PayPal въпрос

CrAzY-MaST

Well-Known Member
В крайна сметка за какво може да се ползва от нас българите?
Можем да си пълним акаунта от кредитна карта ?
Можем да получаваме пари от други PayPal акаунти ?
Можем да копуваме неща с акаунта ?
 
CrAzY-MaST каза:
В крайна сметка за какво може да се ползва от нас българите?
Можем да си пълним акаунта от кредитна карта ?
Можем да получаваме пари от други PayPal акаунти ?
Можем да копуваме неща с акаунта ?
ДА, може.
Не, неможе.
Да, може.

Еми това са за сега възможностите на БГ PayPal акаунтите. След време ще имаме възможност и да получаваме пари от други акаунти. :wink:
 
Здравейте,

Не съм 100% сигурен, но мисля че и това "Можем да си пълним акаунта от кредитна карта ?" е в графата "не може".
 
Welkin каза:
Здравейте,

Не съм 100% сигурен, но мисля че и това "Можем да си пълним акаунта от кредитна карта ?" е в графата "не може".
Здрасти бате, и добре дошъл във webmaster форума. Данявам се престоя ти да е приятен и да се чувстваш комфортно. А относно темата - може. Пробвано е и може. Така бяхме направили един експеримент със закупуване на домейн от Godaddy чрез PayPal. И стана. Затова казвам, иначе нямаше толкова смело да го казвам. Мерси за вниманието. :)
 
Еми следкато неможеш да теглим към банка пари и неможем да получава funds за какво по дяволите ни е бг пп акаунт. За това аз си имам два таийландкси и мога да правя всичко. :lol:
 
за да си плащаш на фирми и други уебмастъри за темплеити, скриптове, събмит в директории, линкове. Аз преди да ни го пуснат се чуствах много прецакан че има толкова готини продукти и услуги за уебмастъри които не мога да си купя защото продавачите приемат само PayPal - сега най-малкото имаме равни въможности
 
Blinky каза:
Welkin каза:
Здравейте,

Не съм 100% сигурен, но мисля че и това "Можем да си пълним акаунта от кредитна карта ?" е в графата "не може".
Здрасти бате, и добре дошъл във webmaster форума. Данявам се престоя ти да е приятен и да се чувстваш комфортно. А относно темата - може. Пробвано е и може. Така бяхме направили един експеримент със закупуване на домейн от Godaddy чрез PayPal. И стана. Затова казвам, иначе нямаше толкова смело да го казвам. Мерси за вниманието. :)

Добре заварил :)

А откъде става пълненето на акаунта?
На "Add Funds" като кликнеш, резултатът е:

"Add Funds is Not Available
--------------------------------------------------------------------------------
PayPal does not currently offer the ability to add funds from your bank account.

When you make a payment, PayPal charges the buyer's credit card and instantly credits the seller's PayPal account. "
 
coolice каза:
Акаунта не се пълни с пари (да имаш баланс) като трънеш да плащаш нещо ти дърпа автоматично пари от карата

Анджек.
Ама blinky твърди обратното. И ми е интересно как го е постигнал.
 
coolice каза:
блинки е написла 3 отговора на 4 въпроса реално е почнал да отговаря от вторият. защото за първият ясно

Именно де.
Вторият въпрос е:
"Можем да си пълним акаунта от кредитна карта ? "
И отговорът на блинки е:
"ДА, може. "

Кое точно не разбирате???
 
не сме следили внимателно в краина сметка единственият начин да плащаш е посредством карта но неможе да имаш баланс. Дърпа пари в момента на транзакцията (трябва да ги имаш налични в картата)
 
fiddy каза:
За това аз си имам два таийландкси и мога да правя всичко. :lol:
И к'во можеш да правиш- нищо...
Като си таиландец с бг картата става ли ?!

П.С.
Че да взема и аз да се направя на тайландец ? Ама ще си взимам ли парите в Бг или само ще ги "имам" в акаунта..?
 
не съм пробвал да качвам пари защото си имам други източници
 
CrAzY-MaST каза:
Имах предвид дали можеш да си ги вземеш после :?:
И ако ДА, по какъв начин?

еми няма начин...трябва да ги материализраш в ибеи или някъде другаде.
 
fiddy каза:
CrAzY-MaST каза:
Имах предвид дали можеш да си ги вземеш после :?:
И ако ДА, по какъв начин?

еми няма начин...трябва да ги материализраш в ибеи или някъде другаде.

И така и немога да разбера какъв е смисъла тогава да се правиш на тайландец например.... ?
Поне можеш ли да си купуш домейн, хост например с този акаунт ?
 

Горе