PayPal - български Банки/карти

kabal4u

New Member
Здравейте,

Тъй като от един-два месеца от ДСК ми забавят превеждането на парите по дебитната карта. Се чудя, някой на друга банка където да се спазва упоменатият срок от 2-3 дни при теглене на пару от ПП акаунта ---> дебитна карта. И да ми кажете ако може каква е дебитната карта все пак, аз съ мс Виза Електрон в момента.

Благодяря Предварително!
 
От: PayPal - български Банки/карти

Здравейте,

Тъй като от един-два месеца от ДСК ми забавят превеждането на парите по дебитната карта. Се чудя, някой на друга банка където да се спазва упоменатият срок от 2-3 дни при теглене на пару от ПП акаунта ---> дебитна карта. И да ми кажете ако може каква е дебитната карта все пак, аз съ мс Виза Електрон в момента.

Благодяря Предварително!

Цяла тема има, поне да си беше направил труда по потърсиш малко

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=8479
 
От: PayPal - български Банки/карти

Хубаво има цяла тема видях доста обаче. От заглавието на които не ми става ясно дали ще намеря информацията която ми е нужна. Която не е как да си направя акаунти да си потвърдя картатас или какво да правя като стигна лимити, казуси по доказвания и пр. и пр.

Интересува ме как различните български банки процедират. Някой ако не е направил таблица в темите с това не вярвам че ще открия. В първаат страница на същата тема има само излишна за мен информация. Това което м ие необходимо някой да види темата , желателно примерно 8 човека на различни банки, ако някой които си полувача парите за 2-4 дена да ми каже просто.

:)

Едит: Вероятно там можех да задам въпроса просто.
 
Последно редактирано:
От: PayPal - български Банки/карти

Разгледай резултатите. Открояват се 2 лидера, хората едва ли биха стояли в тази банка ако не е читава :)
 
От: PayPal - български Банки/карти

Да виждам ги резултатите но не ми отговаря на въпроса това, мене ме интерсува нещо конкретно не обобщение за обслужването или предлаганите услуги...

нека да перефразирам тогава:
Някой с карта - дебитна на следните банки може ли да ми каже за колко време му се превеждат парите от PayPal до РС, Дебитната карта...
ПИБ, ЦКБ?
 
От: PayPal - български Банки/карти

На ЦКБ ми се е случвало и за ден и половина. Срокът 2-3 дни си е реален. Единствено забавяне може да има ако се падат дните за чакане събота и неделя. То уж са 2-3 работни дни (т.е. не се броят събота и неделя), но ако си ги дръпнеш в петък от PayPal, можеш спокойно да си ги дириш в понеделник.
 
От: PayPal - български Банки/карти

Благодарности, точно това ми трябва!
Нормално ДСК са си окей, напоследък обаче заабвянията са много неприятни и никой нищо не ти казва дори директно да питаш... драл съм и фирмените политики смотани вече на всички.

Като ми остане време ще се разгледам за картите на ЦКБ и ще изкарам една...

Отново мерси.
 
От: PayPal - български Банки/карти

Реално преди осчетоводяването банковият служител при достатъчно добро желание може да установи транзакцията малко след като се е случила. На мен така ми изкараха числата за валидация още на другия ден, които по принцип трябва да чакам до края на месеца в банковото извлечение.
 
От: PayPal - български Банки/карти

Ами от време на време се пуска нещо като бета версия, или не знам и аз какво и изглежда по съвсем различен начин. Иначе по темата - моята карта е на Фибанк, виза електрон и от ПП парите ми се прехвърлят за към седмица винаги.
 
От: PayPal - български Банки/карти

Мерси за инфото!
Давам им на ДСК още месец два и после няма да се занимавам с глупости повече...
 

Горе