PayPal и преиздадена кредитна карта

stz184

Member
Здравейте!

Имам кредитна карта Visa, която е добавена и потвърдена в PayPal. Преди още да е изтекла картата (нормално беше валидна до 1/2012) ми я преиздадоха с чип (старата беше само с магнитна лента). Тъй като тази карта е с нов номер, трябва ли да изтрия от PayPal акаунта си старата и да вкарам новата карта? Дали системата им няма да разпознае автоматично, че картата ми е преиздадена? Maй не, защото виждам, че PayPal продължава да изписва, че картата ми изтича на 1/2012. И все пак да попитам :)

Поздрави и благодаря за отговорите :)
 
хъм то на деня на изтичане си я маха само старата и си добавяш новата със същи номер без верификация това при карти с еднакъв номер стар и нов :) поне така по спомени стана през 2009
 
От: PayPal и преиздадена кредитна карта

На някои банки се запазва номера, на някои не. Аз имам една от ЦКБ и като изтече ми дадоха с друг номер - изтрих старата и добавях наново.
 
Мерси за отговорите!
Ще махна ръчно старата карта (защото PayPal още не може да се усети, че е преиздадена и карта с такъв номер вече няма) и ще си верифицирам новата :)
 
От: PayPal и преиздадена кредитна карта

Някои карти си запазват номера, на мен в ДСК и пин кодът ми се запази (което ми се стори супер съмнително и го смених). CVV-то беше различно обаче.

Както и да е – махаш старата, слагаш новата.
 
От: PayPal и преиздадена кредитна карта

Хмм аз до сега ползвам само Цкб , и при мен номера на картата , пин кода всичко беше различно.
 
От: PayPal и преиздадена кредитна карта

Днес взех от ДСК новата ми карта със същия номер, само трицифреният код на гърба е различен, . В промяна на инфото на старата ми карта само въведох трицифреният код на гърба и дадох save.
 

Горе