PayPal Въпрос

От: От: PayPal Въпрос

АБСОЛЮТНО невярно. Имам 4 бизнес Paypal акаунта от около 2 години, които отварям ежеднежно по най-малко 15-16 пъти на ден. И то от един компютър. Няма никаква логика това да е забранено и да ти правят проверки.

И искали ли са ти да ги верифицираш с твоята лична карта?
Като им пратиш една и съща лична карта това не е ли проблем?
 
От: PayPal Въпрос

Искам да питам нещо но няма смисъл да пиша нова тема та ...
Става ли картата да е в Лева а не в долари или евро и имам проблем не мога си взема пустия код за активация звъня аз на телефона който го пише в картата(ДСК) и какво ми отговарят, че не могат да ми кажат кода но могат да ми кажат дали е пристигнал викам добре пращам брат ми да отиде до банката щото съм на работа по цял ден и какво му казват те, че не могат да му дадат този код щото не знаят как и му дават този телефон дето звънях и казали там могат да ми го дадат ... кажете как мога да си го взема ?

извинявам се на автора на темата за въпроса ми
 
става карите се превалутират по курса за деня....... месецчна разпечатка да ти дадът където пише към кой са транзакциите или отиваш на банкомат цъкаш на последните 5 транзакции ( не всички банки го предлагат маи)
 
От: PayPal Въпрос

Не предлагат месечна от банкомат а няма как да отида до банката ....
 
От: PayPal Въпрос

А мога ли да си изкарам извлечение от сметките си колко съм получил със всичките им там такси кмисионни и др.И това да е разпечатано и подписано.
 
От: PayPal Въпрос

А мога ли да си изкарам извлечение от сметките си колко съм получил със всичките им там такси кмисионни и др.И това да е разпечатано и подписано.
Нека да позная - Пейпал са лимитирали акаунта ти, и сега ти искат банков стейтмънт, а предполагам и Фото Айди.....
Значи иди в банката, и искаи да ти разпечатат транзакциите на картата дето ти е верифната в ПП, ако се вижда и между тях 4 цифрения код - още по добре - няма нужда от подписи, печати, ако ПП не искат да ти възобновят акаунта докато си правят обичайните секюрити чекове, а за тях понякога се изисква и по 2 седмици, ще ти пишат любезни писма че за момента не могат да ти го оправят, че искат още нещо, като им го пратиш ще искат отново старото но по друг начин, така че може и да не стане бързо.....не дай си боже да поискат да им звъннеш на готиния телефон в Германия дето май се намира......
 

Горе