1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.

PayPal Вдигане на лимит над 2500 евро. Proof of address въпрос :)

Дискусията в 'Разплащателни Системи' стартирана от Hettllo, Юли 18, 2011.

1. naskobg

naskobg Well-Known Member

Рег.:
    Апр 15, 2007
    Съобщения:
    1,969
    Харесвания:
    57
    Точки:
    48
    Професия:
    Системен Администратор
    Място:
    Бургас
    От: PayPal Вдигане на лимит над 2500 евро. Proof of address въпрос :)

прати документите и им се обади по телефона ЗАДЪЛЖИТЕЛНО.ако ти не можеш то някой който разбира англииски и да те представи..наи вероятно ще искат да чуят теб и след това пак да говорят с човека който говори..и ще стане много по-бързо от колкото да чакаш.затова им им се ОБАДИ по телефона.

2. tuger

tuger Well-Known Member

Рег.:
    Ян 30, 2010
    Съобщения:
    1,498
    Харесвания:
    142
    Точки:
    63
    Място:
    Навсякъде и никъде конкретно

Нали картата ти е от Райфайзен ? Що ходи в ПИБ ? Ако си от София отиди в клона на площад ЖУрналист. Там имат опит с такива случай :D

3. Hettllo

Hettllo New Member

Рег.:
    Март 17, 2010
    Съобщения:
    28
    Харесвания:
    0
    Точки:
    0

Мдааа, your account has been limited, след като в крайна сметка се наложи да платя кинти и на банката и им пратих удостоверение на PayPal от нея, че живея там, където си живея. Не знам, възможно ли е проблемът да е, че е на български език удостоверението? Предполагам, че си имат поне по 1 човек от всяка страна, който да превежда.. утре ще им звънна, че днеска ми дава, че не работят по това време.

Иначе tuger, ходих до ПИБ, защото в Райфайзен не им бачкаше системата и не можеха нищо да направят на компютрите си. Дано утре като им звънна да се оправят нещата. :)

4. tuger

tuger Well-Known Member

Рег.:
    Ян 30, 2010
    Съобщения:
    1,498
    Харесвания:
    142
    Точки:
    63
    Място:
    Навсякъде и никъде конкретно

Удостоверението от 20 лв. ли им прати ? Иначе имат кой да чете на български (така казаха другите потребители).

5. Hettllo

Hettllo New Member

Рег.:
    Март 17, 2010
    Съобщения:
    28
    Харесвания:
    0
    Точки:
    0

Да, точно това им пратих, там пише, че банката удостоверява, че лицето бла бла с егн бумбум, което живее на адрес дрън дрън има салдо по сметката си сумата от салдото. Иначе сутринта им се обадих на PayPal, едно добродушно девойче се обади и каза, че до 2-3 работни дни ще прегледат случая. В крайна сметка преди 4 часа са ми възстановили нормалният статус на акаунта, така че всичко е с хепи енд :) Трябваше още в началото да послушам адаша naskobg и да им звънна, но все си мислех, че това, което им пращам е прекалено идеално като документ и не може да има какъвто и да е проблем, уви не се получи така, но важното е, че сега вече всичко е ок :)

6. naix

naix New Member

Рег.:
    Март 5, 2010
    Съобщения:
    413
    Харесвания:
    38
    Точки:
    0
    Място:
    ТКЗС-то

По принцип маилите не вършат работа.Истина си е да звъннеш на телефоните им,тогава очаквай адекватна реакция по съответния проблем.

7. bockos

bockos New Member

Рег.:
    Февру 5, 2018
    Съобщения:
    5
    Харесвания:
    0
    Точки:
    1
    На какъв телефон на пейпал трябва да се обади човек. Парите ми са блокирани повече от 40 дена и не ми приемат бележките за адрес. Благодаря предварително!

8. glndrk

glndrk Well-Known Member

Рег.:
    Дек 1, 2011
    Съобщения:
    1,366
    Харесвания:
    54
    Точки:
    48
    Професия:
    IT Support
    А този лимит за пари които можеш да имаш по сметката ти ли е или само за теглене и транзакции?

9. bockos

bockos New Member

Рег.:
    Февру 5, 2018
    Съобщения:
    5
    Харесвания:
    0
    Точки:
    1
    В пейпал сметката са блокирани.

10. bockos

bockos New Member

Рег.:
    Февру 5, 2018
    Съобщения:
    5
    Харесвания:
    0
    Точки:
    1
    Купувача си е получил стоката и е доволен, но пейпал са блокирали акаунта и не дават парите, защото не приемат документите ми за адрес.

11. dragoslav

dragoslav New Member

Рег.:
    Ян 21, 2015
    Съобщения:
    7
    Харесвания:
    1
    Точки:
    3
    Адреса и имената на бележката трябва да съвпадат с имената и адреса в пейпал.Потвърждавал съм адрес с удостоверение за адресна регистрация издадено от общината.

Сподели страницата