к. таксите ти са около 3.5% в курса долар/лев и $3.15 за тегленето т.е. 6+ лева може да ти дойде таксата ако теглиш 10лв.
 
Re: От: Payoneer Карта от кои Банкомати може да се тегли

Колкото по-често теглиш по-малки суми толкова повече такси ще плащаш. Таксата е $3.15 за всяко теглене без значение колко теглиш. Ако теглиш 10лв е изключително неизгодно т.к. таксите ти са около 3.5% в курса долар/лев и $3.15 за тегленето т.е. 6+ лева може да ти дойде таксата ако теглиш 10лв.
Благодаря, разбрах, под 400 не си струва явно...
 

Горе