Paypal лимит преди потвърждаване

От: Paypal лимит преди потвърждаване

Благодаря, че нямам все още години, а днес ще пробвам нещо да видим. Приятна вечер!
 
От: Paypal лимит преди потвърждаване

Тия идиоти какво искат за да си потвърдиш акаунта ?
 
От: Paypal лимит преди потвърждаване

Ъъъ.. Какво им пращате на тия като заискат такива работи? Едното е ясно - фото на личната карта. Ами второто дето служело за доказателство на адреса?
Да зема инвойса от хостинг компанията ли да им пратя? :)
 
От: Paypal лимит преди потвърждаване

Да, при моята регистрация личната карта беше достатъчна.Но при конкуренцията от Neteller нещата са по-сложни и искат повече:).
 
От: Paypal лимит преди потвърждаване

праете си акаунта безлимитен..защото някога някъде ще направите голяма поръчка.(дай боже всекиму) и като дойдат многоо пари наведнъж и пак ще лимитират акаунта..така че този годишен лимит е добре да се премахне.вярно повече документи..и нерви но си заслужава.
 
От: Paypal лимит преди потвърждаване

праете си акаунта безлимитен..защото някога някъде ще направите голяма поръчка.(дай боже всекиму) и като дойдат многоо пари наведнъж и пак ще лимитират акаунта..така че този годишен лимит е добре да се премахне.вярно повече документи..и нерви но си заслужава.


Ще споделиш ли точно как се случва това? При мен искаха копие от лична карта. Направиха акаунта си Premier и ми е верифициран. Обаче имам доста лоши лимити. Някъде четох, че следващата стъпка е фирмен акаунт и нямало друга възможност?:


Debit or Credit Card Daily Withdrawal Limit €500.00 EUR €500.00 EUR Daily
Receiving limit per year €2,500.00 EUR €2,300.02 EUR
Jun 5, 2011
 
От: Paypal лимит преди потвърждаване

Вижте в договора колко трябва да е минималната възраст на лицето, което ползва услугите на PayPal и ако нямате години не го правете на свое име.
 
От: Paypal лимит преди потвърждаване

На мен лична карта не ми я приеха като proof of address преди около месец. Най-добре е с някаква платена сметка, в която да са упоменати име и адрес (същите по регистрация в Paypal).
 
Последно редактирано:
От: Paypal лимит преди потвърждаване

Личната карта не е proof of address а на лични данни и снимка, идеално proof of address е извлечение от картовата ви сметка дори и за 2-3 дни стига отгоре да има логото и адреса на банката, както и вашият адрес и име.

На мен ми приеха сканираната лична карта и извлечение от сметка за 2 дни и веднага ми отвориха акаунта, блокиран заради надхвърлянето на 2500 доларовия лимит
 
От: Paypal лимит преди потвърждаване

Ама сигурно редовно те 'репортват' на данъчните тъдява, нали? :)
Сега вече май и аз трябва да си декларирам доходите :( .
 
От: Paypal лимит преди потвърждаване

Ама сигурно редовно те 'репортват' на данъчните тъдява, нали? :)
Сега вече май и аз трябва да си декларирам доходите :( .

Ти как мислиш ?

Аз не случайно си декларирах онлайн доходите, за да мога необезпокоявано да се гавря с кръвопийците и да им докарам хилядократно повече загуби от чакалъка който им отпуснах.

Внимавай защото и ти си в кюпа !!!
 
От: Paypal лимит преди потвърждаване

Личната карта не е proof of address а на лични данни и снимка, идеално proof of address е извлечение от картовата ви сметка дори и за 2-3 дни стига отгоре да има логото и адреса на банката, както и вашият адрес и име.

На мен ми приеха сканираната лична карта и извлечение от сметка за 2 дни и веднага ми отвориха акаунта, блокиран заради надхвърлянето на 2500 доларовия лимит

Моля , би ли казал за колко дни мина през тази процедура и ти отвориха акаута ?
Същите документи им пратих даже банковото извлечение от картата ми е за 3 месеца , но вече втори ден си седи блокиран !
 
От: Paypal лимит преди потвърждаване

kotoshou - най-добре им се обади по телефона
 

Горе