PayPal Вдигане на лимит над 2500 евро. Proof of address въпрос :)

naskobg

Well-Known Member
От: PayPal Вдигане на лимит над 2500 евро. Proof of address въпрос :)

прати документите и им се обади по телефона ЗАДЪЛЖИТЕЛНО.ако ти не можеш то някой който разбира англииски и да те представи..наи вероятно ще искат да чуят теб и след това пак да говорят с човека който говори..и ще стане много по-бързо от колкото да чакаш.затова им им се ОБАДИ по телефона.

tuger

Well-Known Member

Нали картата ти е от Райфайзен ? Що ходи в ПИБ ? Ако си от София отиди в клона на площад ЖУрналист. Там имат опит с такива случай :D

Hettllo

New Member

Мдааа, your account has been limited, след като в крайна сметка се наложи да платя кинти и на банката и им пратих удостоверение на PayPal от нея, че живея там, където си живея. Не знам, възможно ли е проблемът да е, че е на български език удостоверението? Предполагам, че си имат поне по 1 човек от всяка страна, който да превежда.. утре ще им звънна, че днеска ми дава, че не работят по това време.

Иначе tuger, ходих до ПИБ, защото в Райфайзен не им бачкаше системата и не можеха нищо да направят на компютрите си. Дано утре като им звънна да се оправят нещата. :)

tuger

Well-Known Member

Удостоверението от 20 лв. ли им прати ? Иначе имат кой да чете на български (така казаха другите потребители).

Hettllo

New Member

Да, точно това им пратих, там пише, че банката удостоверява, че лицето бла бла с егн бумбум, което живее на адрес дрън дрън има салдо по сметката си сумата от салдото. Иначе сутринта им се обадих на PayPal, едно добродушно девойче се обади и каза, че до 2-3 работни дни ще прегледат случая. В крайна сметка преди 4 часа са ми възстановили нормалният статус на акаунта, така че всичко е с хепи енд :) Трябваше още в началото да послушам адаша naskobg и да им звънна, но все си мислех, че това, което им пращам е прекалено идеално като документ и не може да има какъвто и да е проблем, уви не се получи така, но важното е, че сега вече всичко е ок :)

naix

New Member

По принцип маилите не вършат работа.Истина си е да звъннеш на телефоните им,тогава очаквай адекватна реакция по съответния проблем.

bockos

New Member
На какъв телефон на пейпал трябва да се обади човек. Парите ми са блокирани повече от 40 дена и не ми приемат бележките за адрес. Благодаря предварително!

glndrk

Well-Known Member
А този лимит за пари които можеш да имаш по сметката ти ли е или само за теглене и транзакции?

bockos

New Member
Купувача си е получил стоката и е доволен, но пейпал са блокирали акаунта и не дават парите, защото не приемат документите ми за адрес.

dragoslav

New Member
Адреса и имената на бележката трябва да съвпадат с имената и адреса в пейпал.Потвърждавал съм адрес с удостоверение за адресна регистрация издадено от общината.

ElenaS

New Member
Адреса и имената на бележката трябва да съвпадат с имената и адреса в пейпал.Потвърждавал съм адрес с удостоверение за адресна регистрация издадено от общината.
Разбирам, но то като е на БГ дали ще им свърши работа? Пробвах вече със сметка за вода и с айбан извлечение, но ги отхвърлят!

Горе