PayPal Вдигане на лимит над 2500 евро. Proof of address въпрос :)

От: PayPal Вдигане на лимит над 2500 евро. Proof of address въпрос :)

прати документите и им се обади по телефона ЗАДЪЛЖИТЕЛНО.ако ти не можеш то някой който разбира англииски и да те представи..наи вероятно ще искат да чуят теб и след това пак да говорят с човека който говори..и ще стане много по-бързо от колкото да чакаш.затова им им се ОБАДИ по телефона.
 
От: PayPal Вдигане на лимит над 2500 евро. Proof of address въпрос :)

Нали картата ти е от Райфайзен ? Що ходи в ПИБ ? Ако си от София отиди в клона на площад ЖУрналист. Там имат опит с такива случай :D
 
От: PayPal Вдигане на лимит над 2500 евро. Proof of address въпрос :)

Мдааа, your account has been limited, след като в крайна сметка се наложи да платя кинти и на банката и им пратих удостоверение на PayPal от нея, че живея там, където си живея. Не знам, възможно ли е проблемът да е, че е на български език удостоверението? Предполагам, че си имат поне по 1 човек от всяка страна, който да превежда.. утре ще им звънна, че днеска ми дава, че не работят по това време.

Иначе tuger, ходих до ПИБ, защото в Райфайзен не им бачкаше системата и не можеха нищо да направят на компютрите си. Дано утре като им звънна да се оправят нещата. :)
 
От: PayPal Вдигане на лимит над 2500 евро. Proof of address въпрос :)

Удостоверението от 20 лв. ли им прати ? Иначе имат кой да чете на български (така казаха другите потребители).
 
От: PayPal Вдигане на лимит над 2500 евро. Proof of address въпрос :)

Да, точно това им пратих, там пише, че банката удостоверява, че лицето бла бла с егн бумбум, което живее на адрес дрън дрън има салдо по сметката си сумата от салдото. Иначе сутринта им се обадих на PayPal, едно добродушно девойче се обади и каза, че до 2-3 работни дни ще прегледат случая. В крайна сметка преди 4 часа са ми възстановили нормалният статус на акаунта, така че всичко е с хепи енд :) Трябваше още в началото да послушам адаша naskobg и да им звънна, но все си мислех, че това, което им пращам е прекалено идеално като документ и не може да има какъвто и да е проблем, уви не се получи така, но важното е, че сега вече всичко е ок :)
 
От: PayPal Вдигане на лимит над 2500 евро. Proof of address въпрос :)

По принцип маилите не вършат работа.Истина си е да звъннеш на телефоните им,тогава очаквай адекватна реакция по съответния проблем.
 
На какъв телефон на пейпал трябва да се обади човек. Парите ми са блокирани повече от 40 дена и не ми приемат бележките за адрес. Благодаря предварително!
 
А този лимит за пари които можеш да имаш по сметката ти ли е или само за теглене и транзакции?
 
Купувача си е получил стоката и е доволен, но пейпал са блокирали акаунта и не дават парите, защото не приемат документите ми за адрес.
 
Адреса и имената на бележката трябва да съвпадат с имената и адреса в пейпал.Потвърждавал съм адрес с удостоверение за адресна регистрация издадено от общината.
 
Адреса и имената на бележката трябва да съвпадат с имената и адреса в пейпал.Потвърждавал съм адрес с удостоверение за адресна регистрация издадено от общината.
Разбирам, но то като е на БГ дали ще им свърши работа? Пробвах вече със сметка за вода и с айбан извлечение, но ги отхвърлят!
 

Горе