PayPal Шиб*ни педер*зи

От: PayPal Шиб*ни педер*зи

Става и със сметка от МТЕЛ.. на мен скоро ми го рязаха..
за 3 дни ми го оправиха.. :)
лична карта + сметка за гсм + после да попълниш 1 адрес там в настройките, и си готов.. 3 дни точно ми отне на мен :)
 
От: Re: От: PayPal Шиб*ни педер*зи

Български имена могат да се нашат по всевъзможни начини.
Ако се е писал с име и фамилия, почва да се пише с име и презиме.

Правиш си нова дебитна карта.
Ако си качвал ЛК, сега качваш шофьорска книжка.

Защо си пишеш презимето вместо фамилията? Във формуляра изрично е написано "First name" (или "First name and Middle name") и "Last Name". Не се допуска да напишеш в полето "Last Name" презимето си (middle name).

Какъв е проблема в България да има повече от един човек с име "Георги Георгиев" например?

Искат и телефонен номер при регистрацията, може да напишеш номера на някой от семейството примерно (ако нямаш повече от един телефонен номер).

Никъде не искат номер на лична карта, ЕГН. Адреса обаче го искат и ако видят двама "Георги Георгиев" на един и същи адрес може да разберат, че става въпрос за един и същи човек (вероятността двама души с едно и също име да живеят на един адрес е малка). Може да напишеш като адрес адреса на някой роднина и да представиш неговите сметки за ток/вода/каквото-има. Ако им пратиш паспорт вместо лична карта няма да се усетят, защото на паспортите не пише адрес :)

Ако имаш задължение към PayPal (балансът ти е отрицателен) не вярвам, че можеш да се измъкнеш. Частните съдебни изпълнители нали трябва да печелят?

Има ли някой, който е успял да измами PayPal като не си покрие отрицателния баланс?
 
От: Re: От: PayPal Шиб*ни педер*зи

Можеш и име фамилия пак не е проблем.
За адреса- чела съм, не знам дали е вярно, че ако го засекат пишели, че е общежитие или нещо подобно.
Тел. не е проблем предплатената карта струва левчета.

ЧСИ ... хммм много са ви наплашили от ПП. Те нали уж от таксите си имат фонд за гаранции. А и за $1000 например едва ли ще се занимават.

Моят случай с ПП беше, че си поръчах стока, но не получих това, което исках-върнах стоката. Пращах доказателства,че съм я пратила. Върнаха ми парите, след 3-4 дни решиха, че трябва пак да ми ги вземат от баланса. Аз обаче упорито продължавам да им пиша имеили.

Пак казвам ПП не са толкова бдителни, колкото ние си мислим.
Защо си пишеш презимето вместо фамилията? Във формуляра изрично е написано "First name" (или "First name and Middle name") и "Last Name". Не се допуска да напишеш в полето "Last Name" презимето си (middle name).

Какъв е проблема в България да има повече от един човек с име "Георги Георгиев" например?

Искат и телефонен номер при регистрацията, може да напишеш номера на някой от семейството примерно (ако нямаш повече от един телефонен номер).

Никъде не искат номер на лична карта, ЕГН. Адреса обаче го искат и ако видят двама "Георги Георгиев" на един и същи адрес може да разберат, че става въпрос за един и същи човек (вероятността двама души с едно и също име да живеят на един адрес е малка). Може да напишеш като адрес адреса на някой роднина и да представиш неговите сметки за ток/вода/каквото-има. Ако им пратиш паспорт вместо лична карта няма да се усетят, защото на паспортите не пише адрес :)

Ако имаш задължение към PayPal (балансът ти е отрицателен) не вярвам, че можеш да се измъкнеш. Частните съдебни изпълнители нали трябва да печелят?

Има ли някой, който е успял да измами PayPal като не си покрие отрицателния баланс?
 
От: PayPal Шиб*ни педер*зи

На тях не им е проблем да се занимават и за $10, защото разходите на ЧСИ познайте кой го плаща ;)
 
От: PayPal Шиб*ни педер*зи

Пейпал са известни с това, че винаги угаждат на купувача. Ако продаваш някаква електронна стока и ти пуснат диспут, почти сигурно ти взимат парите, нищо че диспута може да е чист фрауд.
Затова - директни плащания с CC - 2checkout или нещо от сорта.
 
От: PayPal Шиб*ни педер*зи

Днес си влизам в пощата и гледам - automatic payment до един Еврейн, дето преди 3 месеца си купих от него линк точно за 3 месеца. Как става този номер за roll-ване на следащите месеци, при положение съм се разбрал с този само 1 път 3 месеца, онова куче може ме врътнално на всеки 3 месеца, да му плащам - то като гледам май-тва е станало. Писах му до еврейчето, да ме рефъндне или ще го диспютна - кажете кво да правя сумата не е голяма около 50долара, но все пак не ме кефят тези работи.
 
От: PayPal Шиб*ни педер*зи

От контрол панела на пей пал си чистиш всички автоматични плащания, аз като плащам нещо, особено домейни веднага отивам да проверя и почти винаги имам автоматично подновяване и го махам ръчно.
 
От: PayPal Шиб*ни педер*зи

Това въобще не го знаех, ок ще го изчистя - това моя грешка ли е в смисъл ще ме рефънднат ли или да пия една студена вода - то кьорав карти не играе казали хората :)
 
От: PayPal Шиб*ни педер*зи

От контрол панела на пей пал си чистиш всички автоматични плащания, аз като плащам нещо, особено домейни веднага отивам да проверя и почти винаги имам автоматично подновяване и го махам ръчно.

Къде по точно го гледаме това, че нищо такова не намирам?
 
От: PayPal Шиб*ни педер*зи

И аз търсих, не го намерих из менютата.

Отидох на view transactions и си видях последната транзакция, в нея дадох детайли и всичко се видя та там пишеше My preapproved payments, цъкнах и там излязоха нещата после ги отхвърлих
 
От: PayPal Шиб*ни педер*зи

2 тези за paypal за по малко от 5 дни. нека тия от webit и красавците от paypal пак да пуснат рекламите си по билбордовете към изхода на София. там му е майката.
 
От: PayPal Шиб*ни педер*зи

внимавайте колеги с абонаментите за "recurring billing" - това е търговски трик и не е лош за търговците - много често оставаме неприятно изненадани!
 
От: PayPal Шиб*ни педер*зи

аз последно останах доволен от две плащания по 18 долара но както се казва кьорав карти не играе
 
От: PayPal Шиб*ни педер*зи

madgooglebot

Не е проблем това което ти казах. Аз моя ВИП така го направих , само гледай да нямат ПРОМОЦИЯ ЗА КЕШ БЕК , защото тогава може и да ти затворят акаунта , щото чат пат освен че няма такси пускат и бонуси за ВИПОВЕТЕ примерно 1 % Лихва на всички транзакции да дават в края на месеца..... :) И разни ми ти такива работи...
 
От: PayPal Шиб*ни педер*зи

Маверик поизчезна от темата но сега като се замислих ми се струва че и той май спестява част от цялата картина.
Като имам едно на ум за коректността на Маверик по скоро съм склонен да мисля че вероятно нещата не са точно както ги представя и че ПП може би имат доста голямо основание да действат по този начин.
Защото самият факт че става въпрос за 1800 долара говори че или 180 човека са изревали за по 10 долара или 18 с по 100 и в двата случая не мисля че който и да е оператор ще си затвори очите.
 
От: PayPal Шиб*ни педер*зи

Да това им е практика за защита на клиентите, но все си мисля в много голяма част от случаите хората които се оплакват че са им взели пари от акаунтите е имало защо.
Отварянето на ПП акаунт само с цел да рефаунднеш някой не е толкова лесно упражнение като да си отвориш мейл и си заслужава само ако ще е за нещо по голямо иначе няма смисъл и ако от един и същи акаунт почнеш да рефаундваш наляво и надясно де що си купил не мисля че и от ПП ще ти се радват много.
Те имат много подробна статистика колко е обичайният рефаунд за различните видове стоки и услуги и когато на някой рефаундите му дойдат в повече и то от клиенти които обикновенно не рефаундват е ясно че проблема е в продавача.
Когато въртиш бизнес от години и няма оплаквания от теб и изведнъж се появи някой дето нонстоп рефаудва едва ли ще го уважат.
 

Горе